Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

hej hej!! Che mieć karole - to faktycznie lepiej zrób te badanka - lepiej dmuchac na zimne :) Nana - ja tez zazywałam po 1 tabletce, co prawd anie dosynexu...ale miałam naprawde bardzi wysoka prl...A ty w sumie mieściłas się w normie, bo max. 25, a ty miałam ok 20. Ja miałam porblemy z cyklem przy wysokiej prl, ale bardzo krótko, jak tylko zazczełam zazywac leki, mimo iż prl była nadla bardzo wysoko - cykl sie unormował jak w zegarku :) A wogóle to DZIEŃ DOBRY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzisiaj wychodzi słoneczko zza chmurki :) Marto ja mam średnio 29-31 dniowe cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z rana! Kochane wysłałam wam fotki mojego piesia;-) hihihihi A tak to jestem nie wyspana-męzuś jakiegoś wirusa żoładkowego załapał i wymiotowal całą noc - TRAGEDIA! wymiotować to mogłabym ja :-) z innych powodów! Dzień dzisiaj ponury...brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę mieć Karolonkę- też tak pomyslałam,zeby on miał objawy a ja brzusio;-) No pewnie ta grypa! Biedny męzuś a jeszcze dzisiaj na 7 rano na służbę pojechał -kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna! Piesek ccccuuuudddddwwwwwnyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziekuje za zdjecia!!!❤️ Jak grypa zoladka to moze biedaczysko czesto latac do WC...:( Powinien sie wtedy \"przeglodzic\" i najwyzej jesc tylko paluszki solone-serio pomaga (ewentualnie suchary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za komplement w imieniu pieska :-) Oj latał do WC -latał od 4 rano-aja przez to się nie wyspałam i dzisiaj nie wiem jak do 16 godziny z oczami na zapałkach wytrzymam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek no w koncu sie wyspalam, poszlismy ze slubnym wczesnie spac bo byl mega zmeczony, zupelnie inaczej zasypia sie wtulonym w ramie swojej zyciowej milosci niz tak do poduszki przytulonemu wlasnie wcinam lecho z cukinii i juz siadam do lektury temaciku bo widze ze naklikalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agna za fotki piesio super fajowy,zawsze chciałam mieć owczarka ale mój mężus jakos niebardzo no i teraz mamy kochana goldenkę ❤️ Vall ja z ta prl to też myślałam że jest u mnie ok, ale skoro lekarz stwierdził że za wysoka i trzeba ją trochę zbić to co ja bedę z lekarzem dyskutować... Przy następnej wizycie napewno go o to spytam. Dziewczyny moze któraś z was wie cos na temat niskiego poziomu prl , jak szukam w necie o prl to tylko stronki opisujące wysoki poziom wyskakują. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana - szczerze mówiąc tez niegdy nie słyszałam o skutkach niskiego poziomu prl... tez spróbuje cos poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie z zebami juz lepiej, nawet mnie szczeka nie boli ale konsumpcji twardych rzeczy chwilowo nie bede uprawiala bo dziaslo mi z lekka dokucza, jeszcze TYLKO 3 sztuki i bedzie po krzyku :O Elu - mi ginekolog przy braku okresu tez kazal zrobic badania na tarczyce, nie wiem jak tam u was ale na podstawowe u nas daje nawet rodzinny, jak bedziesz juz robi to pamietaj zeby jednoczesnie zrobic TSH t3 i t4 bo ponoc dopiero wtedy jest pelny obraz Agna, psiak piekny, wyslalam ci w mailu linki do naszych fotek rodzinnych, w prawdzie masa ogladania ale jak ktos lubi to sie moze w tym pogrzebac :) a co do wirusa zoladkowego to uwazaj, profilaktycznie juz sobie wypij lakcid i smecte, jak zima przynioslam to ze szkoly to poleglismy wszyscy i maz i mala i niania i moi rodzice a nawet kolezanka ktora zakupy nam przynosila :O na grype zoladkowa polecam krakersy a jeszcze lepiej czerstwa bulka i gorzka herbata, mozna tez odrobine odgazowanej coli (takiej co to postoi w szklance z pol dnia) wtedy ulza wymioty. jak ostatnio mialam to paskudztwo to w tydzien 5kg schudlam :P Nana - pozdrowionka Vall, Ola - milego i lekkiego dnia w pracy cobyscie mialy jak od czasu do czasu cos do nas stuknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide sie na zakupach pocieszac mamy taki fajny second hand z rzeczami takze nwoymi, dla dzieci GAPa i OLD NaVY mozna po dobrych cenach kupic, uzywane tak 5-10 nowe 25-35 i mimo ze swego czasu mialam opory jesli idzie o uzywaki to teraz stwierdzam ze takie rzeczy to przynajmniej po pierwszym praniu sie nie rozleca jak te bazarowe i z niektorych niefirmowych kolekcji a poza tym moja corka tak rosnie ze spodenki co nosila w maju teraz sa juz dla niej rybaczkami a byly kupowane wieksze... jednak dziecko to prawdziwa skarbonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo vall a ja mam problem z tym linkiem, nie mogę zobaczyć twojego kociaka buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :-) Pochmurno dzisiaj :( Anika a który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak siedzę mimo że w pracy ale nic mi się nie chce......i czytam o inseminacji.....do której się przygotowywuje.....i mam doła.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien 25 z 28,ale zawsze wczesniej mialam jakies objawy: wypryski na twarzy, powiekszone bolace piersi, bol brzucha, jak na @,a teraz zupelnie nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca nosek do góry, będzie dobrze :-) Ja Ci to mówię, a jak mówię to wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika, a moze brak objawów jest objawem na dzidziusia??? :-) Niektóre kobiety tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie o tym mysle,ale jak w niedziele okarze sie,ze @ przyszla zalamie sie i bede plakac caly dzien 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca głowa do góry, wszystko bedzie ok.🌻 Tak sobie szperam po necie i szukam czegos na temat inseminacji i oto co znalazłam: Domaciczna inseminacja plemnikami partnera /AIH/ lub dawcy /AID/ obejmuje umieszczenie w macicy poprzez odpowiedni cewnik odpowiednio przygotowanego nasienia. Nasienie może być od partnera lub zamrożone od dawcy w zależności od potrzeb /z banku nasienia/. Inseminacje domaciczne wykonuje się wtedy gdy planowane stosunki płciowe nie dały rezultatów w postaci ciąży lub gdy występują nieprawidłowości w interakcji śluzu szyjkowego ze spermą. W powyższych przypadkach plemniki są wstrzykiwane poza śluzowa barierę by umożliwić im dostanie się do jajowodów i zapłodnienie komórki jajowej. Procedura ta obejmuje podawanie leków hormonalnych by prawidłowo rozwijały się pęcherzyki i by uzyskać więcej niż jedna komórkę jajowa. Powiedz czy miałas wcześniej robiony monitoring cyklu i stymulację owu.? Stymulacja owulacji polega na podawaniu hormonów, które powoduja zwiększenie objętości jajników a co za tym idzie przyspieszaja dojrzewanie kom. jaj. i jej uwalnienie. W jakiej klinice poddajesz sie inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×