Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

w;asnie wrocilam,bylam dziecie zaprowadzic do dentysty,teraz kawka i dalej tuptac,musze pozbierac dokumenty do dodatku mieszkaniowego znow kilka urzedow do zaliczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️ja juz po kawce ,wogóle po wszystkim ,po sprzątaniu,praniu i gotowaniu ,ale sie uwinelam co? Teraz zasłuzony relaksik ,moze na słoneczku? chyba tak zrobie ,ide sie poopalac ..........🌻 pozdrawiam wszystkie bardzo cieplótko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca.....
Kiedys to był TOPIK a teraz.ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no hej ,ale sie dziś narobiłam.Sprzatanie mieszkanka na blysk,mycie okien ,czyszczenie kafli na tarasie ,ale sobie zaserwowałam prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
❤️.Wczoraj skończyłam pisac jako ostatnia ,a dzis zaczynam jako pierwsza:).Gdzie sie podziewacie?,nie bylo was na kawce porannej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
hej🌻.No co jest z wami kobitki?:(zawsze tu tak gwarno i tlumnie ,a dzis cisza w eterze,nie ma z kim poplotkować.Internet wam odcięli czy co:D.Zjawiac sie natychmiast na zbiórce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Witam wieczorkiem i sorki za nie obecnosc:) Mialam mnowtwo roboty, i szylam kiecki,naprawialam 2 pary spodni syna porozdzieral jak przedszkolak:) DZISIAJ OD RANA MIALAM TELEFONY OD MAMY ,POTEM SIOSTRY ,CIOTKI ...JAKBY SIE ZMOWILY...wszystkie nagle potrzebuja moich rad na poczatku nic nie myslalam ,pewnie od tak sobie i przypadek... no i szwagier sie wydal bo do niego zadzwonilam i pytam w prost co jest grane ,a on ze zwariowaly ,od paru dni nic innego tylko kiedy ona wroci ,poco tam pojechala itp.No to dzwonie do tych ztesknionych a one do mnie ...co?! zwariowalas ?! tesknic cos podobnego???hoho...dobre sobie .No to znowu do szwagra i nawijam ze sciemnial i po co ,a on dalej swoje ze mnie klamia..myslalam ze sie wsciekne ,,no i kto tu klamie M mowil ze na koncu wyjdzie ze to ja.... no wyobrazcie sobie ze pojechalam do domu do nich i ....... je nakrylam... stoje pod drzwiami na kladce i dzwonie do mamy... i ..halooo.mama? no -a co chcialas nie mam czasu... i slysze jak wola siore ,zatykajac tel.bym nie slyszala..anuś...dzwoni...i nawijam o pogodzie i ze sie nudze... a one miedzy soba o mnie ze ja bidula,bez nich... w koncu nie wytszymalam i mowie jak nie przestaniecie mnie bujac ,to przyjade i sie okarze ... w tedy mama w śmiech i mowi to se przyjedz .-a ja no dobra zaraz bede i sie rozlaczylam. Dzwonie do drzwi i słysze ,jsk siora wyzywa mame poco sie smiejesz jak ona Ci tak mowi!!! -otwarla mi drzwi i........... wrzask mamo,mamo....no i sie zaczelo...placz,sciskanie ,i wyrzuty. TERAZ juz jestem u M i doszlismy do wniosku ze musze wrocic po 15 marca,:D M az tak nie bedzie tesknil i sobie da rade ,tylko nie wiem czy sie zdecyduje ,przeciesz do 01,04,nie tak daleko:D a i goralki ma zal bo jej obiecalam ze jej pomoge :( i co ja mam zrobic ??? a tutaj co tak pusto ?????????stalo sie cos? nie czytalam wiele ,ale zaraz nadrobie... przyznam sie ze dzisiaj rano nie moglam znalezc topiku nie wiedzialam gdzie szukac...:( Wlaptopie mam zapisane w ulubionych a na forum nie moglam znalesc...dlatego dopiero teraz napisalam❤️ 👄 ❤️ dla tych ktorzy tu zagladaja ,a 🌼 dla tych ktorzy czasu nie maja:D:D:D:D:D POZDRAWIAM I MILEGO WIECZORU:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no to miałas calkiem przebojowy dzień:)U mnie spokojnie,trwają porzadki świateczne,dzieciaki od jutra rekolekcje,wiec nie ma szkoly:D,już zadowolone:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
no to miałas calkiem przebojowy dzień:)U mnie spokojnie,trwają porzadki świateczne,dzieciaki od jutra rekolekcje,wiec nie ma szkoly:D,już zadowolone:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
Hej Aleka:D:D👄 👄 i 🌼 ja nie wiem co my z tym sprzataniem?... Stale porzadki i porzadki... a kiedy relaks? A dzieciakom tylko pozazdroscic...spokoj ,beztroska,radosc duch,, wielu z nas tego czesto brakuje i nie ma na to rady no chyba ze DEPRIM,ale pomaga na troszke, mam juz dosyc tej zimy ,znowu przytylam :( i co ja mam zrobic kupilam czarwona cherbate ,bllleee ale swinstwo i smierdzi... No ale teraz juz dobranoc ...jutro na 10 jade do dentysty na borowanie :( nie nawidze tego ... HA panie KOCHANEusta] 👄stawiam WAM kawke na RANO no i jakis serniczek..mniam mniam ,juz nie moge sie swiat doczekac ,jak ja sie dorwi do sernika to chyba karetke najpierw zamowie...hihi...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
.daj spokój z ta herbatą ,to nic i tak nie da,cholera trzeba sie zapisac na jakis wysiłek czyli silownię lub aerobic:),zeby wzmocnic mięsnie,,jak u was pogoda ,bo u mnie koszmar:(,tylko sie upic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
🖐️dziewczynki pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco i melduje ze w skarbówce byłam,aby udokumentowac fakt wychowywania w ubiegłym roku swoich[lub przysposobionych] dzieci niezbędne są ich akty urodzenia,to tak wam pisze gdyby którąś z was wezwali do kontroli.A JA SIE NUDZE -fajnie ze wróciłas do swoich i ciesz sie tym a nie zamartwiaj co powie góralka -na pewno zrozumie ,a męzus wytrzyma te pare dni bez ciebie .A jak ząbek po borowaniu bardzo boli?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
❤️.,no hej dziewczynki widze ze nikogo nie ma ,niedlugo to zaczne sama do siebie gadać ,jak tak dalej pójdzie:).Gdzie jestescie?Gagusia to wiem co porabia ,ale reszta ,zaczynam sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
HEJ hej co słychac Aleksiku dawno sie nie widziałysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
a gagusku cóż u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) mnie boli szczeka,ropien mi sie zrobil,nie mam ani sily ani ochoty na gadanie:( dzis wcinam antybiotyk i troche jakby lepiej,ale ogolnie to interesuje mnie wczesne pojscie do lozeczka:) a dodatkowo taka syfiata pogoda,dzis bylo wszystko:slonce,deszcz ,snieg,grad....teraz wieje,ze z psa skore zrywa...i pada...ohyda,mowie Wam:P czyli na dzis w programie ciepla herbatka,cieple lozeczko i ewentualnie ksiazka do tego,niech sie rodzinka cieszy wieczorem przed kompem ogladacie \"taniec z gwiazdami\"?kto wam sie podoba najbardziej?ja tym razem mialam oko na \"odpadnieta\" Pogodynke,ja wlasnie wytypowalam do odpadniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam! napisalam sie tyle i mi zdzarlo😡 czyli teraz w wielkim skrocie:zrobil mi sie ropien,boli mnie szczeka,plan na dzis to ciepla herbatka,cieple lozeczko ,ksiazka i niech sie rodzinka cieszy wieczorem przed kompem:P do tego ta pogoda deszcz,wiatr,brrr,ohyda.... u Was tez tak paskudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wlazlo dwa razy ,zguba sie znalazla :D pieprzy sie czasem to kafe............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
jezu ewcia normalnie sie 4 razy powtarzalas :),cos masz z tym netem nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
🌻babki.Powoli dzionek sie kończy ,jak wam minął?udany:)?.U mnie nienajgorzej,tylko pogoda słaba,taka jakas deszczowa:(,ale to nic,już niedługo świeta zacznie się szykowanie jedzonka itp....Jak je spedzacie?,w gronie rodzinnym,a może jakis wypadzik.My w tym roku rodzinnie,bedziemy kursowac od jednych do drugich i znów obżarstwo:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
No hej.widze że nikt sie nie odzywa ,no trudno ,ja będę podtrzymywać cały czas nasze forum :).jutro imprezka rodzinna ,ale napewno bedzie fajnie,bo teść ma 75 lat.Zejdzie sie cala familia do restauracji ,bedzie ok,a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
:D:D:D............WITAM..........:D:D:D Zmojego miasta rodzinnego:D Wczwartek wrocilam do domu ,ale od wczoraj syn ma 38,5 goraczki i nie chce mu zejsc:( Temu mnie nie bylo...mam nadzieje ze usprawiedliwienie przyjete:D Paniusie kochane !!!......dlaczego tu taka cisza???!!!😠 Aleks witam Cie szczegulnie 👄 jako jedyna trwasz na posterunku:D co z dziewczynami,porzadki świateczne je pochlaniaja czy co???? Dziewczyny przystopujcie z tym sprzataniem !!!Aco bedziecie sprzatac po świetach........hihi....meldowac mi sie tu zaraz samam mam pich czerwoną herbatke:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
kobitki,co u was?.ja sie szykuje na imprezke do teścia:)wyprawiamy mu imprezke w restauracji:)ma urodzinki,o pojawiła sie pierwsza zguba na forum,ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
...Życze udanej zabawy:D i tańcz do bialego rana tak jak to bylo conajmniej 10 LAT TEMU...!!!!!!:DHIHI...i wypij choc raz moje zdrowko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks 75
wypiję za zdrówko twoje ,moje i wszystkich niebecnych ,które mam nadzieje sie tu lada chwila pojawią:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nudze
dzieki Aleks:D Dziewczyny!!!!! Co sie dzieje z wami??????????😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tu samiuka...:( dzisiaj maly jest chory goraczka troszke mu spadla i wreszcie zjadl conieco:D co sie dzieje ze Was nie ma ? Smutno mi z tego powodu,jak wrocilam do domu dowiedzialam sie ze moja PRZYIACIOLKA zlozyla pozew rozwodowy :( zaskoczylam sie i mi przkro, ale to jej decyzja i pomoge jej jesli bedzie trzeba. A co u was ODEZWIJCIE sie ..............tesknie za wami😭 😡 wrcajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×