Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hm. hm... hm....

Ciekawe ile lat mają najstarsi prawiczkowie? Może np 90? Ja mam zaledwie 22

Polecane posty

Gość hm. hm... hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co lepsze
nie ma tu takich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powinni pojawić się tutaj dwaj panowie o nikach TMT oraz a ja mam 26 lat i wygłosić swoje formułki, że jeszcze nigdy nie mieli dziewczyny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość useless
23 na karku.....jak kobieta w tym wieku mówi że jest dziewicą to się mówi ,że się dziewczyna szanuje......a co ma facet powiedziec ....hmmm...chyba że sie onanizuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najukochańszy z najukochańszych, z którym jestem właśnie 3 rok, czekał na mnie 29 długich lat. Nie, nie jest ani paskudny, ani lewy ani nie ma żadnego defektu, który dyskfalifikowałby go w oczach kobiet. Także żadne względy religijne nie wchodziły tu w rachubę. Ja czekałam na niego 23 lata, więc wiem jak to jest... Każde z nas mogło mieć wielu partnerów w młodszym wieku, ale tak się nie stało. Oboje czekaliśmy na TEGO KOGOŚ, a nie na okazję. Ani jego ani mnie nie śmieszyło to, że zaczynamy w wieku, w którym dla większości nawet wspomnienia o seksualnej inicjacji zaczynają się już zacierać. Nikogo nie namawiam do zachowywania tzw. \\\"czystości\\\", ale też nic na siłę. Macie wybór - być sobą i mieć szacunek do siebie lub podążać za modą lub kolesiami i płacić frustracją gdy to się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ex 24
!! nie chciałam go tak załatwić:p ale nie nadaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DXM
Ja tez mam 22 lata i jestem prawiczkiem...I chyba z tym zdechne bo juz nie dla mnie zadnej nadziei:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×