Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sharoooon

Szukam pomysłu na utwór do striptisu. PILNE pomóżcie

Polecane posty

Gość hycho
Tylko i wyłącznie "Bolero" Ravela: Utwór składa się z 17-krotnego powtórzenia tej samej melodii w różnej instrumentacji. Wystarczy założyć 17 sztuk garderoby i jazda! Po każdej sekwencji zdejmować jedną sztukę. Doskonale nadaje się jako utwór ćwiczebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajnka
17 sztk garderoby? no pewnie najlepiej zalozyc na siebie 10 kilogramow ciuchow i ma sie podobac facetowi hahahah widac ze wogle si ena tym nie znasz... striptiz tobi sie w samej bieliznie powolutku tancza zdjemujac ją. ewentualnie moze to byc jakas sexu sukienka ale nie 17 sztuk ciuchow! opanuj sie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Ja też myślę że Enigma się super nada. A jeśli chodzi o coś z sapaniem i stękaniem to cz pamiętacie taki stary utwór francuski " Je t'aime" Nie jestem pewna czy dobrze napisałam ale czyta się "że tem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitikatkA
czyta się "że tę " nie że tem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
no nie będziemy się tu spierać o wymowę bo jeśli już to coś pomiędzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ewelinka25... Mam wszystkie płyty Enigmy wszystkie wielokrotnie przesłuchane i... podpisuję się pod Twoimi słowami... Ta muzyka po prostu jest stworzona do kochania się... Z drugiej strony mało ludzi słucha takiej muzyki... mało ludzi tą muzykę w ogóle czuje... a szkoda Ja osobiście marzę o poznaniu takiej kkobiety która chciałaby nie tylko robić przy tej muzyce Striptease ale też chciała się kochać... Z innego rodzaju muzyki na striptease polecam utwór \"Sorrow\" Pink Floyd... W swoich wyobrażeniach gdyby kobieta miała się dla mnie rozbierać z fatłaszków i miała być trochę tajemnicza, trochę drapieżna... właśnie użyłbym właśnie tego utworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zboczona starucha prawidłowo zabrzmiało i napisane:D pełna nazwa utworu to Je Taime Moi Non Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczekaniu mogę podsunąć tytuł utworu Enigmy który idealnie nadaje rytm w łóżku...;) The Screen Behind The Mirror z 4 płyty Enigmy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blalalalalalalal
joe cocker-never tear us apart---bardzo fajny kawałek, który w oryginale śpiewa INXS, ale wykonanie cockera lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×