Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

rano to chyba wszystkie stukamy przez sen jeszcze takze Elu sie nie przejmuj :) zreszta gdzies wyczytalam ze aby zrozumiec o co chodzi wystarczy zeby tylko pierwsza i ostatnia literka byla dobrze a reszta moze byc pisane \"na dziko\" a i tak ludzkie oko to wychwyci jest mi niedobrze, boli mnie glowa i nie mam sily nawet kawe isc sobie zrobic, kto mi podrzuci goraca kawy filizanke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec Karole - nie przeejmuj sie literówkami - ja mam spiep... klawaiture w pracy i jak dokładnei sie nie rpzyłoże do tego co stukam to wychodza same dziwne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak jak napisała AniaM - ponoć układ literek nie jest ważny :) udowodniły to badania naukowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANIUTKIE !!!!!!!! aLE DZISIAJ DOBRZEZ SPAŁAM JAK DZIECKO :-) wCZORAJ JUZ NIE MIAŁAM OK.22 NA NIC SIŁY I PADŁAM JAK KAWKA! mĘZUS LEPIEJ JUŻ SIĘ CZUJE - NA SZCZĘŚCIE! W sobotę mam imprezę idę nas wesele do koleżanki - która późnniej bedzie u nas i żeby było smiesznie to w tej samej restauracji!!!! Bedę więc mogła zobaczyc od strony gościa co i jak i nanieść ewentualne zmiany jeszcze przed moim weselichem w menu i wystroju sali :-) :-) :-) Olciu jak tam oczekiwanie na @ lub raczej na jej brak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem po podpisaniu umowy z bankiem, jeszcze tylko dziś zapłacić w skarbówce podatek od luksusu, złożyć i zapłacić w sądzie wpis o hipotekę, zawieźć te rzeczy do banku i przelewają kasę. Następnie popłacić wszystko, załatwić zmiany w poprzednich bankach, odpis z sądu - uprawomocnienie, trochę będzie jeszcze do załatwienia, ale już jestem bliżej końca, widzę światło w tunelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - no to brawo, dzielna i zorganizowana babeczka z ciebie 🌻 czy w tych bankach sadach etc to duzo placic musisz za te dodatkowe zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mam dzis chyba gorszy dzien, bola mnie juz piersi... czuje zblizajaca sie @.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym cyklu jakos nie mialam serca do sprawdzania sluzu bo jak juz sprawdzilam to byl inny a pozniej tegosamego dnia znowu inny wiec zrezygnowalam, powiem tak - czerpalismy przyjemnosc z bycia razem nawet ie wyliczajac TYCH dni juz :) wiec sie nic nie spozdiewam i ok 23-24 przywitam @ bez zadnych ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moje dotychczasowe koszty zw. ze zmianą banku : - prowizja za udzielenie kredytu 2600zł - weksle 200zł - PCC1 19zł - sąd - wniosek o hipotekę 200zł - ubezpieczenie na czas uprawomocnienia księgi 147zł - cesja praw ubezpieczeniowych 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje sie, jakbym byla jakas spuchnieta, prawie ledwo sie dopielam w spodnie,a ostatnio jem jak ptaszek, nie wiem, dziwne to wszsytko jest i skad to zle samopoczucie pojecia nie mam, ale normalnie bez powodu bym sie na kims wyrzyla do moze by mi przeszlo, rano juz mezusiowi sie dostalo, choc byl milutki i przed praca zafundowal mi przytulanko, to pozniej mi cos odbilo i przez cala droge jak wiozl mnie do pracy - 40 minut, nie odzywalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze nie jest tak zle, ile liczysz ze mniej w sumie splacisz? najwazniejsze ze jednak bedzie mniej a zaoszczedzona kase bedzie mozna odlozyc no i przede wszystkim moze nie bedziesz musiala po kilka fuch na raz lapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika to i tak milczenie jest lepsze niz moje wczorajsze awanturowanie sie ... maz mi zwrocil uwage ze przeszkadzam mu jak prasuje koszule (bo musial sie skupic) wiec wygarnelam mu wysztsko co sie dalo i pol nocy sie cielismy... no ale moze do pionu go przywrocilo bo rano byl bardzo badzo mily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on sie wkurzal dlaczego jestem zla, pytal sie - no powiedz, a ja no to,ze jest ok,ale az mnie normalnie rozpieralo od srodka, i co ja mialam mu powiedziec, mysle,ze to objaw @, jak przyjdzie bede plakac i nie bede miala juz w przyszlym miesiacu ochoty na wyliczania..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika przestan tak myslec, przed okresem normalne ze lapie PMS ale nie mozna sie mu poddac (tak tak gadam tak i z nim walcze mimo ze nie zawsze wychodzi) staracie sie dopiero 2 cykle wiec bez nerwow, czasami jak sie za bardzo chcce to jeszcze gorzej, troszeczke odpusc , wyluzuj i nie mysl tyle o okresie dniach plodnych ciazy a wszystko bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tak nie mysle, nie wiem tylko, czy to na pewno na @... wmawiam sobie,ze tak,zeby sie pozniej nie rozcarowac....poza tym ciagle chce mi sie siku- wstalam o 7, jets 10,a bylam juz 3 razy i znowu mi sie chce... ale mam fantazje................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, już na samym sądzie zaoszczędze 500zł, a miesięcznie 200zł na ratach, i mam tę możliwość, że mogę dowolnie nadpłacać raty np. mam nadwyżkę 100zł i już idzie na spłatę kapitału- a przez to skaraca się mój okres kredytowania :) Anika nie przejmuj się ja ostatnio też mam takie stany napięciowe, mam ochotę krzyczeć dla samego wrzasku - to po prostu stan napięcia przedmiesiączkowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika to spozytkuj dzisiejsza fantazje na napisani ebajeczki dla przyszlego dziecka, albo na zaprojektowanie ramki do zdjecia albo nawet na napisanie erotycznego maila do meza ;) spokojnie w naturze nic nie ginie co ma byc to bedzie a nakrecanie sie przyniesie tylko pozniejsze rozczarowania i lzy posluchaj weteranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ja tyo ciągle lecę siusiu - śmieję się, że przynajmniej coś jest sprawne w moim organiźmie, ja dziś już byłam 4 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniko to bym się bardzo, ale to bardzo zdziwiła, to już mój 18 cykl starań więc zdążyłam się przyzwyczaić do @. A nerki tak mi pracują od niewiem kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzien.... zaczal sie tak milutko i jeszcze pelen niedzpodzianek... ja juz sama nie wiem czy mi sie to podoba czy nie ale wiem jedno ze czeka mnie pojscie do sklepu bo nie mam lodow w lodowce a tu jakos odreagowac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu przeszlosc i wspomnienia odzyly, terazniejszosc mnie trapi ale i zaskakuje, a przyszlosc budzi moje obawy to tak w wielkim skrocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kOCHANE JA TEŻ CZUJĘ ZBLIZAJĄCA SIĘ @ !aLE ZMIENIAM NASTAWIENIE- BĘDZIE TAK JAK MA BYĆ!pRZESTAJE PATRZEĆ NA ŚLUZ I TEPERATURKĘ OD NASTĘPNEGO CYKLU- BO JUŻ WIDZĘ , ŻE SIĘ NAKRĘCAM- ZWRÓCĘ TYLKO UWAGĘ NA DNI CYKLU- JAK BEDA STARANKA TO BĘDĄ! Straszne jest te rozczarowanie... W sumie teraz to mogę dostać @ (szkoda,że prawie w dniu ślubu)ale poskaczę na weselu bez obawy ,ze coś by się stało z fasolka ;-) No i potem jadę na urlop na tydzień nad morze... zobaczymy \" CO MA BYĆ TO BĘDZIE\" DZIWCZYNY MUSIMY WALCZYĆ Z NAKRĘCANIEM PSYCHY !!!!!!! ALE CO ZROBIĆ JAK KAZDA Z NAS TAK BARDZO CHCE MIEC DZIECKO.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaM !!!!!! Ty nie myśl o przeszłości !!!!!!! liczy się teraz , dzisiaj !!!! GŁOWA DO GÓRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna ta przeszlosc i te wspomnienia to wcale nie az takie zle ;) czasami troche w zyciu brakuje i wlasnie wraca przeszlosc... lubie tak zamknac sobie oczy i powspominac..... a co do odlozenia macania i temperaturosprawdzania to brawo!! w koncu zaczynacie przyjmowac moje nastawienie!!! bedzie latwiej zobaczycie, chociaz powiem wam ze tak zupelnie latwo to chyba nigdy nie bedzie ale z pewnoscia lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrika
Ponawaiam zaproszenie na [b ]www.forum.axxa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×