Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ja mysle ze ja bede pierwsza..........hihihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Faktycznie dawno tu nie zaglądałam, ale moje dzieciątko jest tak bardzo towarzyskie, że praktycznie nie mam na nic czasu a już napewno nie na siedzenie przy komputerze.A szkoda :-( Cieszę się Elu Twoim szczęściem z wyczekanej ciąży. Dużo zdrówka!!!Przyszłym mamusiom łatwych porodów i zdrowych maluszków. Nasza Agatka ma już 6 tyg i jest dużą, zdrową dziewczynką. W wolnej chwili napiszę więcej, pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaksiala
Gratulacje dla HB bo slyszalam ze urodzila syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia80
dziewczyny pomozcie mi, bo nie wiem co sie dzieje. okres powinnam dostac za tydzien a dzis dostalam cos jak okres a temperature mam 37,2. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do hb i innych
przestan sie chwalic na wszystkich topikach ,ze jestes /bylas taka szczupla i chcesz przytyc,bo rzygac sie chce....:P Ania,co zalozyla topik ma racje ze nic nie pisze na nim KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-
widac ze ludzie zazdrosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hb
ludzie nie zazdrosni,tylko pisalas na kilku topikach naraz jaka to ty szczupla nie jestes:P ,robisz z siebie posmiewisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze topik upadl,widze ze komus nie podobaja sie moje wypowiediz ..no i co z tego ze pisalam ze jestem szczupla bo jestem ,ale czy to takie zle ze o tym pisze!!!!!! dziewczyny odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gooryyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb nieprzejmuj sie tymi wypowiedziami szkoda ze ten temat juz nikt nieodwiedza a tyle sie tu kiedys dzialo a nagle koniec dziwne ze zadna dziewczyna niewejdzie i niezagada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szkoda,ciekawe co komu sie urodzilo ,ja mam synka michaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde nik tu juz nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda1
hb nie przejmuj sie ludzie sa zazdrosni ze [po ciazy wrocilas do swopjej figury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajemyyyyyyyyy
do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj HB :-) Ja czasami sprawdzam czy któraś z dziewczyn się nie odezwała na \"naszym\"topiku, ale chyba stało się tak, że każda z nas przeniosła się na topik związany z datą urodzin naszych dzieciaczków. Ja udzielam się na topiku dwie kreski na teście -kwiecień 2007 - bo wtedy przyszła na świat Agatka :-) Ale fajnie by było, gdyby topik sie reaktywował :-) Buziaczki dla Michasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniu!!!!!!!!a ja udizelam sie na czerwcowkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu podnosze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zatesknilam do kafeterii, jestescie moze jeszcze???????????????? co sie z wami dzieje???? ja wlasnie zaczelam staranka o drugie malenstwo i taki sentyment do naszego topiczku powrocil!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetsem ja...u nas ok.michas to bb zywy chlopiec.biega skacze,jest wesoly,wiki chodiz do 2 klasy.cyzli w maju mamy komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizz
Hej dziewczyny Może odnowimy te forum??? Piszcie kiedy zaczynacie starac sie o małą fasolke:)) Ja narazie musze zadbac o swoje zdrowie a potem zaczynam działać Piszczcie bedzie nam raźniej:) A dziewczyny które kiedys pisały na tym forum niech się odezwą!!!! co uwas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pierwszy raz się tu udzielam, ale bardzo często zaglądam tu w chwilach zwątpienia. Staram się o drugie dziecko od dłuższego czasu i na razie nic....Myślałam że nie będę miała z tym problemu, tym bardziej że przy pierwszym dzidziusiu ( pomimo tego że sie NIE starałam) poszło gładko....I już myślałam że coś z tego będzie, bo okres spóżniał mi się już dobry tydzień, i nagle wczoraj @..;( płakałam jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×