Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

po tym co tu przeczytałam o waszych przezyciach to dokładnie \" DWIE KRESKI NIE OZNACZAJA DZIECKA ;-( ZAWSZE JEST NAM DANE CO NA GÓRZE PISANE - TAK MÓWI MOJA BABCIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
przykro mi, ze zasmuciłam troche to forum ale czasami dusza aż płacze z zału i potrzebuje sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evazam=== NIE MA SPRAWY TUTAJ TAKIE JUZ MIEJSC -JEDNE SIĘ CIESZA - BO SIĘ UDAJE - MY WTEDY RAZEM Z NIMI,,,, I JEDNE SA SMUTNE - ALE KOCHANE ZAFASOLKOWANE MAMUSIE NAS PODTRZYMUJA NA DUCHU I DAJĄ NADZIEJĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma tego zlego...... glowy do gory! nie mozna sie poddawac...oo poddac sie mozna po 10 latach staran.. ;) a mi sie jajniki taaak skrecaja... oszaleje za chwilke! ale poniedzialkowy dzien szybko mija wiec raz, dwa, trzy i bede w domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ŁADNA POGODA, ALE JA NIE JESTEM W NAJLEPSZYM NASTROJU- JAJNIKI MI DOKUCZAJA TA MAŁPA @ IDZIE I DOJŚC NIE MOZE !!! GRA NA MOICH NERWACH I ROBI ZE MNA CO CHCE !!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,ze nie jestem zafasolkowana więc tym bardziej się denerwuję nieobecnością @- wszystko mi rozreguluje te późnienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna nie denerwuj sie, bo to może jescz ebardziej opożnić @... spóbuj na chwile zapomniec o tym wszystkim!! ściskam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie dziewczyny, jak mowilam wam, ze idde na rozmowe w sprawie pracy!? DOSTALAM JA!!!!! jestem szczesliwa i za razem przestraszona bo teraz musze zlozyc wypowiedzenie w obecnej firmie!!! ale szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evazam===
mozolinka - gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozolinka GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 kOCHANA CO TAM MASZ ZA SKRUPUŁY- WYPOWIEDZENIE KŁADZIESZ I DOWIDZENIA !!!!!!! SUPER!!!! WIEDZIAŁAM ,ZE DOSTANIESZ TĘ PRACE !!!! bĘDZIESZ PRACOWAŁA TERAZ JAK NALEŻY-W PRZYZWOITYCH GODZINACH I NIE CAŁY DZIEŃ SPĘDZISZ W PRACY !!!! JESZCZE RAZ GRATULUJE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall własnie tak pomyslałam ,ze nie mogę myślec o @ - bo zrobi mi n złośc i naprawdę nie wiadomo kidy będzie.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja za chwile (30 min) uciekam z pracki Kraków rozkopany więc az nie chc emi sie myslec o tej drodze do domu....a w autobusach gorąc diableski! W tym cyklu jak naarzie nastrój mi dopisuje i nie mam \'przeżyć\' jak w tym zeszłum, ale to dopero 17 d.c. więc może sie jescze wiele wydarzyć, ale zazywam luteine i modastynon(hemopat) który ma niby pomoc przetrwac wahania nastroju dodotakowo mój przyjacile długowiecnzy bromergon...i czopki - cała apteka!!czuje sie jak babcia! 3majcie sie kobietki, do wieczorka, a jak sie nie uda to do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.... ja sam nie moge sie otrzasnac! boje sie troszke, czy aby na pewno robie dobrze?! ech kto nie ryzykuje ten nie ma... i chyba na okres probny zaprzestane staran o dzidzie... bo nie chcialabym stracic nowej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś zaganiany dzień, idezwę się jutro w wolnej chwili trzymajcie się dziewczyny i za bardzo mnie nie obgadujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewyczny jak tam? nie zalamywac sie.. glwoy do gory :) zapisalyscie sie na newsletter z tej strony www.starania??? ja stwierdzilam ze jest bardzo ciekawy i chyba przelame swoje opory i zaczne badac szyjke a nie tylko na sluzie pozostane :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejos dziewczyny i narazie papa..id edo pracki - odezwe sie jak dotre :) Miłego dzionka, a najpierw poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj z wielkim bólem wpadła do mnie o poranku @ !!! ale się nie poddaję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna @ przyszla ale zobacz w nagrode udalo ci sie rozpoczac 99 stronke :) tylko Olcia tu wpadnie z kawalami i zaraz bedzie swietowanie SETKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku.... moj szef zgodzil sie na moje odejscie bez problemu!! jestem zadowololna a zarazem przestraszona... od przyszlego tygodnia zaczynam nowa prace! Zastanawiam sie od rana czy przypadkiem nie odlozyc staran na pozniej, mam trzy miesieczny okres probny! ;) moze nie powinnam o tym myslec i wychodzic z zalozenia, ze co ma byc to bedzie?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze włansie fakt, że zjamiesz głowe innymi sprawami okaze się pomocny... nie bedzies zmyslec tlyko o starankach, a wtedy łatwiej przychodzi...a pracodwaca nic nie muis wiedziec ...pierwsze 3 miesiace ciązy z reguły sa nie widoczne dla otoczenia..no chyba z ektoś je zle znosi..a potem chroni cie prawo... Mysle, ż enie powinnac sobie tym zajmowac główki...idz do rpacy, powal wszytskich swoja inteligencja i błyskotlwiościa, ajka bedzie dzidiza to tlyko sie cieszyć!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) Agnieszko przykro mi bardzo z powodu nadejścia tej małpy@ Będzie w porządku - pociesz męża, tak jak mój już się cieszy na kolejne prace rozwojowe ;) Mówię, że nie ma się tak poświęcać, a on że to z jego strony żadne poświęcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z zamówieniami zaczynam pracę : Siedzi dwóch pijaczków w knajpie. Piją ostro. Około północy: - Wiesz stary, musze już iść. - A daleko masz? - Nie, na Matejki, tu zaraz obok. - Tak? Ja też mieszkam na Matejki. Dwanaście. - Co ty!? To jesteśmy sąsiadami. Ja pod dwójką na parterze. - Zaraz... To JA mieszkam pod dwójką! - Chwila....... JACUŚ!? - TATA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant zamknął się w komórce i przez kilka dni rozbierał swoj nowo kupiony samochód na części. Żona się pyta : - Po co to robisz ? - Poprzedni właściciel powiedział mi, ze włożył w niego 5 milionów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×