Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Gość lena lena
NIE BENDĘ Z TOPĄ DYSKUTOWAĆ I ZNIŻAĆ SIĘ DO TWOJEGO POZIOMU POSZUKAJ SOBIE TERAPEŁTY JAK MASZ PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
a co tu sie dzieje?jakis sprawdzian z ortografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka z okienka
a kto to jest terapełta?? dziewczyno masz 33 lata zlituj sie,jaki ty przyklad dzieciom dajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -wejdzcie sobie w "preferencje" i "zaczernijcie" swoj nick -hasłem . Wtedy nikt nie bedzie mógł sie podszywac pod Was....tu juz sie to zdazało.... A tak wogołe to miło widziec ,ze wateczek cały czas tetni zyciem ... Ewciu--Oolka ostatnio pisala do mnie meila -ale niespecjalnie u niej wiec na forum nie ma ani siły ,ani weny .....ale rozumiem ja. Sama zadko cos pisze -ale czytam :) Pozdrwoeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Helenka z okienka ,wez wyluzuj,co się tak grzejesz na tą ortografię,nauczycielką jesteś czy co?,a pozatym jak sie tak czepiasz Leny to spójrz na siebie ?Przyszłaś tu ,ani sie nie przedstawiłaś,tu panują trochę inne zwyczaje,kultura też sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Beawo ALEKS !!!:D...przegonic mądrale:P Lenka..👄 Ewcia 👄 GAGUSIA 👄 Anandamaji 🌼 hela !!! czep sie tramwaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
🖐️ No widze postepy na stronce:D ,ale sie tu dzisiaj dzialo....hoho... a jakie ciacha zajadacie ...ja robilam dzisiaj ogromne ilosci pierogow leniwych ,,dlugo ale sie oplacalo pychota czujecie tą puszystosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Aleks przepraszam za bledzik w druku hihiw nagrode 👄 👄 👄... 🌼 i :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Goral mowi do gorala: -Ty ...a jakbym przespol sie z Twoja zona ,to byliby my szwagry,kuzyny,...czy jak? Na to drogi mowi: -Byliby my KWITA....:D:D:D __________________________________________________________Przychodzi mucha do sklepu i mowi...: -poprosze 3 kg.kupy. Na to obuzony sprzedawca... Coooo?!!! Amucha na to.. Gówno!!! :D:D:D __________________________________________________________ Jam jest spirytus Twój: 1.Nie bedziesz mial drinkow cudzych przede mna 2.Nie bedziesz lał alkocholu swego na daremno 3.Pamietaj abys dzien św.oblał 4.Pij za zdrowie ojca swego i matki sfojej 5.Nie wylewaj 6.Nie mieszaj 7. Nie spijaj 8.Nie sprzedawaj alkocholu falszywego blizniemu swemu 9.Nie pozedaj drinka blizniego swego 10.Ani zadnej nalewki ,ktora jego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
OJ widze ze nam dzisiaj chumorek dopisuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
nie wiem jak wam ale mnie dzisiaj kilka postów zehlało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
no dopisuje a wam nie ?:|D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
troche popsuła pewna bestyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a ty piszesz ze pierogi lepiłas jaki farsz do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
leniwe ze serem:D ciasto wymieszane razem z serem pychotka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no jak tam babeczki wieczorek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
chyba was nie ma:(Tak sie najadłam tą sałatką ,że mi sie nic nie chce.Jeśli sie nie zobaczymy to 👄i miłej nocki ❤️.Do jutra .Jutro nas dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Witaj Aleks:D mniam zjadlabym salateczki:D:P chyba jutro kupie produkty i zrobie..hihi...ale jestem papuszka:D co? "Nic se sama baba nie wymysli ,tylko stale na łatwizne" hihi.. ale tak jest fa niej nie wiecie dziewczynki?:D a jutro na obiadek ...mmm zraziki ze zchabu mmm z szyneczka żółtym serkiemi itp.i co zkusicie sie?hihi.. milego świeta❤️ KOBIETKI❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
❤️babeczki ,w tym pięknym dniu życzę Wam i sobie duzo zdrowia ,pociechy z najbliższych czyli mężów ,narzeczonych,przyjacieli,naszych pociech dla których sie poświęcamy:D.A dla was moje drogie dużo ,dużo uśmiechu na codzień,pomimo trosk i problemów,dużo słońca,pieniędzy,miłości i wszystkiego czego sobie zapragniecie:):):D👄.ALEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam do zyczen aleks :):) __________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ a teraz umykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
🌼WITAM WSZYSTKIE CUUUUDOWNE KOBIETY!!!🌼 Zycze WAM wiele wiele❤️ ❤️ ❤️ w Dnniu Kobiet ja dzisiaj ide do kina na JON RAMBO!!!:D moja ulubiona seria filmu👄 polecam i zapraszam na seaans.🌼:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Ewcia!!!:D Dzieki cuuudne te Twoje rysunki:D BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Aleks-❤️ ,zawsze na posterunku👄 🌼 i ❤️:D wiele szczescia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
........*..*..*..*.............*..*..*................. ......*................*..*.................*.......... ....*...................*.....................*........ ...*............................................*.......... ....*......................... *.*.*......*.*.*........ .......*................*............*...............*... ..........*............. *............................*. ..............*........... *........................*. ...................*..........*................*....... ......................*...........*.........*....... .........................*..*........*..*...........DLA WSZYSTKICH KOBIETEK OD WASZEJ GAGUSI🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nudze-----dzieki,ale to nie ja jestem autorka,ja tylko kopiuje co nie znaczy ,ze kwietrk nie jest ze szczerego serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
Mąż jeszcze w firmie ,obiadek przyszykowany,powtorzyłam wczorajszą salatke ,bo tak sie zajadali ,że od rana krzyczeli "jeszcze ",ale sie tu zrobiło milusio od tych życzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
a ja sie nudze idziesz z mężusiem do kina?Jak tak to miłego wieczorku9może sie przedłuży;),a ja bylaM W KINIE Z M NA LEJDIS .Poecam wam ten film.Wszystkie kobitki powinny go zobaczyć .Beka murowana ,takie teksty latają ze szok.Mój m sie super ubawił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obiadek dopiero sie robi,maz lata z odkurzaczem,ja wykorzystuje chwile wolnego:D olinek---------oolka tez sie do mnie odzywala,pozostaje nam czekac ,az bedzie miala ochote tu zajrzec:) a jak twoje sprawy? Monia to z kolei pewnie zrobila sie kobieta pracujaca cala geba:D Batlanek,a co u ciebie slyczac?jak tu zerkniesz skrobnij pare slowek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×