Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka na_102

Malutki brzuszek-martwic sie czy nie ?

Polecane posty

ja w 2 ciązy miałam do samego końca mały brzuszek, mnieszy niż w 1 ciązy z której ur dziecko 3,425. drugie dziecko ur 4,170 - więc reguły nie ma ze duze dziecko duzy brzuch, małe dziecko mały brzuch. nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki ............
nie martw sie na pewno jest ok . moja kolezanka ktora jest w 19 tc ma maly brzuch - gdybym nie wiedziala ze jest w ciazy nawet bym nie pomyslala ze jest . byla drobna i nadal jest drobna i jak sie spojrze na brzuch to wygada tak jakby sie porzadnie najadla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanuuulaaaa
brunetka nie martw się. MI brzuch wyskoczył dopiero koniec 6 początek 7 miesiąca (a maluszek urodził się sporawy 54 cm i 3500 g - aż się zastanawiałam, jak on mi się zmieścił ;)) Jeśli chodzisz do lekarza i mówi że jest ok to nie ma co się zamartwiać :) ale ten czas leci, dopiero co chodziłam w ciązy a tu maleństwo kończy zaraz 6 tyg ;) Życzę spokojnej ciąży i szybkiego porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patki sniadaniowe
Już się czwartku doczekać nie mogę,czyli na wizytę i USG.Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Ja jestem w 36tyg ciaży i ciekawa jestem ile wasze maleństwa ważyły w tym okresie,będę miała porównanie po badaniach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn w 32 tyg wg ostatniej @ (a wg usg byl w 35 tyg) wazyl tyle co Twoja corka 2100 urodzil sie w 37 (liczac od ostatniej @) z waga prawie 1 kg wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwhhjjkk
każda kobieta ma inny brzuszek i jeśli lekarz mówi że jest wszystko ok to nie ma się czym martwić.Jeśli jednak nie daje ci to spokoju zawsze możesz skonsultować to z innym ginem,spokój mamy jest najważniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
nie ma znaczenia im wiekszy brzuch tym wieksze dziecko raczej liczy sie to czy jestes mloda i czy to twoje pierwsze dziecko z doswiadczenia wlasnego powiem ci ze u mnie ledwo co brzuch bylo widac - bylam bardzo szczupla do 25 tygodnia ( niektore kobiety taki brzuszek leciutki majaja na codzien :P) po 25 tyg brzuch mi skoczyl gwaltownie ale rozstepow nie mam, urodzilam zdrowe dziecko 4300 kg, wrocilam do dawnej figury po kilku miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
a dlaczego pisze z eliczy sie mloda i czy pierwsze dziecko- bo inaczej wyglada ciaza pierworodki, ktory sie dostosowuje do ciazy , zwieksza sie objetosc klatki piersiowej ( rozchodza zebra, miednica itd) a inaczej wyglada juz druga ciaza... i im mlodsza kobieta tym czesciej ma mniejszy brzuszek, nie widac od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj poczekaj jeszce wyskoczy :) Ja jestem juz w prawie 34 i tylko mala pilka a dziecko za duze jak na ten tydzien wiec spokojna twoja...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donka88
Ja jestem w 20 tygodniu i też nie mam brzucha praktycznie w ogóle,nie miałam umięśnionego brzucha chociaż jestem szczupła osobą.natomiast uważam że nie ma się czym martwić bo wielkość brzuszka jest indywidualną sprawą kobiet:-)tyle ile przyszłych mam tyle brzuszków:-)nie martw się,wszystko będzie dobrze:-)będzie czas to urośnie:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczucha
Nie ma się czym martwić. Ja w 20 tygodniu to nic nie miałam. No może ja sama, nago, widziałam, ze cos tam sie powiększyło, ale dalej dopinałam spodnie, a znajomi zgodnie mi mówili, że w zyciu by nie powiedzieli, ze jestem w ciaży, gdyby nie wiedzieli. A u lekarza usg co 4 tygodnie i wszystko ksiażkowo. Teraz jestem w 38 tygodniu i mam konkretny bebzol, ale dalej nie tak duży jak wiekszosć cieżarnych na moim "etapie". Tak to sie rozłożyło. I wcale nie narzekam, bo mam w miarę normalny srodek cieżkości i zadnych problemów z poruszaniem sie. Jak lekarz mówi, zeby sie nie martwic - to sie trzeba nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynek15
dziewczynki nie martwcie się ja się bałam ze może coś mi sę dzieje bo nie dostawałam okresu i się martwiłam poszłam do ginekologa się dowiedzieć co może mi być i się okazało ze jestem w ciąży w 7tyg a brzucha to ja prawie wogóle nie mam nie martwcie się to zależy od kobiety jak się rozwija i jej maleństwo w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz się czym martwić-ja do 24 tygodnia byłam w ciąży niewidocznej. dopiero po 24 brzuch się pokazał, dosłownie z dnia na dzień.teraz jestem w 33 i brzuch mam taki jak koleżanki w 24-30 tygodniu. nie ma się co porównywać,skoro chodzisz do lekarza,robisz sobie usg i jesteś pod stałą kontrolą a lekarz twierdzi że dziecko rośnie,rozwija się prawidłowo i nie ma żadnych odchyleń-nie masz się czym martwić.moja znajoma miała bardzo mały brzuch na koniec, urodziła dziecko 5 dni przed planowanym terminem i ważyło 2,5 kg-było poprostu drobne ,ale zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:)Do terminu porodu zostalo mi zaledwie 4 dni..Ja rowniez podczas calej ciazy mialam obsesje na punkcie mojego malego brzuszka-glownie przez 'zyczliwe'otoczenie.Nikt mi nie dowierzal ze wogole jestem w ciazy a co dopiero ze w 6,7,8 a potem w 9miesiacu.Do tej pory gdy jestem na miescie ludzie mnie zaczepiaja i pytaja ile jeszcze,gdy im odpowiadam robia glupie miny i mowia -masz maly brzuch jak na ten miesiac!normalnie szlag mnie trafia!do tego moja kolezanka z pracy tez jest w ciazy(w 6msc teraz)i ma juz taki brzuch jak ja teraz.nie wspomne o glupich komentarzach wspolpracownikow na ten temat-mialam dosc depresja ciagle plakalam i sie zadreczalam!Teraz jestem na zwolnieniu i czekam(orzynajmniej ludzie w pracy mnie nie przesladuja),polozna rowniez spoglada tak na mnie bez entuzjazmu dodam ze mieszkam na stale w uk).Miwsiac temu bylam na usg-moj synek mial 2900,napewno jeszcze rosnie-najwazniejsze zeby byl zdrowy!napisze po rozwiazaniu:)glowa do gory dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina92
jestem w 28 tygodniu ciazy i mama maly brzuszek martwie czy bedzie wsyztsko ok z dzidzi lekarz mowi ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 31
tygodniu ciąży,w brzuchu mam 91 cm i w ogóle się tym nie przejmuję,jestem cały czas pod opieką lekarza,więc wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem teraz w 19 tyg i jak stoje to nie powiem widze ze sie zaokrąglił bardziej od dołu. ale jak sie położe to jakis taki nie ciążowy sie robi. czuje dziecko jak sie kreci dwa tyg temu mialam usg i wszystko bylo dobrze tylko nie wiem co mam myślec czemu tak sie brzuch chowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie ja jestem w 29 tyg I mam maly brzuszek a dzidzia ma byc spora z tego co na usg powiedzieli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tc
ja jestem w 18 tygodniu ciazy i wogole po mnie nie widac ze jestem w ciazy podobno to tez jak masz umieszczona macice jezeli jest glebiej to brzuszka malo widac ale ma to dobre strony zero rozstepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez należę do ciężarówek z małym brzuchem.W pierwszej ciąży w dniu porodu 88 cm a w drugiej w dniu porodu 93 cm :) długo ludzie nie wiedzieli,że w ciąży jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ciesz się tym stanem bo ja też tak miałam teraz 10 tygodni dalej i ledwo żyje tak mam brzuchal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona przyszła mama
Cześć dziewczyny martwię się jestem w 33 tygodniu ciąży ,jestem chuda (52 kg) ,byłam prawie dwa tygodnie temu na wizycie i maluszek warzył już 2200 gram a mam bardzo mały brzuch jak na 8 miesiąc ,lekarz mówi że maluszek jest duży jak na mnie .martwię się czy wszystko jest ok .Miała któraś z Was tak samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciazy tez mialam maly brzuch. Gdy siedzialam u lekarza w koncowce ciazy i porownywalam sie z innymi babkami wygladalam jakbym byla w polowie ciazy a nie za chwile miala rodzic. Maly urodzil sie z normalna waga i zdrowy. Nie martw sie. Jesli na usg jest wszystko ok to wielkosc brzucha nie ma znaczenia. Moj maly podobno byl gleboko wcisniety w kregoslup i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Katymka to kobieto czekalas 3 tygodnie zanim poszlas do lekarza a ruchy ? Przeciez one aa codzoennie ... dziwne ze nie zauwazylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×