Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Witaj batlanku--> narazie to ja latam..po chalupie:D Spiesze sie bo pozwalnialam Mała z zajec sportowych na lodowisku bo kaszle....... A z Oolka niestety ale mylilysmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu -->pozytwnego łazenia..oby udalo ci sie cos zalatwic... Hey Musia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija73
MUŚKA-------Faktycznie pochmurny witaj.Mił że podzielasz moje zdanie ,wcześniej co do przedszkola zrozumiałam Cię inaczej,aje ok.Tak byłam u lekarza ostra infekcja,zakaz chodzenia przez tydzień do przedszkola i pozostawiona stówka w aptece ,nie żle jak na początek tygodnia,co.No ale cóż jak mus to mus i tak dodrze że tylko tak się skończyło.Przeziębienie moje mija po stosowaniu twoich rad-dzięki o zastrzyku też nie zapomnę ha ha.......Załatwiaj pozytywnie sprawy pa pa ---batlan--- jakoś leci ,dobrze że choc jest internet i Wy koleżanki z forum.Miłego dnia odezwę się potem -----Akria ------- co porabiasz brak tu Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! pochmurno ale na 15 minut wyszlo slonko ,bylo cudownie ........jak podczas............:Nie dajciesie choroba !!!!!!! wracajcie do zdrowia .Pozdrawiam ,milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziwo,nie bylo kolejki w Urzedzie Skarbowym,to jeszcze nie ta pora ,przed koncem okresu rozliczenio0wego bedzie horror:D maly lata jak przecinak,taki to sie regeneruje,wczoraj caly dzien lezal bo nie mial sily sie ruszyc a dzis nadrabia,to wszystko przez to ze potomek czernobyla chyba:D:D,po tacie cos zalapal:D olinek,o co Ci chodzilo dokladnie z ta Oolka,jakas niekumata dzis jestem,nie zajarzylam ..... maly wlasnie przyniosl mi peczek marchwi:D\"bo on to chce\",ide mu natrzec tylko nie wiem czy za 5 min.juz mu sie nie odechce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu...myslalam ze z jakis przyczyn \"czytajaca Was\" to moze nasza Oolka..te wykrzykniki i ten tekst\"dziewczyny to ja\"...zmylily mnie...... tesknie za oolka i Monia.... nie woem dlaczego milcza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ,jak wirusy grasuja to juz wszedzie,nawet w kompie:D nie tylko ludzi nie oszczedzaja:Ddwie godziny z dziadostwem walczylam,mam na dzis chyba juz komputera dosc:O a co do Moni i Oolki to mysle ze maja swoje powody,nie wydaje mi sie zeby tak po prostu znikly,i mam nadzieje ze sie pojawia w koncu:) no,jakby nie bylo oolka usprawiedliwienie doniosla pare dni temu:D a L-4 mozna kilka miesiecy nawet ciagnac,tak co nie zwalniamy jeszcze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !!! tak olinku pomyliłysmy sie a szkoda no nie????? byłam z mała w kontroli i rzociło jej się na oskrzela więc zmiana atybiotyku itd w sumie od zeszłego tygodnia wydaam w aptece jakieś 150 zł zobaczymy co dalej w poniedziałek do kontroli cos czuje,że sie będzie ciągło ....... posiedziałam na kawie u mamy i przyjechałam o 15 do domu troche porządków ale bez wariactwa bo też nie bardzo sie czuje a jutro 12 w pracy ciekawe co u Moni i oolki ,że nic nie piszą ewka dobrze że małemu tak szybko przeszło nie ma nic gorszego niz chore dziecko ,ja chyba pójde za twoim przykładem i też powypełniam pity bo potem to tak jak pisałas będzie się działo no to zmykam dziewczyny musze małą wykąpać bo wczoraj odpuściłam dostanie syropy i do spania jutro jedzie do mojej mamy. jeszcze jakis ciuch do pracy przygotować mundurki wchodza od 1 marca podobno. pozdrawiam was serdecznie --mysle o was dziewczynki--❤️ wpadne w środe bo jutro będe późno w domu. papapapapapapapapapapap :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija73
Gosia34 z dolnego śląska------🌻 co u Ciebie?Ja jestem z Wrocławia miło Cię poznac.Zaglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo widze ze jeszce nikt nie raczyl dzis zagladanac..:) ja tze dopiero teraz. Dzien u mnie dzis krotki cos byl... Mała z wf zwoloniona konczyla o 12 wiec ja na wysokich obrotach:D wzialam ja dzis jeszce na zakupy... łupy przyniesione..Ale naciagara z niej straszna.A ja wierze ze oczywiscie to wszystko jej niezbedne... Obie baby glupie:D:D Ale wesolo tak z wlasna cora isc do sklepu i polazic....:) teraz jakis obiadek czary mary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
Hejka.Zleciał jakoś ten dzioneczek szybko.Też tak macie? ----olinek--->czytam,że dziś u nas był ,,dzień dziecka":):)mnie córcia wyciągnęła na zakupy po dżinsy,przy kasie okazało się,że ma na nie 1/3 sumy.No i ,,nie musisz dokładać mamuś wybiorę tańsze" i to spojrzenie ,,zbitego psiaka".Miło być sponsorem he he :):):). Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!Niech wasze pociechy wracają do zdrowia!! Może kliknę po ,,M jak.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUŚKA
No i wczoraj nie zajrzałam,a dziś tu takie puchy.Co sie dzieje ? No to napijmy się kawki. ---ija--->jak się czuje mały lepiej? ---batlanku--->jak Twoja córcia? MIŁEGO DNIA wszystkim bez wyjątku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija73
MUŚKA-------dzięki mały czuje się zdecydowanie lepiej ,zaczyna dokazywac,aby do poniedziałku i do przedzszkola.Ja już po porannej kawce ,szkoda ze sama,a teraz wychodzę zaczerpnąc Wrocławskiego super zdrowotnego powietrza .Słonecznego dnia koleżanki z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek u mnie zima zima imjeszcze raz zima!!!!!!!!!sypie i sypie chyba nas zasypie.A do tego mrozik brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! co slychac ?ja dzisiaj samochodzikiem zaliczalam zaspy ,slisko .Jezdzi plug za plugiem ale nie nadazaja odsniezac.:) pozdrowianka milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja własnie odebrałam sobie mundurek do pracy hmmmmmm troche inaczej go sobie wyobrażałam szef nam zafundowal strój jak 45--latkom no ale co zrobić. mała moze i lepiej ale ciągle kaszle i nie chce za bardzo syropów.w poniedziałek do kontroli.dobrze,że jutro mam wolne to sobie posiedzimy w domu razem. ja mam jeszcze katar i gardło pobolewa ale ok. zkupiłam małej wczoraj spodnie w smyku i buty ale fajne.cieszyła się,że hej. napisze póxniej jak położe małą spać narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka:) nie wiem co to za dzien ale czuje sie dzis jakbym samoloty przepychala pob startowym pasie...:D ziewa mi sie ..mloda godzina a ja juz po kapieli w szlafroczku siedze:P jakis wielkich wydazen nie bylo od wczoraj.. Wczoraj tylko dostalam swiadectwo za polrocze na angielskim...a ze bylo dobre to winko na te okazje wypilismy i tak a la pod wczorajszego sledzia:) batlanku mala z kazdym dniem bedzie czula sie lepiej.. U mnie u Olki po katarze ani sladu... A co do mudurkow..niestety ale kazdy dodaje lat... ale to w koncu do pracki a nie do \"chodzenia\" wiec jakos przezyjecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak olinku zgadza sie przeżyć przeżyjemy ale wiesz to mało wygodny krój niestety trzeba stawać na palcach żeby sięgnąć z górnej półki nie mówiąc już o walizkach ...................ale co tam zniszczy sie to sie zniszczy. nie wiesz co oolki i moni ewka też się nie odzywa--zaczynam sie martwic dziewczyny odezwijcie się ❤️bo napisze do Was maila!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni e wiem batlanku.. Ewcia zalatana .ale pisze codzien.A reszta... widac nie chca wiec co zrobisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,jestem,ale w takim jakims ponurym nastroju,ze nawet sie pisac nie chce ,ide zaraz do wyrka,co mam smetna mine po chacie obnosic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widze,ze koncze dzien i zaczynam:)u mnie sniegu napadalo,a tej zimy snieg to rzadkosc w moim rejonie,maly go oglada niestety tylko przez okno,bo jeszcze mu calkiem nie przeszlo,tak co nici ze spaceru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu--> u mnie tez zima na calego..:( przed chwila zaczal sypac grad a zaraz potem snieg i juz bialo... Ale mam nadzieje ze to juz ostatnie podrygi i ..niech sie wypcha:D U mnie pachnie grzybkami..sosik grzybowy pichce i beda slaskie kluski do tego..... Tylko ja kupuje gotowe..a jak widze te pogode to jakos mdli mnie na mysl o wyjsciu na dwor brrrrrr............ dzis bedzie dzien w domowym ciepleku.....no ale wieczor na angl. trzeba kuper zwlec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj nóżki z kurczaka na ostro w piekarniczku z ziemniaczkami i sałatką mam nadzieje,że mała tez zje nawet ciasto upiekłam :):):):):):):):) w końcu mam wolne no nie pozdrawiam u mnie leje i ciemno że az strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa \"atrakcja\" u mnie-maly placze ze go zab boli,chyba mu ktorys trzonowy wylazi,bo pokazuje na dolnej szczexe ,z tylu,nawet lekko zapuchl:( za oknem tez ponuro,zimowo ,ale taka \"brudna\"zima,blotno,brudno,ponuro,paskudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Melduje się.Dopchałam się do kompa,ale idę dać babci kolację i położyć ją spać.Nie wiem czy jeszcze zajrzę. U mnie podobnie jak u Ewci zima i śnieg - w końcu to ten sam region - wielkopolska. :):):) Kurczę ja ciągle nie mam czasu. :(:(:(Dziewczyny też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie zima na calego snieg pada na okraglo no i macham lopata na okraglo ,sniegu po same uszy .Moze ktos chce troszke sniezku?? niby plug za plugiem smiga ale i tak jest bielutko na drogach i slisko ,oj slisko.Dzieciaki maja frajde. pozdrawiam wiecie co niby siedze w domku a wiecznie nie mam czasu co to bedzie jak zaczne pracowac haha,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×