Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

Gość Koczi25
Hej! Ja staram się o dzidzię od 2 miesięcy. Jak narazie nie jest to długo ale mam nadzieję, że szybko się uda. Jak czytam niektóre Wasze wypowiedzi to zaczynam się bać. Nie chcę tak długo czekać na maluszka... :-( Trzymam kciuki za starające się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tul_panek
hej dziewczyny.od 1 listopada staram sie z moim mezem o dzidziusia, @ skonczyla mi sie 30 pazdziernika i dzien pozniej zaczelismy codziennie z niczym nie uwazac:) no i jestem taka podekscytowana, chcialabym juz wiedziec czy sie cos nam udalo czy nie:/ jakis ponad tydzien temu strasznie mam wrazliwe piersi do dzis mam tak, pobolewal mnie brzuch i wczoraj strasznie kregoslup nie wiem czemu ostatnio jestem jakas obolala, domyslam sie ze to nie ciaza bo za wczesnie wogole na jakies symptomy. i teraz tak mysle kiedy moglabym sprawdzic i zrobic test ciazowy czy nam sie udalo, tak myslalam na poczatku grudnia zrobic test, w sumie cykle mam rozne bo w maju przestalam brac tabletki i mniej wiecej ok 30-32 dni cyklemam. jak myslicie dziewczyny kiedy sprawdzic czy nam sie udalo? pozdrawam i bede wdzieczna za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekit nieba
cześć Mazowszanka1 czytałam początek, jak sie starałyście... i jka poszło? kiedy sie ta Karolinka urodziłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia8712
Czesc diewczyny tez zaczelam sie statac o dzidzi od maja jednak nic nie wyszlo. Nawet kupilam testy owulacyjne zeby byc na 100% pewna kiedy i nic rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki ja zaczełam sie starac od teraz tzn w tym miesiącu pierwszy raz jestem także bardzo przejęta ta sutuacją nie wiem kiedy mam zrobic test i w ogóle boje sie strasznie ale pragne dzieciaczka jak nic na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHce dziecko
Ja staram sie z mezem o dziecko juz rok i nic ;=( poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASiulaS
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Od lutego nie biorę tabletek i w sumie od tamtej pory myślimy o maleństwie ale poki co nic. Dwa tygodnie temu kupiłam test owulacyjny i trafiłam z pierwszym testem na dwie grube kreski a teraz czekam. Czytam wszystkie możliwe sposoby na zajście w ciązy ale dalej nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Od lutego nie biorę tabletek i w sumie od tamtej pory myślimy o maleństwie ale poki co nic. Dwa tygodnie temu kupiłam test owulacyjny i trafiłam z pierwszym testem na dwie grube kreski a teraz czekam. Czytam wszystkie możliwe sposoby na zajście w ciązy ale dalej nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Staram się z meżusiem drugi miesiąc o dziecko. Mam 27 lat i juz się boje że jestem bezpłodna- wiem może to moje paranoje ale myslałam ze to bedzie takie proste a tu po pierwszym miesiącu nic. Dodam tylko ze kilka lat temu poroniłam pierwszą ciąze. Od tamtego czasu upłyneło juz 5 lat . Kiedy zaczyna się leczyć bezpłodnośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziubenek, Ja tez tak mialam , tez sie balam ze nie moge miec malenstwa. Przepłakalam pare dobrych nocy. A Lekarz (nie jeden) powiedzial mi ze dopiero po roku mozna sie zastanawiac czy trzeba mnie wspomoc. Poki co zrobilam badania krwi i wszystko ok oprócz esdriadiolu( za niski) bede brala tabletki. staram sie od dwoch miesiecy. Teraz nawet mialam cykl kontrolowany wiec wiedzialam kiedy sie starac. Nawet zaczelam miec obiawy ciazy, a tu od wczoraj @ przyszla. chcialo mi sie płakac ale wim ze nie ma co. trzeba starac sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
Witajcie Kochane :) Asiula100, Dziubenek... jak sie czujecie... co u Was?? Tez mam 27 lat i poki co nie mam dzidzi :( Ostatnia miesiaczka 17 wrzesien.. teraz powinnam dostac @ okolo 14 pazdziernika... chociaz mocno wierze w to, ze u mnie nie zawita! :) Staralismy sie z moim Miskiem w dzien plodny... Czyli okresu powinnam dostac do tej niedzieli... brzuszek boli podobnie jak przed @ z tym, ze zauwazylam przy kapieli cos dziwnego... Wiecie jak Gin sprawdza palcami macice, prawda? Wklada palce do pochwy a druga naciska podbrzusze. ... a ze ja czuje takie rwanie tam ... to takie badanko przeprowadzilam.. i moja macica jest wielka! Wkladam palec kilka cm a pozniej mega gula od strony brzucha... hmmmm czy to mozliwe , ze to nadchodzaca @ ... czy moze jest nadzieja dla mnie? Ktoras z Was tak miala? Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mazowszanka, Nigdy nie badalam sobie macicy więc nie wiem jak powinna wygladac w dotyku ale wiem że musi być powiększona. Ja tez za dwa dni powinnam dostac okres i czekam jak oszalała. Mam nadziejwe że nie nadejdzie hihi. W sumie nie powinnam mieć nadziei bo na ost. badaniach lekarz powiedzial ze cos tam nie gra z hormonami wiec od 3 dnia cyklu bede brała clo co podobno pomaga zajsc w ciaży wiec mam dużą nadzieję. Poki co czekam co teraz nastąpi bo zamiast okresu mam brązowe plamienie. Nawet myslalam ze szybciej okres dostałam ale to nie to a progesteron jest super w normie ( tak lekarz powiedziała) wiec nadzieja zawsze jest. Nie wiedziałam że tak trudno jest zajść w ciąży. Mazowiankaaa, 3mam kciuki za ciebie. Jak tobie się uda to nadzieja u mnie jeszcze bardziej wzrośnie. Pisz jak u ciebie sytuacja wygląda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
ASiula100 bedzie dobrze :) zobaczysz, ze nawet sie nie obejrzysz jak beda 2 kreski. Wiesz juz, ze dopielas wszystko na ostatni guzik- takze pozwol niech natura dziala :) i postaraj sie odpreżyc... bo to wlasnie stres, nerwy i oczekiwanie sprawia, ze pojawiaja sie dziwne odejscia od normy. Mojej kolezance Gin powiedzial, ze bedzie miala duze problemy z zajsciem... wyjechala na rok za granice- dorobic sie :) a wrocila z brzuszkiem choc wcale tam nie planowała :))) Asiu o 17 koncze prace... i poprostu pojade i kupie test :) nie mam sily dluzej sie zadreczac ... bo na niczym sie skupic nie moge, wiedzac, ze lada dzien bedzie odpowiedz... podejrzewam, ze @ buuuu Wieczorkiem napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteee, 3mam kciuki oby to była fasolinka. Już mi smutki przeszły, wiem co mam robić ale nadzieja u mnie nawet w tym cyklu jest. plamienie dwu dniowe 3 dni przed okresem jest dziwne ale to moze cialo moje oszalało. Podobno można mieć wszystkie obiawy ciąży jak sie pragnie dzidziusia:) . Będę wieczorem zaglądać i czekać na wiadomość od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
Zrobilam test i ... jest 1 gruba czerwona krecha ... auuuć :( Jestem silna i sie nie poddaje choc zabolalo... Dziekuje Asiu za kciuki :) teraz tylko w Tobie pozostaje nadzieja!!! A z objawami to prawda, ze jesli chcesz miec dzidzie to nagle bole przed @ zamieniaja sie w książkowe objawy ciaży :) Teraz ja czekam na Ciebie ;) i oczywiscie na inne oczekujace kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję, ale ja niestety wiem ,że to @idzie tyle,że nie urywam że mała nadzieja jest. oczywiście wszystkie obiawy sprawdzam w necie i to niby ciąża ale lekarz mniej się myli. Ale nadzieja to to clo bo wiem nie tylko od lekarza ale i od wielu kobiet, że w 80% się sprawdza. Wiem co czujesz bo miałam to w zeszłym miesiącu. Miałam wszystkie obiawy i cykl obserwowany wiec wiedziałam kiedy zacząć starania wiec byłam na sto % pewna że to fasolinka i jak dostałam okres to sprawdzałam czy to może dalej ciąża hehhe. Zabawne ale nadzieja żyła długo. Ale ty pisałaś że masz @ dostać za 3 dni. A wiec za szybko sprawdzałaś. Wiesz mi, test może najwcześniej pokazać w dzień spodziewanego okresu dwie kreski wiec na twoim miejscu nie powiedziałabym na 100% że sie nie udało. Miło i szkoda zarazem ze tyle kobiet ma problem tego typu. Jak mi lekarz powiedział że owulacje mam ale coś jednak z hormonami nie gra to się nie zdiwiłam bo od paru lat czułam że coś jest popsute w moim organizmie mimo że niby wszystko było jak należy. Bede pisac co i jak. Ja czekam najpóżniej do niedzieli bo to ostateczny termin:) dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
... a z testem to mie zaskoczyłaś ... myslalam, ze juz okolo 10-14 dni po przytulasach dziala... hmmm... no tak w sumie test nie zawsze wykryje tak wczesna ciaze. Niby tez jeszcze @ nie dostalam, ale już wszystko na nia wskazuje... Pozatym tak w glebi wiem, ze jesli bedzie fasolka to bede to czula i niepokoj zniknie... a dzis to poprostu wszystko mnie drazni ... chociaz przyznam, ze samo to czekanie- (tym bardziej kiedy istnieje szansa na pozytywny wynik)- jest piekne... a pomysl jak to bedzie jak naprawde bedziemy przy nadziei :) ach... Tymczasem wracam na ziemie i od nowa twardo i hardo stąpam przez kolejne dnie ... chociaż NIE!! Od nowa bedzie kiedy dostaniemy @ a poki co czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, czekamy na @ i idziemy dalej. Ja juz nie mam nadziei ale wiem ze może za miesiąc biorąc juz leki się uda. Dziś lub jutro dostane, chociaż dzis raczej nie bo jeszcze nic nie czuje. A tobie życzę fasolki juz teraz:) dawaj znac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
U mnie dalej nic.... chyba musze drugi test zrobic... Niby czuje jak na @... a dzis o 6 rano zaczełam płakać mojemu, ze mnie cycki bola :) Ciekawa jestem co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka, u mnie dzis przyszla@ wiec od trzeciego dc zaczynam brać tabletki a tobie kochana radze zrobić jutro test. To super ze cię cycki bola bo to kolejna oznaka faolinki. Dawaj znac, bardzo ci życzę maluszka:) będę czekać na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
Hejjj... wprawdzie powinnam juz byc w drodze do pracy, ale jeszcze tu musze napisac.. Wczoraj wieczorem robilam zimne oklady na cycki- hihi juz calkiem oszalalam ... A rano test z porannego moczu ii... widac druga slabiutka kreske!!! Ale tak jest praktycznie nie widoczna... zrobilam zdjecie .... o choleka!!! Powiem Tobie, ze juz mam dzien w rozsypce ;) bo znowu niepewnosc :) ale pozytywna. Ogolnie czuje sie jak doslownie pare godzin przed @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=46a41623933ab9853ef07ab37b91b6679984d09a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się ciesze:) jednej z nas się udalo:D dawaj znac co i jak. Oczywiście mi te objawy nie są znane ale wiele kobiet to samo mówiło na początku ciąży. Nie masz okresu to to jest największe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
Jutro rano ppwtorze test ... i zobaczymy. Rzeczywiscie dostrzegam u siebie objawy, ale wiem, ze jesli kobieta bardzo chce mIrc dziecko to wszystko podpisze pod rzekoma ciaze :p Wiesz... czuje tez ten metaliczny posmak w ustach o ktorym pisza dziewczynki z fasolka :p. .. a bol brzucha przypomina tez ten zakwasowy podobny jak po serii cwiczen na brzuch :)) takie po bOkach napiete miesnie...Ostatni okres mIalam 17 wrzesnia a najdluzszy cykl trwal u mnie w tym roku gdzies tak 32 dni... , najkrotszy zas- 24 dni.. Jeszcze zajrze dla bycia dokladna do kalendarza po powrocie do domu. takze " wszystko sie moze zdarzyc" :))) Poki co nie mam nudnosci ... Pewnie jutro lub pojutrze juz bede wiedziala ... Asieńko Kochanie teraz oddaje paleczke Tobie... abys tez mogla poczuc za niespelna miesiac to co ja!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wskazuje na to ze tam brzuszki fasolka jest. Co do urojonej ciąży to wierz mi można sobie dużo wymyslec ale nie bol piersi i brał okresu wierze w cuda ale nie aż takie. Czekam ma inf z drugiego testu i na 100% wypije twoje zdrowie. A co do mojej wymarzonej fosolki to najważniejsze ze mam wiarę i pomoc lekarska w postaci cło. Musi się kiedyś udać:) pozdrawiam i miłego dnia w pracy. Co do mojego pisania które nie zawsze może być zrozumiałe przepraszam:D ale pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetteeee
Uda sie!!! :) i bede tu czekała na Ciebie :p Tez pisze z telefonu... dlatego rozumiem co masz na mysli. Dzis przekladam ostatnich klientow na jutro ... skoncze prace godz wczesniej i jade do znajomej ktorej corka ponoc stawia pierwsze kroki :p ona miala duzy problem z zajsciem bo za pierwszym razem poronila, a za drugim ciaza mnoga z ktorej tylko jedna fasolka przezyla... teraz sliczna niunia uczy sie chodzic :))) Chociaz narazie tylko tu pisze i dopoki nie bede pewna .. moj stan zachowam w tajemnicy. Nie wiem czy moj facet sie domysla, ale sie ze mnie smieje, ze ostatnio jestem nieznosna i marudna :) a ja mu ciagle z tym bolem cycek jecze ... Tylko teraz nie chce mu robic sztucznych nadziei... Jeszcze troszke ... bo sama nie wierze, ze tak naprawde moge byc wciazy ... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz, miałam to samo miesiąc temu. Nadzieje były ogromne. Prawie wszystkim ukochanym powiedziałam ze chyba się udało a tu @ i czaru nie było. Dobrze robisz. Gratuluje twojej przyjaciół e córeczki. Jesteśmy w kontakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×