Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fanka Blunta

SEXY LOOK - nowa seria Bielendy!!!!

Polecane posty

Gość a w jakieeej cenie
sa te kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest promocja na te kosmetyki
DAX COSMETICS w Super-Pharm i kosztują od 33-37zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatataa
ale na tym do biustu jest napisane,ze efekty po 3 miesiącach widoczne!!! tak wiec na razie chyba trudno na ten temat cos powiedziec,te kosmetyki chyba są od ponad miesiąca na tyłku miało byc widac po 4 tygodniach,smaruję,smaruję i jakos nie widzę,z tym,ze nie mam widocznego cellulitu (jak sie to pisze?),dopiero jak 'wezme sie w garsc' to widac,ale nie trace nadziei,zaszkodzic to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skusilam sie jednak na DAX Cosmetics w Super-Pharm:P Stosuje dopiero od 3 dni a efekty maja byc po uplywie 28dni... uznalam ze ma lepszy sklad od bielendy i dlatego go kupilam:) Dzielnie smaruje rano i wieczorem, okaze sie jakie beda efekty:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od poczatku mowie, ze chcialam jakis kremik co to powiekszy biust (hahaha):P i taki tez kupilam. Wydaje sie byc dobry pod wzgledem skladu, okaze sie czy naprawde dziala po niecalym miesiacu;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tymi kosmetykami
???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jakie kosmetyki... U siebie jeszcze zadnych efektow nie widze...smaruje rano i wieczorem dokladnie, ale jak napisano na opakowaniu dopiero po uplywie ok.28 dni mozna zauwazyc efekty...wiec trzeba jeszcze troche poczekac;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 44
Najlepsze forum w sieci ZAPRASZA!!!! URODA I wszystko co z nią związane!!!!! http://www.mojeforum.net/probkomania/index.php Forum dla kobiet interesujących się urodą i modą !!! Faceci także znajdą tu coś dla siebie... :) wejdz i przekonaj się sam!!! WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżacz
Jak tam dziewczyny ten dax pump bust up? bo jestem ciekawa waszych opinii, osobiscie wlasnie sie zastanawiam nad zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy baybe
ja uzywam sexy look do ust.. to dziala!! bylab bardzo sceptyczna, kupilam to tylko po to by sie upewnic ze to nie dziala i zeby juz nigdy nie wydawac na to kasy, taka ciekawska jestem . ale o cudo dziala! i to juz po 2uch dniach widac efekty!! wooow:) kupujdzie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie sexy look do biustu.. i muszę powiedziec ze po paru zastosowaniach wyglądają na większe, naprawde! mam mały biust i troche oddalony od siebie, ale jak zaczęłam smarować się tym kremem i robić takie ruchy zbliżające biust do siebie , to widze roznice i moze nawet ciut sie zbliżyły do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkijęzyczek
sexy look do ust jest super , dodadkowo używam pomadek ochronnych nivea fruity shine mam super usteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×