Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paullinkaa

znowu sama...

Polecane posty

Gość paullinkaa

Jest sobotni wieczór. Ja siedze sama bezsensownie przed komputerem. Mój chłopak śpi już od 21, zmęczony relaksowaniem się przez cały dzień. Sama już niewiem czemu się skazuje na to znowu. A przecież powinno być inaczej. Powinnam mieć kogoś kto za mną szaleje, dla kogo moje szczęscie jest najważniejsze kto porząda mnie jak głupi... Przepraszam że mudze, ale ja już jestem taka maruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wymien sobie
na lepszy model:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocccccccy
hej świetnie Cie rozumiem! Ja z tego wsyztkiego to zastanawiam sie czy jeszcze go kocham chodz w głebi wiem ze bradzo :( qrcze czasami mysle ze sma nie wiem czego chce i ze nipotrzebnie zadreczam siebie i jego, dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia ona
marudo a ile macie lat i jaki staz w zwiazku? nie przejmuj się, aj tez siedzę sama :D 🖐️ kiedys dostalamtakiej histeriiiw sobote wieczorem, ze brat musial zabrac mnie na kręgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullinkaa
ja 22 on 24 3 lata razem on skupiony głównie na swoich przyjemnosciach na mnie nie szczególnie jak się złapało tramwaj, to już za nim gonić nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullinkaa
i nawet nie mam brata który mogłby mnie na kręgle zabrać... (łzy w oczkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś się napracowal
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia ona
pailunkaa----> olej, nie wyjdzie wam to bedzie następny ech...a ja glupia zalowalam ze w wieku 24lat mialam rodzicow w szpitalu i prawie zero doswiadczen z facetami glupia bylam:D ide spac, bo juz mieszkam w necie i na mozg mi pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka852
Ja też tak mam nuuuuda zero emocji zero polotu a przecież ja jestem warta duzo duzo wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullinkaa
poszedł spać do dużego pokoju. Ja zostałam sama w sypialni. jakby to byla moja wina... jak ja bym strasznie chciała być odważna i zacząć wszystko od nowa, z wiarą że czeka mnie teraz wszystko co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój szlaja się po mieście
na kolacji z "klientami". Mówi, że musi, że to częśc jego pracy ale chyba żle mu nie jest bo do chałupy się nie spieszy...Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macowa
Trudno wymagac od kogos, zeby non stop za nami szalal i zyl dla nas, kazdy ma swoje zycie i swoje sprawy, a zwiazek to 2 osoby okazujace sobie milosc, ale posiadajace swe autonomiczne zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca
już śpi zmęczony relaksowaniem się przez cały dzień__niezłe-a gdzie TY byłaś???????????????? daj mu wycisk,tak żeby całym ciałem czuł co dostał,i ruszając się pamiętał że to TY zrobiłaś--na nudę w związku najlepszy jest SEXS-porządny nie raz prawie do bulu-niech ma po czym odpoczywać........____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć tego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×