Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość Mazowszankaaa

Od pewnego czasu zaczelam dojrzewac do mysli o urodzeniu dziecka. Ale tylko teoretyzowalam na ten temat, natomiast ciaza, porod i malutki czlowiek byly dla mnie abstrakcja, balam sie tego i w zasadzie nie czulam jakiegos szczegolnego instynktu. Ale od pewnego czasu zaczelo sie to zmieniac i teraz juz w pelni moge powiedziec CHCE MIEC DZIECKO!!! ktoras z Was tez zaczyna starania od maja??? Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjj.......mazowszankaaa witam :-) ja sie dopiesuje :-) też zaczynam w maju :-) to narazie jesteśmy we dwie :-) trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowszanka--życze powodzenia w staraniach 🌻 ania20--kochana tobie tez zycze wszystkigo naj,zresztą ty wiesz🌻 i tak bedziemy w kontakcie ;) odzywaj się na starych topikach :) ok? ja zobacze jak z badankami i zcane albo czerwiec albo lipiec ;) życze wszystkim powodzenia ;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko....kochanie jestem na bieżąco na topikach :-) dodałam do zakładek więc zaglądam do każdego forum po kolei..... jakbym mogła opuścić moje kochane dziewczynki.. w życiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazowszankaaa
Witam was dziewczyny, zabierajmy sie smiało do dzialania, ja wlasnie jestem w drugim dniu cyklu i nie moge sie doczekac, kiedy wreszcie bede mogla swoje plany przemienic w czyn. Mam nadzieje tylko, ze moj entuzjazm nie spowoduje jakiejs blokady w organizmie, oby nie... Chce miec dziecko, bardzo, bardzo, bardzo!!! Pozdroweczka dla was i zapraszam wszystkie mamusie in spe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🌼 Ja też myślę żeby w maju zacząć starania o dzidziusia. Oczywiście nie wiem jak to wyjdzie i czy się uda :) ale napewno w maju zaczynam :) Będę zaglądać do Was dziewczynki ❤️ I życzę Wam z całego serca owocnych starań 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
dolaczam do was..jesli oczywiscie dostane okresik do maja jakos sie nie zblza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhma
jesli zajde pod koniec maja to kiedy by sie dziecko urodzilo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje urodziło sie na początku lutego - 4 dni przed \"książkowym\" terminem :) Życzę szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jaki miły dzionek mamy... Gdyby w majowym cyklu sie udalo, to dzidzia urodzilaby sie na przelomie stycznia/lutego. :D Pozdrawiam wszystkie kobietki, ciekawa jestem, co porabiacie - pracujecie, czy zajmujecie sie domem? Ja jestem korektorką, ale na kafe sama robie bledy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm was dziewczyny!!! Ja miałam rozpocząć starania od lipca...ale po wizycie u lekarza, który mnie pocieszył i powiedział, że moge juz w maju rozpocząć starania. W związku z tym dopisuję się do was i mam nadzieję, że może mi się uda a jak nie to w czercu, w podróży poślubnej! Ale przywiozłabym pamiątke haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dziewczynki. no to musze powiedzieć że podoba mi sie ten termin styczeń/luty :-) też nie mogę sie doczekać..... tylko wiecie co...nurtuje mnie jedna rzecz... jak sie stara o dziecko to jak powinno sie kochać z facetem......aby było najlepiej.. codziennie, co dwa dni..? słyszałam że jak codziennie to wypłukuje sie jakoś plemniki i że najlepiej jest co dwa dni bo pleniki nabierają ruchliwości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tym nie sluszalam... może rzeczywiście należy dać odpocząć chłopakom żeby nabrali sił! Ja nie będę wariować, ale i też nie będę oszczędzać ani jego ani siebie! Co ma byc to będzie, mam nadzieję, że bedzie i to szybciutko! maj już niedługo, a po maju czerwiec i lipiec tyle miesięcy przed nami, że chyba coś spłodzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazwoszankaaa
Ja tak mysle sobie ze co 2-3 dni bedziemy sie kochac. Slyszalam, ze jak czesciej to plemniczki sie oslabiaja, biedactwa ;-) Tylko mam maly problem, bo wyjezdzamy w maju na 5 dni z rodzinką i bedziemy mieszkac w 5-osobowym pokoju... Ale mysle ze to bedzie za wczesnie na TE dni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie uświadomiłam, że chyba jednak starania przełożę na czerwiec.. a co by było gdybym zaszła w ciążę w maju a w czerwcu lecę na gorący miesiąc miodowy (10-dniowy) i lot i upał mogą źle wpłynąć.. ale nikt nie powiedział, że od razu zajdę w ciążę. Tylko juz taka przedwczesna obawa..haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie troche sie osłabiają... a po co czekać :-) miesiąc miodowy to tylko będzie sprzyjającą okazją do bzykani ;-) pole do popisu..a może wtedy będzie najlepiej i ten cykl okaże sie sukcesem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ciekawa jestem jak lot i zmiana klimatu wplywaja na ciaze. Ale mysle, ze nie nalezy wpadac w przesade. Miesieczna ciaza chyba dobrze zniesie samolot i wrazenia z cieplych krajow ;-) Ja planuje krotki wypad w czerwcu i lipcu, jak bede sie dobrze czula to tez w sierpniu, ija lae co ja pisze, nie jest powiedziane ze tak od razu bede w ciazy. Ale kto wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczę na to, inny klimat, słońce, my może na plaży nudystów..haha..juz nie moge się doczekać..wczoraj zdaliśmy sobie sprawę, że bardziej czekamy na te wczasy niż na samą ceremonię ślubu! aa w dodatku będę miała bardzo ciemną - łososiową garsonkę prawie pomarańczową, jak zobaczył ją mój narzeczony zaczął się śmiać i powiedział, że nie pokaże się ze mna..czubek jakiś... kupię mu krawat pod kolor i będzie extra... muszę jeszcze zrobić ręcznie zawiadomienia.. nie chce kupować, chce żeby było to ekstrawaganckie..nawet wymyśliłam wierszyk!! i noc poślubna - może wtedy!? haha szkoda, że ten czerwiec tak daleko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecimy 12 czerwca na costa brava, na 10 dni..już nie mogę się doczekać! mam nadzieję, że wszystkie cykle bedą tak jak sobie wyliczyłam bo akurat na urlop przypadną mi dni płodne...haha ale bym pragnęła tego w tym okresie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho mozolinka to duze szanse na sukces, odstresowanie sie i zrelaksowanie.... NA PEWNO sie uda!!!! Mnie sie marzy w tym roku Majorka, ale zobaczymy jak bedzie z dzieckiem. Jezeli maj okaze sie pomyslny w staraniach i nie bedzie zadnych przeciwskazan, to polecimy na Baleary. A jezeli nie, to innym razem z dzidzią... Och, bardzo jestem ciekawa, kiedy bedziemy mogly powiedziec, ze czekamy na dzidziusia. Oby jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
Mazowszankaaa - na mnie tak wpłynęła zmiana klimatu,że zaszłam w ciążę bliźniaczą,urodziłam chłopca i dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hb
juz postanowilam starania zaczynam w maju wlasnie dostalam okresik...hura!!!!!nigdy tak sie nie cieszylam jak zaczynalam krwawic wiecej nie czekam minie i di dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec Karolinke
Czesc! ja od tygodnia juz sie staram,i jak widzicie chce miec coreczke,juz nawet mam imie dla niej;) Mam 29 lat,obenie nie pracuje. Mazowszaanka!!! Tez uwielbiam podroze i troche juz zwiedzilam.Napisz gdzie bylas,gdzie sie Ci podobalo?? Jeszcze o mnie:7 lat bralam piguly,odlozylam i po miesiacu sie staram. Moja kolezanka czekala pol roku i nie moze zajsc w ciaze,niestety... Najalepiej starac sie zaraz po odstawieniu pigulek,choc co lekarz ma inne zdanie,jeden mowi 3 miesiace,inny tylko miesiac itp.itd. Ja mam teraz dni plodne i niezle "szalejemy" z mezem:D Testu nie robie bo za wczesnie jeszcze;) A co u Was??? Pozdrowionka! Dolaczam do grupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciara dostała okres...ale masz superancko..ja niby mam dostać 5 maja i juz się nie mogę doczekać!! Nigdy nie wyczekiwałam tego dnia tak mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chce miec Karolinke!!! 🌼 🌼 jejku, czy my siostry blizniaczki jestesmy???? Ja w tym roku tez 29 latek i tez myslalam o dziewczynce: Karolina Anna... Niesamowite!!!! Do hb: 🌼 🌼 Tez sie cieszylam jak dostalam okresik, dzisiaj dzien trzeci i wkrotce szlaejemy ;-))) Dobre nastroje w grupie, mam ogromna nadzieje, ze pozytywne nastawienie da odpowiednimi rezultatami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
Witajcie :) Ja staram się o dzidzie juz od listopada z przerwą marzec ,kwiecień. Ale od maja zaczynam znowu staranka . Mam juz 5 cykli za soba i narazie nic. Napisze kilka słow o sobie . Mam prawie 29 lat ,mieszkam na pomorzu i widze że mam dużo wspólnego z chce mie Karolinkę bo mamy tyle samo latek, i ja równiez chce Karolinke. No i obecnie niepracuję. Pozdrawiam i życze szybkiego zafasolkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nabroilam, nie dosc, ze literowki, to jeszcze podwojnie sie wyslalo... hej Aluś, fajnie ze sie dolączasz, rowiesnice my jestesmy chyba, ja w lipcu koncze 29 latek, mieszkam na mazowszu.... jeszcze troche kobietek sie zbierze i trza tabelke robic, coby sie nie pogubic potem... Aluś, 5 cykli to nic, w Waszym przypadku to pewnie do szesciu razy sztuka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×