Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość semisweetgirl

voyeuryzm

Polecane posty

Gość semisweetgirl

czy macie ekshibicjonistyczne zapędy. Jestem kobietą i każda sytuacja w której ktoś może ujrzeć moje wdzięki bardzo mnie podnieca. Czy macie podobne doświadczenia, albo np sytuacje, w któryś podglądałyście kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek110
mamy na przeciwko naszego domu mloda sexowna sasiadke ktora bardzo czesto chodzi tylko w bieliznie a czasami bez stanika ... musi byc swiadoma ze ludzie moga ja ogladac .. robimy to czasem z moja kobieta .. ja tez to podnieca, kilka razy sie piesciclismy ogladajac ja i fantazjejac jak by z nia bylo w trojkacie .. moze kiedys sie zdecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jest bardziej skłonny spróbować z nią, ty czy ona? ja na przykład bardzo często pod sukienki nie zakładam bielizny i jestem tam bardzo dokładnie wygolona, nadmienię że mieszczę się raczej w tej połowie kobiet, na widok których wy mężczyźni nie macie odruchu wymiotnego (używając języka często używanego przez mężczyzn na tym forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek110
hmm nie wiem mysle ze chcialibysmy sprobwac razem, chociaz pewnie bym jej nie odmowil, ale mamy taka umowe z moja kobieta ze o wszytkim sobie mowimy ... lubie jak moja kobieta chodzi bez majtek i stanika .. jej sutki wtedy stoja ja guziczki .. ociera sie wtedy o mnie czesto jest zaproszenie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz nawet zgodziłam się zrobić to mojemu facetowi na balkonie hotelu Grand w Sopocie w nocy będąc zupełnie naga, gdy na dole kręcili się ludzie, niesamowite uczucie, chociaż stres też zrobił swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniecają mnie wszystkie sytuacje związane z podlądactwem, myślę że jestem w tym względzie zdolna do wielu rzeczy, no może oprócz tej wizji z Rumunami wspomnianej wyżej przez podszywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semisweetgirI
Ale z drugiej strony zawsze marzylam aby byc podgladana przez grupe nieogolonych sliniacych sie Marokanczykow gdy wspinam sie po schodach na wieze Eiffel'a w Paryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wniosek z tego taki, że jestem jedną z niewielu kobiet w Polsce które to lubią, sądząc po ilości odpowiedzi. Kobiety pora zrzucić stalowe pęta narzucone przez lata pruderii i ciemnoty komunistycznej, to już naprawdę wolna Europa. Można już nie tylko o tym mówić, ale też i pokazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacz działa, marokańczycy mogliby być nieogoleni, byleby tylko byli atrakcyjni i czyści, zresztą pokazywanie to jeszcze nie rozdawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozumiem, że ta kobieta to twoja żona? czy ona ma takie skłonności, czy daje się tylko delikatnie namawiać na takie sytuacje, a co zrobiliście jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslisz o vidoeczatach w internecie ... tam mnostwo facetow i kobiet sie pokazuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona, nie zona co to za znaczenie ... kochamy sie przy odslonietym oknie .. moze dla tez dzieczynki z naprzeciwka .. moze dla innych facetow .. ja podnieca mysl ze ktos nas moze ogladac .. onanizowac sie wtedy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz kamere internetową to nadajesz co chcesz i komu chcesz moga cie ogladac wszyscy lub tylko wybrani przez ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×