Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ot i tyle

Jesteście beznadziejni.

Polecane posty

Gość ot i tyle

Skupiacie się na swoich forach gdzie tworzycie kliki nie do rozbicia i nie tolerujecie obcych. Czasem ktoś napisze szukając pomocy lub poprostu chcąc sie wygadać a wy albo go totalnie olejecie lub zmieszacie go z błotem tak,że mała bania. Może powinniście na górze forum napisać OBCYM WSTĘP WZBRONIONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i tyle
Właśnie o czymś takim mówiłam co wpis przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Napisy o co chodzilo. Sprobujemy pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna
nio... chyba rozumiem cię autorko topiku, jednak czy warto się tak denerwować? tez bywam często, też mam swjoego czarnego nicka i też widze, że niektórych się tu ignoruje. Ale chyba tego nie zmienimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wypraszam sobie chcialam Ci pomoc a nie!!!! Spytałam jakiej pomocy szukasz i badz tu miłym jak Cie zaraz zmieszaja z błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i tyle
zakretko nie chodziłomi o twój wpis chodziło mi o wpis przed Tobą. W momencie gdy to pisaam ty akurat wysłałam swój wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna
nie disco polo tylko tango La Cumparsita- jak sie podszywasz to rob to umiejetnie chociaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i tyle
Potrzebowałam jakiej kolwiek pomocy sprawie zerwania a partnerem. Z kims z kim spedziłam kilka miesięcy. A którego nie wiem czy kocham. Nie umiem się zdeklarować. Jest to osoba starsza odemnie o 11 lat. I wiele osób załamuje ręce nad naszym związkiem. Mieszkamy w wynajetym mieszkaniu a ja mam dwoje dzieci i jestem po rozwodzie. Może za szybko się z nim związałam. może dla tego bo uważałam,że ikt mnie nie zechce z dziecmi.Sama nie wiem. Nic ju znie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik czerwony
zgadzam sie z autorka topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się z autorka nie zgadzam. Masz pretensje do niektórych że mieszaja co niektórych z błotem, że inoruja a sama robisz to samo! Z drugiej strony, czego tak od razu stroszysz piórka! Każdy pisze co chce, może nawet zaprzyjaźnić sie z kim chce, to zależy tylko od danej osoby. Ja też nie jestem częstym bywalcem, mam czarny nick, ale łównie dowiedzam jedem topik, rzadziej jakieś inne i też róznie mnie ludzie przyjmują, ale nie mam do nikogo pretensji, ich sprawa. Dziwi mnie twoja postawa!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot i tyle -----> nie uwazam ze wszyscy tacy sa owszem mozna cos podobnego zauwazyc ale nie wszedzie .... jesli potrzebujesz wygadania sie na moim topiku wiele osob sie zali swoje sercowe bole opisuje ....kazdy kto chce sie wpisuje wiec ty takze zapraszam jesli masz taka potrzebe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot i ty
Kogo ja ignoruję? Że zniknęłam? mam dzieci i muszę się nimi zajować. Nie mogę zawsze zagladać do topików. Zagladam tu prawie codziennie.Mam czarny nick. ale gdy kilkakrotnie zostałam zignorowana i zmieszana z błotem przestałam się udzielać. Właściwie już tylko czytuję co tu jest pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co pisujecie tam, gdzie są tzw. towarzystwa wzajemnej adoracji??? Jest wiele świetnych topików, gdzie nowe osoby są przyjmowane serdecznie. Nie wiem po co na siłę się wciskać tam, gdzie nas nie chcą. To jest chore. I to dla obu stron. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×