Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yxackon

kobiety to seksualne łobuzy

Polecane posty

Gość yxackon

niby to faceci zdradzają ale to mit. Tak naprawdę zdradzają kobiety i to z konsekwencjami, a to już poważnie odróżnia zdradę meską od damskiej. Męska zdrada to conajwyżej choroba weneryczna, zdrada damska to oprócz choroby, również porzucenie partnera czasem dzieci ... i jak szacują seksuaolodzy w 1-10% przypadków w zależności od środowska faceci muszą wyhowywać nieswoje dzieci nie wiedząc o tym. A to już jest sparawa poważna jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jesli kobieta zdrardza jest tak dlatego ze jej facet ja do tego popycha tym ze nie jest facetem...nie mówiac o tym czy w ogóle jest meski albo nadaje sie do zakwalifikowania go jako męzczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kominos
policz ile gościa kosztuje wychowanie nie swojego potomka to zobaczysz jaką cenę musi płacić za parę kłótni ... A poza tym kim ty jesteś Pucio ? jakimś babskim poplecznikiem czy co ? Masz kłopoty z tożsamością męską ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Pucio... a Ty kim jestes ze nie masz normalnego nicku.. a po za tym komunikujesz nienawisc do kobiet.. prawdziwy mezczyna nie liczy ile co kosztuje.... ja mam wystarczajco duzo pieniedzy i nic nie musze liczyc.. nie kłóce sie z kobietami one kłóca sie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta to oddolny
jamochłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×