Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cza-rodziejka

Po czym poznać,że mężczyzna myśli poważnie o kobiecie?

Polecane posty

Gość cza-rodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masłowitka
stje mu od razu na jej widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
Poproszę o poważne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym ze przedstawia cie
swojej mamie na przykład :) ze dzwoni caly czas ze każdą chwile cgce spędzić z tobą i nie ma wymówek ze nie ma czasu po tym ze lubi robic ci prezenty i niespodzianki i ze patrzy na ciebie zapominając sie a jak to początek to gubi słowa i miesza mu sie wszystko jak mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
właśnie,ciężko rozgryźć niestety mężczyznę:(ale może jest ktoś kto się tego podejmie i powie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa zapomnialam
czesto jest tak ze na początku nie potrafi zwrócić sie do ciebie po imieniu tylko mówi bezosobowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
Dziękuję:)I po czym jeszcze można poznać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa zapomnialam
no przede wszystkim po tym co tu jest nic innego nie przychodzi mi do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
Dziękuję Ci bardzo:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa zapomnialam
nie ma za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
Może ktoś jeszcze wypowie się na ten temat:).Zapraszam do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, ale poznalam chlopaka ktory wlasciwie robil to wszystko co tu zostalo napisane, jedynie nie porzedstawil mnie swojej mamie ale to dlatego ze mieszkamy za daleo i nie bylam u niego.Ale co ze tym idzie rozstal sie ze na bi na poczatku twierzdil ze ta odleglosc ze nie ma przyszlosci a pozniejze nic nie poczul ....wiec nie wiem co w tym jest prawda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups troszke konic mi sie pomieszal powienno byc a pozniej powiedzial mi ze nic nie poczul:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
ojej:(to mi przykro bardzo:(więc nie jesteście już razem?A Ty nadal coś do niego czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
Może ktoś jeszcze mi odpowie na moje pytanie?Po jakich gestach,słowach,zachowaniu można być pewnym,że mężczyzna myśli poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie zalismy sie przez miesiac,poznala nas klezank.2 tygodnie codziennych rozmow przez gg pozniej 3 tygodnie sie spotykalaismy i gadalismy,dzwonil do mnie chyba codziennie i do tego rozmowy na gg, bylo wrecz slodko na spotkaniach. ale niestety nie bylam w stanie go chyba rozkochac bo on to zakonczyl.do dnia dzisiejszego nie rozumiem tego, ale zakochalam sie w nim i teraz sie mecze. Jest okropniei strasznie za nim tesknie:(( to jest takie trudne.Nie wiedzialm go juz 2 tygodnie,ale rozmawiamy na gg i zachowujemy sie tak jakbysmy byli dobrymi zanjomymi.ciezko jest mi nawet z nim rozmawiac ale udaje ze nic sie nie stlo.Po drugiej stronie monitora rozmawiajac ze man przez gg nie wyczuje tego ze za nim tesknie i placze ...jest ciezko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
ojej:(przykro mi bardzo:(.Wiesz,ale on może czuje coś do Ciebie?Tylko się boi Tobie powiedzieć,wiesz niektórzy mężczyźni w tych sprawach są bardzo nieśmiali.Może warto zaryzykować i zrobić pierwszy krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAA
amolitka pokaż sie mu z jakimś przystojniakiem a gwarantuje ci ze wróci w trymiga faceci to tchórze często boją sie w coś wejść jak sie wahają ale jak już zobaczą rywala to zaczynają walczyć i zapominają o tym czego wcześniej sie bali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylo
Zgodze sie z moja poprzedniczka. Moja mala prowokacja sie udala hih :). Faceci sami nie wiedza czego chca . Sa gorsi niz kobiety. Wystarczy ze pokazesz ze wzbudzasz zainteresownie plcia przeciwna to zaczynaja dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
zostawiam w jej mieszkaniu szczoteczkę do zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylo
Wracajac do tematu to troche trudno odpowiedziec na to pytanie kobiecie. Najlepiej poznac meski punkt widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to ma sens.Nawet nie chce probowac bo sie boje rozczarowania.To za bardzo boli.Po rozstaniu przez tydzien sie do niego nie odzywalam, poprostu kontakt calkowice zerwalam.pisal do mnie dwa razy, kiedys srobilam opis na gg ze tesknie ze czyms co razem z nim jedlismy (takie ciach)napisalam ze z checia bym je zjadla a on napisal mi ze tez chce mu sie tego ciacha,ale ja nic mu nie napisalam i dalej byla cisz.Pozniej wyslal mi zyczenia switeczne ale tez mu nic nie napisalam.po tygodniu cos we mnie peklo i napisalam mu maila ze tesknie izeby sie jeszcze nad tym zastanowil.I on napisal mi ze to nie ma sensu bo on nic ne poczul, myslal ze poczuje ale nic.tylko chce ze mna utrzymywac kontakt bo ponoc mnie lubi.Ale najlepsze jest w tym to ze on nigdy nie zostawila opisow na gg a od tygodia jak z ni m tak tylko gadam wiecei po kolezensku to zacza opisy zostawiac,ze idzie tam ze robi to itd.Niby to glupota ale jak byl ze mna i przezd tem to sporadycznie mu sie to zdazaloa teraz non stop cos ma ,a dzos byl chyba przelom i nie wme czy to ja swoim opisem tak na niego podzialalm aczy cos ae kolega zaprosil mnie naw wesele i zrobilam opis ze juppi ide na wesele:D to on po jakims czasie zrobil opis fly away/nie ma mnie i nie bedzie nie wiem o co tu chodzi i czy to tak na moj opis zareagowal ale nigdy takich nie maial opisow a o weselu juz wczesniej wiedzial bo jak bylismy razem to mu mowielma o tym ale powiedzialm mu ze chyba sie nie zgodze i on mowiel ze pewnie itd. nie wiem co mam myslec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i przepraszam, powinnam oddzielnuy topik zalozc a nie wcinac sie w czyjs tylko nie mam z kiim pogadac i nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAA
sprowokuj go facetem nic nie tracisz a to niemal zawsze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale nie mam jak moze jakis opis na gg hm ... no sama nie wiem mieszkamy daleko od siebie i nie mam jak mu pokazac ze sie tam z kims spotykam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym ze zawsze ma czas
ze pamieta to co powiedzialas ze interesuja go historyjki z twojego dziecinstwa i o twojej rodzinie i opowiada o swojej ze podobasz mu sie bez makijazu lubi cie pokazywac znajomym i rodzinie rzuca sie do pomocy przy roznyych pracach mtypu majsterkowanie i remont, chce sie wykazac lubi patrzec na ciebie chwali twoj charakter i zwraca bardziej na niego uwage niz na urode przejmuje sie twoja choroba funduje ci usiluje pomagac ci w kuchni wyprowadza twojego psa jest zazdrosny o twoje przyjaciolki codzien dzwoni jak wyjedzie to sie zaraz odzywa rozmawia z toba na temat polityki i swiatopoglądu Mowi o swoich kompleksach Stara sie sobie i tobie udowodnic, ze jestescie bratnimi duszami i wiele was laczy pyta cie o rade opowiada ci o swoich przyjaciolach z dziecinstwa patrzy ci w oczy nie zwraca uwagi na ladne dziewczyny wokol ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusty
moja dziewczyna nie ma psa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza-rodziejka
A Ty lusty----->Jak okazywałeś swojej dziewczynie,że Ci na niej zależy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×