Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaja

czy można powrócic do starej milosci ????????????

Polecane posty

Gość kajaja

kajaja hej czy wróciłyście kiedys do swoich dawnych facetow i czy wierzycie ze jest to w ogole mozliwe. Bo u mnie jest tak: Poznalam 4 lata temu (!!!) fajnego chlopaka, on byl bardziej zaangazowany wtedy niz ja i to po jakis 3 miesiacach sie rozpadlo, ale caly czas mielismy (co jest troszke dziwne) ze soba kontakt (przez smsy i maile a ostatnio przez gg ). Jednak one byly takie powierzchowne (tzn piszemy o takich zwyklych rzeczach, co u nas slychac itp) ale on nigdy nie wspomnial zeby kogos poznal czy zeby z kims byl.Choc nie wierze zeby przez te 4 lata ciagle byl sam. No i ostatnio Go spotkalam i mnie zamurowalo. Po prostu sie znowu zakochalam i nie moge go sobie wybic z glowy!! ale nie wiem czy on kogos ma a napewno nie chcialabym zakłocić jego zycia jesli on z kims jest. Tylko ze ja nie mam jak sie tego dowiedziec jak nie od niego . On nigdy nie uzewnetrznial uczuc wiec nie widze sposobu zeby po jego mailach wyczuc czy on bylby w jakis sposob takze mna zainteresowany. A jak Wy myslicie ? Mozliwy jest taki powrot po latach ?? I czy ja mam prawo tak wchodzic w Jego życie po latach?? A moze znacie jakis sposob w jaki moglabym sie domyslic jego uczuc i w ogole CO MAM ROBIC ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derg
kurcze ciezka sprawa a czemu nie chcialas z nim byc wtedy a teraz sie tak nagle zakochalas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleeoe
olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajak
Spytaj go zwyczajnie, czy kogos ma, jak nie to uderzaj, szkoda zycia, dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja
no co ? nikt mi niec nie napisze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhfy
nie przeczytałam całego twjego tekstu ale odpisze ci na pytanie jeśli się kochacie to tak .ja wróciłam do mojej pierwsze miłości .mieliśmy 3 lata przerwy,teraz jesteśmy małżeństwem.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diego Madonna
a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja
z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryszel
a jesli on ma dziewczyne a Ty mu nagle zrobisz metlik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dowiedz sie jakos czy ma kogos podpytaj i działaj szkoda czasu!ja Ci powiem ze mam podobna sytuacje z byłym...tylko ze nas nadal cos przyciaga do siebie jak sie widzimy tez nie bardzo wiem co robiec...ale wiem ze nie odpuszcze ty tez nie odpuszczaj...bo mozesz przegapic cos waznego jakas szanse...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja
hej Lady jestem wdzieczna za rade :-)tylko ze ja nie mam kompletnie nikogo kogo moglabym sie o niego podpytac . A dlaczego Wy do siebie nie wrocicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh dluga historia....a wy nie macie wspolnych znajomych??Ja cos napisz maila vengeance828@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja
kompletnie nie. poznalismy sie na kursie prawo jazdy a potem tylko spotykalismy sie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poprostu jak bedziesz z nim rozmawiala na gg w trakcie rozmowy jakos tak zagadaj ze ci powie.przeciez takie pytanie to nic zobowiazujacego prawda??;)ja jestem w duzo gorszej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja
to podaj jakis cytat w ktorym moglabym sie dowiedziec czy on ma kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja
taka mala prosba do Ciebie LAdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poprostu w rozmowie o pierdolach przy jakism przyładzie opowidajac o czyms\"czy masz kogos\" albo a jak sprawy sercowe cos takiego i na koncu sie usmiechnac:) a czemus ie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helle
jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkaa
u mnie nic nie wyszlo dobrego z powrotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaja
hehe a czemu sie pytasz jak mam na imie? myslisz ze sie znamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedi
napisz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogolnie to sie 2 razy do tej amej wody nie wchodzi...ale czasem jak nie sprobojesz wejsc nie dowiesz sie czy bylo warto czy nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie_
sprobuj....kochana...sproboj...bo potem bedziesz sie zastanawiac:P zez sensu kompletnie:P atka?sprawa szybko sie wyjasni:P btw. to zabrzmialo jak"milosc od drugiego wejrzenia":) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzyszkowski
e tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×