Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Siemanko wszystkim.Nie było mnie sto lat,ale gdzieś we mnie w środeczku jest nieodparta chęć poklikać z fajnymi babeczkami.Widzę ,że przybylo wiele świerzych duszyczek i zrobiło się gwarnie.Ja niestety ostatnimi czasy nie mam na nic czasu a jak mam chwilkę do zabkowany dostęp do kompa.Ale myslę o was cieplutko i bardzo mi was brakuje. Olinek......... w czwartek wybieram się do Krakowa,więc obejrzę twoje miasto.Wprawdzie bedę miala tylko dwie godzinki wolnego,ale henału napewno wysłucham. No i pomyślę o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
Pozdrowionka IZAO !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dzień w pracy minął ci ężko ludzi tłumy 2 dni wolnego i wszystko ruszyło na markety koszmar. napisze po południu dzisiaj mam kontrole u lekarza ostatni szew do usunięcia i po sprawie . pozdrawiam wszystkie dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ohhh kiedy ta wiosna w koncu do nas ma zamiar tak na powaznie przyjsc???:) Izao--> a Ty wogole dychasz??:P:P:P Koniecznie smoka przyjedz nastraszyc!!!!! Batlanku--> no nic nie napisalas nam o samym zabiegu.Jak bylo??? I jak sie czujesz po?? Lenka--> Złosniczka--> ano widzicie....w sumie trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...i ja sie bardzo staram. Ale tak bardzo chcielibysmy tego dzieciatka....W sumie to ja mialam taka faze kiedy myslalam ze jedno jest ok.To moj M bardzo byl za drugim.Jak w koncu mnie przekonal ...no to juz 10 miesiac ..tyle badan..i wciaz nic. Pomalu probuje sie oswajac z mysla ze zostaniemy modelem 2+1.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
HEYKA DZIEWCZYNKI!!! DZIŚ SOBIE DŁUŻEJ POSPAŁAM :-) JA TEŻ SIĘ JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ WIOSNY,TEGO CIEPEŁKA... IZAO...MIŁEJ PODRÓŻY!!! I ZAGLĄDAJ CZĘŚCIEJ! BALTANKU...SZYBKO WRACAJ DO ZDROWIA!!! OLINKU...NIE TRAĆ NADZIEI,CZASEM LOS POTRAFI NAS ZASKOCZYĆ!!! ZLOŚNICZKO...GDZIE SIĘ PODZIEWASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
SORKI BATLANKU- POKRĘCIŁAM LITERKI!!! POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNKI!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko--. nadzieji jeszce nie trace....ale trudno czasem jest-przyznaje sie.Przy kazdym kolejnym niepowodzeniu:) Ale ja mam skleroze..zreszta nie tylko ja. Na smierc zapomnialysmy z Ola ze Ona dzis wieczor idzie na urodziny do kolezanki...zapomnialysmy oczywiscie o jakims prezencie urodzinowym:O... Bedzie trzeba wyjsc z domu z pol gosdz wczesniej i cos po drodze jeszce zakupic. Jeju dzis do kolezanki a jutro Ola ma swoje....wariatkowo... Nie wiem..to juz teraz tak co rok bedzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
HEY! NIE PRZEJMUJ SIĘ SKLEROZA NIE BOLI... CZYŻBY TWOJA OLEŃKA MIAŁA JUTRO URODZINKI??? BĘDZIE JAKAŚ IMPREZKA? W DOMKU CZY NA JAKIMŚ PLACU ZABAW??? U MNIE PRAKTYKOWAŁO SIĘ URODZINKI W MC DONALDZIE, BEZBOLEŚNIE I BEŻ TAJFUNA W MIESZKANIU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie bedzie.. w 1 wersji mialo byc w Fantasy Parku....ale tak jakos wszyscy tam robia-nawet dzis. wiec......okazalo sie ze u nas na osiedlu od kilku miesiecy jest dla dziceiakow taka bawialnia \"HOP BEC\" duze sale .Osobna urodzinowa.Pani animatorka do zabaway .No i nie ma tych tlumow ...jedna dziewczynka tu robila i spodobalo sie wszystkim dzieciom.a jeszcze pol taniej niz w Parku... Wiec robimy tu.Ma byc cos 15 dzieciakow wiec nijak w domu ich sobie nie wybrazazam:D Nie wiem sama kiedy minelo to 8 lat...łaaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...LENA
TAK OLINKU........LATKA LECĄ! ALE JAKA TO JEST RADOCHA PATRZEĆ JAK TE BERBECIE ROSNĄ........ MÓJ KUBUŚ MA UKOŃCZONE 10 LAT...ŚMIECIE WYRZUCI,ZAKUPY ZROBI... ZUZIA- STROI SIĘ,CZESZE,MALUJE...(WSZYSTKICH I WSZYSTKO) KOCHANE SĄ TE DZIECIAKI!!! BEZ NICH BYŁO BY SMUTNO! ... ALE MNIE WZIĘŁO...UFFF... TO DLATEGO,ŻE MIAŁAM NIE MIEĆ DZIECI...0% SZANS...ALE UDAŁO SIĘ POZRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniu..w wolnej chwili napisz cos wiecej -jesli oczywiscie mozesz i masz ochote... co lekarze zdiagnozowali u Ciebie? i jak to sie stalo ze az tak sie pomylili...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) 🌻lena🌻 ....czytam Was i łzy ciekna mi ciurkiem.Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
Heyka kobietki! Niestety zajrzałam tylko na chwilkę...ale obiecuję ,że opiszę Wam wszystko jak było,obiecuję, wieczorkiem! ooleczko nie płacz,bardzo Cię proszę! Zmykam... na razie kobietki!!! całuski i do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiecie bardzo sie ciesze za swoich pociech ,ale chcialabym cos zrobic chociaz dla jednego dziecka i pokazac dziecia pokzywdzonym jak wyglada dom rodzinny .Ale tu uplynie jeszcze wiele czasu aby moglo to byc mozliwe:( To od dawna moje nie wiem czy mozna nazwac marzenie. Olinku uda sie badz dobrej mysli ,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lena
Heyka,już jestem kochane kobietki! Olinku,w wieku 17 lat dowiedziałam się,że nie będę mieć dzieci z powodu poziomu hormonów.Wyszłam za mąż w wieku 18 lat ze świadomością,że dzieci mieć nie będę.Trafiłam do szpitala w W-wie z krwotokiem,tam po badaniach lekarz mi powiedział,że mu kaktus na dłoni wyrośnie jak ja zajdę w ciążę(mam nadzieję że go nadal hoduje).Trafiłam do endokrynologa,przeszłam uciążliwe badania,dostałam leki...minęly 4 m-ce i zaszłam w ciążę!!! :-) Sama w to nie wierzyłam!!! Teraz jestem szczęśliwa,mam dwoje!!! Ciężko,nawet po tylu latach,wracać myślami do tego!!! :-( Zlosniczko: Doskonale wiem co czujesz! Pozdrawiam Was kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu z kad te łzy? dlaczego???? czy ten temat taki bol ci sprawia? czy stalo sie cos złego w tym temacie? -bo pisalas ze musicie narazie odlozyc ten temat na bok w zwiazku z wyjazdem.... Leniu--> jak to dobrze ze lekarze czasem sa tak daleko od prawdy.. Ciesze sie ze tak to sie skonczylo i dzis masz swoje pociechy przy sobie:) Złosniczko-> faceci to \"inna rasa\" dla nich wychowywanie dziecka innego niz własne to trudny temat.....Taka ich konstrukcja psychiczna-niestety...Nam na krzywde dziecka od razu krwawi sece i przygarnelybysmy bez wahania...Oni chyba raczej nie maja takiej potrzeby... w kazdym razie jesli to Twoje skryte marzenie ..to życze Ci aby moglo sie urzeczywstnic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolciu nic sie nie martw na każdego przychodzi czas i pora wierze że na Ciebie też i życze Ci tego z całego ❤️ dzisiaj byłam usunąć ostatni szew całkiem nieźle się to zaleczyło nie wyglada tak tragicznie jak tydzień temu ale blizna jest w bardzo widocznym miejscu na przedramieniu prawej reki. za to laser super rzecz znieczulenie miejscowe i po wszystkim mała blizna można normalnie funkcjonowac po tym zabiegu z ręką było gorzej bo szyta ale dałam rade nawet w pracy w sumie 5 szwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo wekeend majowy macie jakies plany u mnie w pracy się tak złozyło że będe miała 3 dni wolnego!!!!!! co jest zawsze raczej mało prawdopodobne w zależności od pogody mamy zamiar pojechać do znajomych na 2 dni zrobić jakiegoś grila.....itd maja ogromny dom i mieszkaja tam sami z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedziemy do Kaziemierza ze znajomymi.Jeszce tam nie bylismy a słyszalam ze jest bardzo ładnie. Mam nadzieje ze pogoda dopisze i bedzie to udany wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj do południa spotkałam się z moją koleżanką i poszłyśmy z dzieciakami do nibylandii potem mały spacerek i zakupy jeszcze mam małe prasowanko do zrobienia a że jest mecz i moje drugie dziecko siedzi przed tv to ja tu was klikam........ ale widze że nikogo nie ma ????????? ciekawe co u ewki i moni????? jutro znowu mam 12 jak ten czas leci...............pogoda dzisiaj u nas całkiem niezła a od jutra już ma być super--zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku tam jest cudownie moi znajomi byli widziałam zdjęcia super i taki świetny targ ze starociami --super olinku--znasz ciuchy z firmy echo????? co o nich powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu Batlanku ..nie znam:( To super ze warto pojechac -czyli napewno nie bedzie to czas zmarnowany:) Ja tez dopiero co wrocilam z Fantasy Parku bo mała byla na urodzinach...glowa mi peka.. A jutro my jej wyprawiamy..Tez sie bedzie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam wystwe na mieście i naprawde super rzeczy próbowałam znaleźć strone int.ale nie można jej wyświetlić ,chciałam sobie zobaczyć co mają w ofercie szukam czegoś extra na wesele co prawda dopiero na września ale boje sie że potem może być już przebrane w rozmiarach 38 raczej szybko schodzi sama nie wiem jeszcze co by to mogło być czy sukienka czy jakis fajny kostium ale zaczynam sie rozgladać pozdrawiam dziewczyny lece coś poprasować popakować na jutro i do spania trzymajcie sie wiosna idzie papapapapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki.Widzę ,że parę osóbek przybyło.Witam ,witam🌻 Ja dopiero oddycham po świętach.Przy moim stole zasiadło do śniadanka świątecznego 14 osób.Uff,gwar i wesoło.Dopiero we wtorek dopadło mnie zmęczenie. Jutro synuś ma egzaminy.Chyba bardziej się stresuję niż on.Wprawdzie testy próbne poszły mu nieźle ale...i tak się denerwuję. Kobiety widzę,że już planujecie weekend majowy?Mam nadzieję, że będzie cieplutko.Święta przyznacie były zimne.:(Ja jeszcze nie wiem co będę robiła.Rowery napewno z rodzinką odkurzymy.O ile nie będzie padało. Kończę bo młody marudzi,że chce spać. Pozdrawiam milusio pa pa pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa..jeszce mi sie przypomnialo ze jutro mi M zabiera kompa do zservisowania wiec nie bedzie mnie..... Mam nadzieje ze uda sie tak jak mi mowil i wroci do mnie jutro ... oczywiscie komp a nie M bo ten poki co narazie zawsze wrcaca:D Tak ze odezwe sie raz dwa jak tylko bede miala necik znow...a własciwie kompa a nie necik:) Buziaki dla Was wszystkich:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka kobietki!!! :-) Widzę że dzisiaj tu jeszcze nikt nie zaglądał :-( Olinku,udanej imprezki urodzinowej Oleńki i mnóstwo całusków dla Małej! Wpadne później ! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pozno zagladam alae mialam nerwowy dzionek i szczerze ie mam pojecia co pisac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Olinku- jak się udała imprezka urodzinowa Oleńki??? Przeżyłaś ten hałas?! Oleńka zadowolona z prezencików? Moje dzieciaki zawsze do północy siedziały z nowymi zdobyczami i nie było mowy o spaniu!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×