Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szto ty gawarisz

Dziewictwo !! i inteligencja

Polecane posty

Gość szto ty gawarisz

"Najnowsze badania wykazaly ze kobiety ktore dluzej zachowuja dziewictwo maja od 8-12 % wieksza inteligencja . Mysle ze te badania dowiodly ze mezczyni na zony powinni brac dziewice gdyz sa po prostu madrzejsze wiec wspolne potomstwo tez bedzie madrzejsze ." Proszę nie usuwać:/. Ale ja naprawdę to zaobserwowałem. Kiedy rozmawiam z 21,22,23 jeszcze dziewicą a taka co szybko zaczęła to jakby niebo i ziemia podczas rozmowy. Ło co tu chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
dzięki!!! bo ja juz myślałem, że to jakieś moje urojenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
odwieczna? ile masz lat chłopie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
ja czasem jak rozmawiam z jakąs laską, to po charakterze rozmowy mogę stwierdzić, tzn. tak mi się wydaję, że mogę:P, czy jest ona dziewicą czy nie:P Ale jakie to pociągające, i dziewica i inteligneta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja stwierdzam po wzroku :) nikt mi nie wierzy, ale mało mnie to obchodzi.... rozpoznaje mniej wiecej 9 na 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
hehe, tzn jak? dziewica patrzy w oczy a nie-dziewica w krocze:P to się nie sprawdza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa wyjatki od reguly ale
fakt,ze dziewczyny , ktore dluzej zachowuja dziewwctwo sa na ogol z rodzin , gdzie rodzice poswiecaja wiecej czasu dzieciom, dziewczyny nie musza uciekac z domu w pierwsze lepsze ramiona , bardziej sie cenia,sa wybredniejsze, nie musza lapac meza pod presja srodowiska itd.Madrzejsza dziwwczyna wiecej razy sie zastanowi. Stad taka statystyka ,dosc oczywista. ale jednostkowe przyklady moga temu jak najbardziej przeczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahaha
dziwica ma jeszcze ten błysk w oku chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
naturlanie ze moga:) jak zwykle są wyjątki od reguły-no dobra, wiedziałem, że z reguły te co czekają dłużej z seksem, pochodzą z "lepszych" domów. Ale nie sądziłem, że i są inteligentniejsze, a teraz jak z jakąś rozmawiam, to mogę juz stwierdzić:P czy dziewica czy nie;), z reguły się potwierdza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, dobre słowo- błysk :) to najbardziej pasuje szkoda ze nie sprawdza sie to ze zdjeciami ale na zywo prawie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błysk w oku
pojawia sie u tych które juz nie są dziewicami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahaha
ok dowiedziałam się, że jestem inteligentna mam błysk w oku i lepiej się ze mną rozmawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
no ale musisz być ze tak powiem, nie 16 letnią dziewicą, ale tą co czeka już długo-powinnaś mieć ponad 21 lat, bo do takich mniej więcej się odnoszą te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahaha
ok, przyznam otwarcie: nie mam już 16 lat. ale ponad 21 też nie. aczkolwiek myślę, że do dwudziestego pierwszego roku życia nie zmieni się stan mojej błony dziewiczej. wręcz przeciwnie, nie mam zamiaru się "oddać" nikomu innemu, jak tylko mojemu mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
no i chyba tutaj leży przyczyna, te co dłużej czekają więcej pracują główką:P że tak powiem, a nie pupą:P i chyba stąd te 8-12% wyższa inteligencja:D i wszystko już jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwała
Jeszcze napiszcie mi ,że inteligencja zwiększa się wraz z wiekiem. Dochowam cnotę do późnej starości. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
niet! tylko, wtenczas tylko może Ci się mądrość życiowa zwiększyć:P no ale jakby nie patrzeć, jak 16 latka już zacznie się w wieku 16 lat puszczać, no i jej się spodoba, to później nie mam ochoty na książki, a kiedy jest odwrotnie, to i inteligencja i wszystko inne:D nie chowaj do starości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pzrzesady
w wieku ok 30tki przeradza sie to w dziwactwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwała
no,ale jak nikt mnie nie chce to przynajmniej inteligentna bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miłości
moze miłości, nie chce żaden wyznać, ale przelecieć zapewniam, ze nie jeden... nie wazne gdzie, byle wsadzic... tacy sa faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahaha
wszyscy patrzą, czy kobieta dziewica, a czy facet prawiczek- nikogo to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
mylisz sie hahahahaha, faceci patrzą:P, ale tylko jak zaczynają myśleć poważnie o życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miłości
w takim razie faceci=zboczeńcy... przynajmniej w 99 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
powiem Ci ze i ci zboaczeńcy, kiedy zaczną myśleć poważnie o żonie, kobiecie życia, czy jak tam jeszcze zwał, zaczynają patrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×