Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

witj lena majowy weekend to ja mam pozniej niz wy w Polsce bo dopiero 17-20maja ale takze zamierzam dobrze sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem. Komp wrocil caly i zdrowy:) Dziewczyny chcecie komus zle zyczyc to mu zyczcie zeby cudze dzieci bawil:D Normalnie szok.... Młyn,gwar ....ewukowalismy sie z M na godzine z tej bawialni bo jeszce bym tam kogos zamordowala:D A tak powanie to lubia mnie te dzieciaki i to przez to maja taka smialosc...Ale takie 8 latki sa glosne ze strach....;) Mała szczesliwa .Prezentow caly bagaznik..Piornikow 5:P Na caly przyszly rok szkolny wystarczy:D Za to ja przez te \"imprezke\" nie bylam dzis na angliku wiec jestem znow do tylu... Jak dzis padne i zasne to mnie bedzie w nocy banda rozwrzeszczanych dzieciakow scigala:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Co Wy tak w kratke sie odzywacie? jak Batlanek cos skrobie to Monia i oolcia juz milcza jak kurchany....:D Macie jakas umowe czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze laski... pamietacie jak tu kiedys bylo??? wesolo,gwarno....tyyyyyle zyciowych spraw ,tematow.. dzielislysmy sie swoimi zmartwieniami,problemami i z zyciem i z chlopami... a teraz?Kazda gdzies po katach ucieka.Jak ja cos gnebi to tym bardziej unika tego miejsca jak ognia... Sorki -ale musialam to z siebie wywalic... Ja nie pisze takich postow jak kiedys -bo przecierz nie bede prowadzila monologow chyba...sama ze soba... Zawsze umialysmy sie pocieszyc,\"wysluchac\" cos sobie poradzic.Razem sie smiac.... Mialaysmy tu nawet kilka niezlych \"akcji\" pamietacie.....?:D Raz nawet Oolcia zamykala topik:P....hihiih...jaja byly... Ale gdzies to wszystko jakby juz odeszlo. a ja lubie to miejsce...:) Kopalam chyba z 10 min. zanasza tabelka..chcialam odkopac te najbardziej aktualna i za cholere jej nie moge znajsc:( A nie zapisalam na nowym kalendarzu Waszych urodzinek i teraz nie wiem kto kiedy swietuje..... Jak ktos znajdzie to niech wklei. Bedzie tzeba czesciej przypomihnac:) No to sobie ponarzekalam ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka olinku 🌼 Cieszę się,że żyjesz??? Już zdążyłam odczytać streszczenie imprezki! A pamiętasz swoje? Myślisz że My się cicho bawiłyśmy!!!??? Biedne były wtedy nasze Mamusie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej Dziewczyny Ewcia sie odezwała do mnie na maila.Niestety nie ma narazie neta:(...co u niej?? Jak to u naszej Ewci--ciagle \"coś\"miała kolano rozwalone i w gipsie,zdjeła na własne życzenie na swieta.Napisała do mnie od sasiada,ale powiedziała,ze nie bardzo chca jej udostepnić. No cóz Ewuniu--my jestesmy przy Tobie myślami --ZAWSZE tak samo jak i przy CIEPŁEJ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Olinku---masz racje ..kiedys było inaczej.Przyznam Ci się ,że jak piszecie o dzieciach...to ja no właśnie -mam mocno zranione serduszko i nawet nie potrafię o tym mówić. Dlatego ...czasami milcze,bo nie moge wam zabronic o dzieciach pisać,bo to część zycia---ale ja....ja wtedy nie udzielam sie i zastanawiam sie gdzie powinnam uderzyć aby nie czuc sie tak.... Załozyc topik..dal kobiet które nie moga miec dzieci ale ..bardzo chcą?.....ciężko mi jest,bardzo.Gdybym wiedziała,ze mozecie mi w jakis sposób pomóc--to wszystko bym oddała..... Wiem,wiem--smęce Wam--obiecuje ,ze poprawie się:) Ciagle jestem zalatana bo wtym tygodniu dodatkowo pracuje rano,a to jest udreka bo gdybym jeszcze pracowała rano kilka godzin to byłoby wspaniale a ja rano jade na 1.5 godziny potem do domu a to pora juz obiadowa ,2.5 godzinki w domku i znowu-to samo ale juz na 3 godzinki.Jestem tym zmeczona.A pozatym poszukujemy mieszkania okazuje sie ,ze jest nie wiele i rozchodza się jak maślane bułeczki. Tak bardzo chciałabym juz stabilizacji.....chyba za stara jestem na takie odskocznie:D Już jest pózno a rano powtórka..z rozrywki. ......czuje się zmęczona.Brakuje mi optymizmu naszej EWKI!!!!!!!!! Pomimo kolezanek--czuje sie samotna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dzisiaj mam jakaś chandre,więc tak sie pozaliłam:) lena---skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*oolka, wyczytałam,że jesteś spod W-wy. :-D Gdzie się osiedliłaś, dokładniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka napiszę jutro bo mój M nie chce mnie dopuścić do kompa :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki u mnie oki zaraz sie zbieram i jade z mała w odwiedziny do moich dziadków pogoda piękna wolny dzień od pracy więc trzeba skorzystać wieczorem się odezwe napewno. olinku --dobrze że przeeżyłas ten nalot oolka --dobrze Cię rozumiem przynajmniej sie staram mam przyjaciółke własnie z takim problemem często z nia rozmawiam i fajnie że wy o tym piszecie bo zawsze moge jej cos podpowiedzieć o różnych badaniach itd. głowa do góry oolciu trzymam za was kciuki napewno sie uda --gdybym mogła pomóc to napewno bym to zrobiła. biedna ewka u niej tez ciągle coś Monia też sie nie odzywa macie racje nasz topik sie troche zmienił :) wróce do domu dopiero po południu ale postaram sie jeszcze wpaść do was dziewczynki pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberki z rana:D Alez cudny dzien bedzie!!!! przynajmniej u mnie juz słonko wysoko slicznie swieci:D Oolciu--> powiedz choc czy cos sie stalo,zmienilo.... Przecierz jeszcze niedawno przed wyjazdem rozmawialysmy o tym..robiliscie z M badanka...potem wyjazd decyzja o odlozeniu temtu na jakis czas...a teraz piszesz wszystkie te smutne rzeczy...:( Czy ta operacja miala cos wspolnego z tym??? Wybacz ze ja tak wypytuje ci o to..ale czuje ze bladze we mgle.. nie wiem o co chodzi. domyslam sie ze cos jest nie tk i ze nie chcesz tego tematu \"meczyc\" .Moze tu a moze wcale... Ale powiedz choc Tak lub Nie... bede wiedziala i nie bede pytala... A o dzieciach gadamy -bo czasem poprostu nie ma o czym gadac. A jakos nikt zadnego tamtu nie wrzuca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysylam Wam w koncu te zalegle fotki:) Moje i olki... sorki ze tak to trwalo ale sama dopiero niedawno dostalam:D Takie surowe Wam wysylam bez obrabianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Wczoraj posmeciłam Wam troszeczkę ale dzisiaj jest juz lepiej--czasami mam zwatpieni i chandre,a nie ukrywam ze tutaj zdaza mi sie czesto:) olinku---ja nie chce i nie mam prawa Wam zabraniać pisaniu o waszych pociechach!!Tylko ja wtedy nic nie mówie i nie pisze --bo szczerze mówiac obcy jest mi ten temat.A wiare tez juz straciłam,no cóz moaze kiedyś...spróbuje ponownie................ Z czsem napisze Wam dlaczego tak rozpaczam,ale uwierz mi teraz nie potrafie bo same łży cisna mi sie do oczu. Czas pozwoli mi oswoic sie z tym co się stało. batlanku--jak miło ,ze jesteś i nie pozostawiłas tu nas:) Napisz jak Marti sie miew-co porabia jak nie ma Ciebie?kto z nia oglada teletubisie:D:D:D i jak z przedszkolem??? Jaka atmosfera jest wpracy?jacy kilienci? ..no i co teraz jest modnego?jaki fason torebek?i kolorystyka portfeli?:) Ja uciekam jade do swojego biura:):)zajrze popołudniu. PaPa---wwzystkim.Lenka---Tobie napisze wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu..rozumiem... staram sie.. Powiem ci ze ja juz dlugo sie staram i oprocz tego jeste jeszce na innym forum.Własnie o ciazy,staraniach...i wiesz..wiem przez co przechodza kobiety-mojeb koleaznki.Przeszlam z nimi przz rozne historie..przez rozne diagnozy i przez wiele poronien,ciaz bio-chemixznych...itd. Ja tu nie pisze o tych rzeczch bo to nie miesce po temu.ale wierz mi ze o tych sprawach niejedno wiem. Dlatego obojetnie co cie spotkalo...wiedz ze jestem z Toba ,ze wiem co czujesz i czuje Twoj bol:(...... Przytulam mocno mocno.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do torebek... BAtlanku!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie ja kupie zolta fajna torbe?????????????? kurna juz miesiac laze..:) Widzialam w Reservedzie ..ale coz z tego jak ja lubie jak sa schowki,kieszenie wewnatrz..a to byl taki rodzaj worka-gdzie nawrzucasz jak leci wszystko a potem nic nie mzona znalezc. Musi byc dosc cduza torba z kieszeniami -mus... I chyba nie ma takiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje olinku❤️ złote,srebrne torebki sa w aberdeen:D:D:Di sa własnie wyprzedaże na nie:) przylatuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oolciu nie ma za co... ale ja chce żółóta torbe:D:D:D jak sa to jutro jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilka wróciłam:D:D:D:D i za niecałe 3 godzinki spowrotem:) ale kaska leci..:D:D:D Dzisiaj główna szefowa tego biurowca powiedziała że bardzo dobrze pracuje ,wystarczy tak nie wiele ...a jak cieszy!to znaczxy sie ,ze zostałam zauwazona:)tylko mój angielski...nie bardzo mam czas sie uczyc a w sobote klasówka:) a żółta-powiadasz olinku:D:D:D:D żołte to cały czas sa -a teraz wszedł następny modny kolor niebieski(nie zamocny)i teraz nosza ciuszki w kolorze morza szkotki bynajmniej. To co lot zarezerwowany?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo.poszło wiec spróbuje jeszcze raz napisać:P Właśnie obejrzałam sobie filmik -diabeł ubiera sie u Prady:P Uwielbiam ten filmik!!mój m miał wolny dzionek więc posiedzielismy troszeczke przy piwki i winku i ogladaliśmy filmik. Lenka----ja mieszkałam koło Wołomina.Mielismy a raczej mamy tam domek co prawda nie jest całokowicie gotowy,ale.....i nie wiem czy bedzie:)W kazdym badz razie to duza wies--a ja nie potrafiłam sie na niej odnalezc,pomimo ,ze sadziłam ze wszedzie potrafie sie zaklimatyzować--jedynie co było piekne to -OGRÓD i kaffe w ogrodzie. W warszawie tez mieszkałam na żoliborzu a pracowałam w Promenadzie:) to były piekne lata,załuje ze zrezygnowałam z wawy i pięniazki wpakowaliśmy w dom.A teraz jesteśmy w szkocji aby zarobić na mieszkanko w wawie-chociaz mój m nie chce wracac do polski,a ja chce!!!!moze kiedyś się spotkamy! A ty co porabiasz w wawie?jestes rodowita warszawianką przykład z naszego olinka:D:D:D:D Batlanku a my kiedys doczekamy się waszych zdjec? ....ide pod prysznic i do łożeczka...ale w głowce po tym winku mi zaszumiało:P:P:P p.s mam nadzieje ,ze pójdzie ten post bo jak nie to sie wx..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzicie jak czas leci.......kurcze już ranek...... znowu lece do pracy mój szef ma dzisiaj urodziny i będzie całowanie :):):):):):):):):):):):) olinku złotych torebek raz że mało to wszystkie w środku jak worki,u mnie nie ma nic z tych firm które prowadzimy :(:(:(:( za to portfele w różnych kolorach otatnio często sprzedajemy czerwień zresztą sama taki mam i wiśnia ,zieleń oraz tradcyjny brąz i czerń. po południu może gdzies pojedziemy pogoda zapowiada się pięknie wczoraj wróciliśmy ok 19 od mamy cały dzień w ogródku przesiedzielismy ale bosko...... pozdrawiam ❤️ papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesv Laski! Biore sie za sprzatanko..a ze pogoda cudna to az mi sie chce:) Oj nie mowcie ze po ta torba bede musiala faktycznie do Oolki sie wybrac:P..a tak sobie \"urypalam \" akuratnie zolta...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane! Zyje. Ale... co to za zycie? :-P A tak powaznie - faktycznie nie jest za rozowo. Ciagle szukamy mieszkania, bezskutecznie. Mieszkan, a nawet domkow do wynajecia jest dosc duzo, ale sa bardzo drogie, albo brzydkie i malenkie, albo bardzo daleko od szkoly Kamila. Potrzebowalibysmy drugi samochod, a to znowu koszty. Po prostu porazka. Trace nadzieje. Na szczescie mozemy zostac w obecnym mieszkaniu tak dlugo jak to bedzie konieczne, ale chcialam to jednak zalatwic przed koncem kwietnia. Ech... Do tego wszystkiego Kamil ma ospe! Jest caly w piegach. Przez dwa dni temperatura i zle samopoczucie, dzis juz jest lepiej. Jak smaruje mascia tego mojego robaczka to sama sie drapie, bo wszystko mnie swedzi. No i zawali caly tydzien w szkole. :-( Z chlopem bywa roznie. Obecnie nieszczegolnie. Ostatnio kochalismy sie chyba dwa tygodnie temu. Ale ogolnie jestesmy dla siebie mili i nie jest tragicznie. Od dwoch dni cierpie na comiesieczna przypadlosc bab. Bol brzucha mnie wykancza. Obliczylam sobie, ze mozliwy bedzie okres na wakacjach w Hiszpani. :-O :-( Chyba sie wtedy zastrzele. No coz... Pomarudzilam troche. :-P Mimo wszystko - szukam pozytywow i ciesze sie piekna pogoda. Czytam Was, drogie slonka. Witam znow nowe panienki. 🌻 Zycze milej soboty. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam Wszystkie bez wyjatku:D To prawda pogoda jak z bajki--cudowna ale ja właśnie przed chwilka posprzatałam wszedzie(reszta ma to wdupie)miałam tez nie sprzatac ale nie potrafie poruszac po do domu kiedy podłoga az sie lepi.Wiem ,ze jutro bedzie to samo!!!! Zagladam na chwilke bo na 16.50 mam angielski ajeszcze kompu,kompu no i...miałam wszystko powtórzyć!!!az boje sie ...... Wczoraj próbowałam mzagadnac murzynke a pózniej przy przyanalizowaniu z M wyszło :Dnie malze kali jeśc kali pić:D:D:D:D:D Kużwa!!!!!:D Moncia---my tez nie mamy jeszcze chatki zaczelismy juz szukac poprzez agencje ale okazuje sie że niby jesteśmy umówieni konkretnie ale tak dla pewności dzwonimy jeszcze raz w ten sam dzien co niby mamy jechac obejrzec chałupe a pani z agencji,odpowiada -przykro mi ale zostało to ju z wynajete-???pytam sie kiedy??i jak to możliwe,przeciez bylismy umówieni!!!!!!!!!! Szlak mnie trafia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze zyje,ale niestety z przyczyn niezaleznych odemnie nie mam w tej chwili netu i w najblizszym czasie sie nie zanosi :( na moment wpadlam do sasiada,ale to tak z doskoku,nawet nie mam czasu przeczytac co napisalyscie przez ostatni miesiac,przelecialam tylko po lebkach,widze ze duzo nowych dziewczyn,szczegolnie \"wpadla\" mi w oko Aannnaa-to ze wzgledu na Kijow,w koncu to dosc bliskie mi miasto i bardzo mi sie tam podoba,tez przerabialam opcje czy sie tam nie przeniesc na stale, a tak wiecej to napisze jak pojde kiedy do kafejki bo tu nie bardzo... pozrawiam Was wszystkie,do nastepnego razu,papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×