Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość PEARLCOPPER
do tej co siedzi w domu i teskni za przyjaciolka... daj sie wciagnac w jakis ruch feministyczny. ha ha ha ------------------------------------------------------------ For that lony lady who stays home all day long and dreams of having a real friend (maybe even girlfrien) ... why don't you join dome Feminist Movement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka alez wichura byla w nocy OOO Matko.... Od rana u mnie juz straz ciela pilami jakies drzewa powalone..... a ja juz po badankach.. Ale odwiedzialam dwa laboratoria bo roznica w cenie miedzy jednym a drugim ogromna.. w jednym mi powiedzieli 180 zł a w szpitalu zaplacilam 130 ..... bez komentarza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh widze ze dzies u kazdej cuiezko z czasem.. Ja strogonow upichtolilam a teraz razem z tym wiatrem lece na zakupy:D Ale wialo wczoraj ...łoooooo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej! od rana bez pradu siedzielismy,pofujało niezle,a teraz ten prad jak Murzyn na pasach:pojawia sie i znika:) 20 min.juz nie wylaczyli,moze naprawili wreszcie.... niechby juz przestalo wiac,znow ludzie pogineli,przeciez to jakis horror,niechby juz normalna zima byla,ja do tej pory snieg widzialam tylko w zamrazalniku,bo w naturze jeszcze nie bylo.. olinek,z tymi badaniami to ladne roznice w cenach,czyli wyglada na to ze trzeba dzwonic i sprawdzac gdzie taniej,a jakosc uslugi jak sie do tego ma?no bo np.takie usg,jeden moze miec aparat sprzed 15 lat,drugi nowy i to tez chyba na cene sie przeklada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M wziął małą i pojechał do swojej siostry nawet specjalnie mnie nie pytał czy jade z nimi za bardzo za nia nie przepadam wykorzystuje wszystkich do okoła zrobił z siebie najbiedniejszą najbardziej pokrzywdzoną i wszyscy mają jej pomagać a najbardziej nabiera mojego M bo ja już sie nie dam omotac wiem z innych źródeł że szasta kasa na lewo i prawo jak ma a jak nie ma to pożycza od wszyskich na wieczne nieoddanie--ale się wkurzyłam że tam pojechał nie mogę jej ścierpieć co za małpa. kiedyś mnie obgadała przed rodzicami Mojego M myślała że ja się otym nie dowiem wredna baba ale jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemjestem:):):) pospałam dziś do 10--przyznaje sie :D:D:D póżniej poszłam połazić:)ładna dzis tu pogoda. Własnie wczoraj czytałam o wichurze kirlii czy cos takiego??? Powiedzcie co sie w ogóle działo w Polsce--popiszcie cos na ten temat bo na necie za duzo tego nie ma. Czy jeszcze zapowiadaja?????????????????? Olinku----niestety tak to jest trzeba sie nałazić ale 50 dych masz w kieszeni na rozpustę:):) Ewka----jak stany migrenowe,mam nadzieję ,że uleciały razem z wiatrem:) batlanku --jestes????czy twoj M okupuje neta:D:D:D Moncia a Ciebie jak długo trzeba prosić abys coś przynajmniej skrobneła!!?? A jutro mój M--przyjezdza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (to było na jego czesć) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku----uwierz mi ja doskonale wiem co czujesz!!!! Ale pociesz sie tym ,ze nie mieszkasz z nią,ze jestescie osobno,widzisz ja znalazłam sie tu!!!!aby właśnie zarobić i wyprowadzić sie od rodzinki M!!!!i mieć ku..SPOKÓJ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde wiecie to taki pasozyt że szkoda gadać ale do mojego M to nie dociera bo to jego siostra ona ma 2 dzieci małych i wykorzystuje je żeby wiecie pożyczyć niby na \"mleko\"a ona ku.....pali na balkonie ciekawe za co????????????????????????????? taka jestem zła że dosłownie szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto tak pieknie stronke rozciaga jak nie nasza oolka:):):):D:D:D batlanek,szkoda nerwow ,pewnych ludzi nie zmienisz a ja sobie teraz obrazki powklejam,uciekamy do nastepnej stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l< br /> .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@ @ @@.........................@@@@......................... .......@@@@ .............................@@@@....................... .........@@@@ .............................@@@@....................... .........@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________###*_________ ______________.*#####_________ _____________*######___________ ___________*#######_______ __________*########.__________ _________*#########._____________ _________*######*###*____________ ________*#########*###_______ _______*##########*__*##_______ _____*###########_____*_______ ____############_______ ___*##*#########_________ ___*_____########______ __________#######_________ ___________*######__________ ____________*#####*________ ______________*####*________ _______________*####_____ _________________*##*________ __________________*##________ _________ _________*##._____ __________________.#####._____ _________________.##########______ ________________.####*__*####_______ _________________.#________##_________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka dobrze ci idzie jak tak kiedys wkleiłam chyba z 10 obrazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ o kurcze,dlugo jeszcze.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_# # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # ## # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ # # # # # # ### # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ # # # # # # # #_ _# # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # #_# # # # # # # #_ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ # # # # #_ _# # # # # # # # # # # # #_ _ # # # # # # # #_ _ # # # # # # # # # # #_ _ # # # # # # # #_ _ # # # # # # # # # # #_ _ # # # # # # # # #_# # # # # # # # # # #_ _ # # # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ # # # # # # # #_ _# # # # # # # #_ _ _ _# # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _# # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ #_ _# # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # _ # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # _ # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ # # # # # # _ _# # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # _ _ _# # # # # # # #_ _ _ _ _ # # # # # # # _ _ _ # # # # # # # # #_ _ _ # # # # # # # _ _ _ _ _# # # # # # # #_ _ _# # # # # # # _ _ _ _ _ # # # # # # # # #_ # # # # # # # _ _ _ _ _ _ _ _ # # # # # #_# # # # # # # _ _ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # _ _ _ _ # # # #_ _# # # # # # # # # # # _ _ _ _# # # # #_ # # # # # # # # # # # _ _ _ # # # # # # # # # # # # # # # # # _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # # # # _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # # _ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # _ _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # _ _ _ _ _ # # # # # # # # # # # # # _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # #_ _ _# # # # # # # # _ _ _ _ _# # # # # # # #_ _ _# # # # # # #_ _ _ _ _ _# # # # # # # #_ _# # # # # # #_ _ _ _ _ _ _# # # # # # # #_ # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _# # # # # # # _ # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # #_# # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # # # _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _# # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ # # # # # # # #_ _ _ _ _# # # # # # # # # # #_ _ _ _ _# # # # # # # # # # _ _ _ _ _# # # # # # # # # #_ _ _ _ _# # # # # # # # #_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ewka------wklej cos ładnego:):):) tylko trąbe do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihi batlanku-----wygadaj sie wtedy jest lzej:) skoro o rodzinkach naszych M mówimy to opowiem wam coś!!!! Dzień przed wyjazdem naszym,prasowanko jeszcze robiłam w przedpokoju a pietro ni zej mieszka moja ,hmmm jak ja nazwać-tesciowa to za pięknie brzmi:) mam!!!! a babsztyl :) mój M wychodził na dwór wiec słyszałam jak ta wyleciała za nim i pierwsze jej słowa: a ona to nie wiem......(nie usłyszałam)a ona to gdzie te wiadro połozyła,tak ona je schowała ze nie wiem gdzie jest ,i znowu słysze a ona...a ona..a ona więc ola sie wkurwi...,zeszłam a oni stali w przedpokoju-otworzyłam drzwi i mówie!!!!!!! ona-----to ma na imie ola!!!! !!!!!! a wiadro to czerwone to syneczek z jabłuszkami w piwnicy postawił jeszcze na jesieN !!! i pierd...drzwiami!!!! i poszłam na góre usłyszałam tylko....a no tak. Myślałam ze jak M wróci do domu to coś sie odezwie w tej sprawie ale nic,więc ja tez nie wszczynałam,wiem jak głupio mu jest z powodu zachowania jego rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_##########*_______________________ _ __*##############______________________ __################_____________________ _##################_________*###*______ __##################_____*##########___ __##################___*#############__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______###############################__ _______#############################=__ ________=##########################____ __________########################_____ ___________*####################=______ ____________*##################________ _____________*###############__________ _______________#############___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####_________________ __________________###__________________ ___________________#___________________ __________@@@@@@@__________@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@______@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ __@@____________@@@@@@@@@_______@@ _@@____________@@@@@@@@@@_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________@@@@@_@ .......................................@ ........................................ @ ........................................ .@ ........................................ ..@ ........................................ ...@........@@@ ..............................@@@@..@... .@..........@ .........................@.............@ @@......@@ ..............................@@@....... @..@@ ........................................ ......@ ........................................ .....@ ........................................ ...@ ........................................ .@ ......................................@@ @ ..................................@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche o wiaterku nocnym:u mnie tak wylo ze szok,sciany normalnie trzeszczaly,ale wyszlam z zalozenia ze jesli ta kamienica przetrwala przeszlo 100 lat to tym razem tez chyba sie nie rozleci:) co prawda jedyne szkody o ktorych wiem to polamane galezie,zerwane przewody elektryczne,mama dzis dzwonila mowi ze u nich tylko z 20 dachowek poszlo,ale sasiada dach od stodoly znalazl sie u innego na podworzu,drugiemu z domu pol eternitu porwalo,teraz chyba znow sie nasila.....glosniej slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja tu jeszcze siedze jestem taka zła ,że naprawde już sobie wyobrażam jak mu siostrzyczka znowu nagaduje na mnie i pewnie go podburza co za ........nie bee przeklinac dziwie się tylko że on sobie pozwoli na głowe włazić i to jej mi to by już dawno swoje powiedział a jej pewnie jeszcze przytaknie :(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mialam zajety ranek. Odwiedzila mnie kolezanka i szalalysmy na miescie, na plotach, kawie... Kolezanka sie zwolnila z pracy (w sklepie), bo nie miala nawet minimalnej stawki. Teraz szuka czegos innego i na pewno lepszego. Jezyk zna bardzo dobrze, wiec chyba szybko znajdzie inna prace. Dzisiaj odpoczywala i miala wszystko w nosie. Wiecie... tutaj tez wieje, ale jakos nie widac pozrywanych linii czy galezi. Ale okna prawie wyrywa ze scian. batlan --> To Twoj maz! Jesli on przytakuje siostrze to pewnie tylko dla swietego spokoju (choc tak nie powinno byc). Ale on Z Toba jest i Ciebie kocha! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh oolciu u nas wczoraj to był istny tajfun. My tu sie mozmy smiac do woli ale ludziom dachy pozrywalo a ilu pozabijalo.....:O...No ale juz jest dzis spokoj... No ewciu..ja tez bym nieprzypuszczalala ze tak potrafia sobie ceny ustawiac jak im sie podoba.Myslalam ze to tak samo.Ale dowiedzialam sie o tym raz jak poszlam sobie zrobic przeciwciala na rozyczke.A moja siostra w tym samym czasie tez.I ona zaplacila 35 zł a ja 50 zł.....dziekuje.I teraz juz wiem jak to wyglada. Alez nie ma innej obslugi.Przychodzi pani..mila albo nie i ziukkkk igle....:) Ale wyniki juz mam... I z tego co sama widze -bo sa normy podane to ja jestem w normach i nawet nie zblizam sie do dolnej czy tez gornej granicy...Wiec super. Ale ze mnie zaden lekarz wiec On je zobaczy i sie wypowie.... Kurde własnie wrocial z zakupow. Jutro M ma te urodziny i moi rodzice sie zwalaja.... Wiec trzeba bylo pokupic troche rzeczy..tyle ludzi w tym sklepie ze dramat...Az mnie glowa tak rozbolala...nie wiem cos wogole marnie przez te pogode sie czuje i gardlo sie tez odzywa....bleeeee...... Ale za to kupial dzis fajny pasek (bede go nosila w szlufkach w kurtce bo mi sie sprzeczka zrypala dzis w oryginalnym) i fajana bluze w Clockousie...tak ze humor jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna35
dziewczyny ,które po trzydziestce siedzą w domu to chyba nie mają zbyt dużego poziomu inteligencji....no chyba ,że w kwestii obiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlanku----tak jak przyjdzie do domku--to sie go nie czepiaj i nie wypytuj!! A Ty sie uspokój!!!ciesz się ,ze masz swoja mame blisko nie to co ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za troske ale jakos zadna z nas na niedostatek tejze nienarzeka ....a takze nikt z naszego otoczenia..a to nie topik o motoryzacji i rwaniu lasek tak ze by by!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam dziewczynki bo kiepski nastrój zaczne może szyć te spodenki na impreze i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×