Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pupoman

Czy lubi ktoś łapać obce dziewczyny za pupy na ulicy ?

Polecane posty

Gość malutka niunia
Uwierz ze niechciala bym byc na twoim miejscu po takiej akcji, wyprzedzila bym chyba ten rower i cie poskładała na miejscu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. No coz sa dwie strony medalu. Po pierwsze same klepanie by mnie wkurzylo, zniesmaczylo i byla bym wsciekla ale.... Jest tego jasna strona. W takim wypadku mozna kolesiowi napukac i nie byc oskarzonym o pobicie :) :) ....bo w koncu jestes w afekcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka niunia
Nie w afekcie tylko w amoku hehehehe Czekam na takiego odwazniaka ;] Niech kiedys sprobuje szczescia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swist
Moze i fajnie czasem byc suka ale w morde z lokcia jeszcze fajniej dac. Dotychczas mialam okazje tylko 3 razy :(... A takie lapanie bardziej swiadczy ze ktos cie ma za debila nie o atrakcyjnosci. Dla mnie to brak szacunku i tyle.... Co innego spojrzenia..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prot55
Bdsm ma racje . Bo przecież jak laska zakłada spodenki przez które jaj tyłeczek apetyczny widać jak na dłoni , albo{i} takie że przy siadaniu jej nie tylko majty , ale i często rowek pośladkowy widać , to znaczy że się chce pupą pochwalić publicznie! A potem pupmani się napalają ! Z wizyty w centrum wczoraj : kaszalot siedzi na ławeczce - pół! tyłka gołego widać { jakby bezc majtów ), 50m dalej sklep śliczna dziewczyna przegląda dolne półki znów pół tyłeczka na wierzchu-ładnego!, Majtasy chyba -jesli ma to miniaturowe,lub b. Niskie biodrowki , bo tyłeczek goły .Zuważyła mnie i zalotny uśmieszek, ten błysk w oczach .. Ja bardziej skrępowany od niej , i co dziewczyny nie robicie tego specjalnie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.7.1973, co ty to calkiem bezpieczne, zaden facet sie nie przyzna ze od dziewczyny dostal. Poza tym nie mowie zeby pobic. Tylko raz walnac...no gora dwa, trzy. Zeby facet nie oddal najlepiej walnac mocno w nos i poprawic w podbrodek.Potem oddalic sie szybko jesli sa jacys koledzy (faceta) obok. Sa wszoku to nic nie zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac ze w celu wzmocnienia strzalu zaleca sie uzywac lokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaaa
Ja już to widzę, jak dupa daje z łokcia. Hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubicie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie klapsy nawet bardzo mocne, ale od faceta z ktorym jestem lozku a nie jakiegos obcego na ulicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupoman, ty chyba dawno po tym swoim buraczanym ryju nie dostales... lecz sie dewiancie a nie szukaj poparcia w Internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupoman
od laski to moge dostac - pod warunkiem ze sexi ubrana iladna ;) dziewczyn ktora idą z chłopakiem nie zapieam - sorry są zajęte - rozumiem! tylko do wolnych uderzam i takich ktora sa ubrane tak jak bdsm opisal ! (jesli dziewczyna nie chce byc dotykana to zaslania swoja pupe i wszystko wiadomo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
nienawidze. nie lubie jak ktos dotyka mojego tylka. nawet moj facet czasem mnie tym wkurza. tak - pewnie to dlatego, ze mam rozmiar 48 i mnostwo tluszczu i cellulitis na dodatek. smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mało takich
a moze sa dziewczyny które lubią łapać obcych facetow za pupy na ulicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli mowa o pupie, to najbardziej lubie slodki masazyk przez kochana osobę. Poklepywanie i klepoanie nie wchodzą zupelnie w rachube...! a tak na marginesie , klepanie dziewczyny na ulicy w tylek( nawet ten najladniejszy) dowodzi chamstwa w najgorszym wydaniu!!!! Gdybym tego doswiadczyla, to nie recze za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra temat
zlapaliscie cos ostanio na ulicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj mialem wielka ochote
ale nie bylo okazji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej to
chyba w scisku , w autobusie, tramwaju, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @agresywny27
i co byly jakies okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba myslec!!!
Prawda jest taka,ze jak kobieta zaklada obcisle spodnie to wcale nie znaczy,ze chce byc klepana po tylku. Czemu zboczency tak to interpretuja? Czemu mysla,ze akurat do nich wysylany jest jakis sygnal? A moze ubrala sie tak bo idzie wlasnie do swojego chlopaka i to jemu chce sie podobac? Zadna kobieta nie chce byc molestowana na ulicy a tym bardziej gwalcona.Ale wy tu stosujecie usprawiedliwianie typu "sama tego chciala, zalozyka krotka spodniczke,wiec chciala byc zgwalcona". Tak naprawde to normalny mezczyzna popatrzy sobie z przyjemnoscia i tyle, a zboczek wyobrazi sobie nie wiadomo co i bedzie obmacywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba myslec!!!
Poza tym piszecie,ze jak nie chce byc dotykana to zaslania swoja pupe. Czym sie roznicie od facetow w krajach arabskich? Tam kazda co nie zasloni wlosow to sie prosi o gwalt, jakby nie chciala byc gwalcona to by zaslonila no nie? Jeszcze troche a przez was wszystkie dziewczyny beda chodzic w burkach zeby jakies zboczki ich nie macaly. Prawda taka,ze kazdy ubiera sie jak mu sie podoba i inni nie moga w to ingerowac ani wykorzystywac, to takie proste,ale do malpoludow nie dociera,oni zawsze musza znalezc usprawiedliwienie dla swoich zboczenstw i braku kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmmmmmm
dziwna argumentacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogloszen szukaj na
no wlasnie gdzie? czy sa jakies chetne na zlapanie za pupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafajetka
a ja ciumkałam cipciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter
"Trzeba myslec!!!" ---no wlasnie-masz racje-wiec zacznij sama od siebie.Zacznij moze od tego zeby sie nauczyc raz ale na cale zycie zeby nie pisac w imieniu wszystkich kobiet.Pozostale dyrdymaly tez sobie daruj.gdybys to napisala w sposob:ja lubie to a tego nie-to OK,ale w tak autorytatywny sposob pisac w imieniu wszystkich kobiet to jest po prostu czysta bezczelnosc i babska glupota wywodzaca sie z solidarnosci jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak jestem najarana to nawet bardzo mnie to rajcuje kiedyś mój kolega jak byliśmy na mieście złapał mnie za tyłek (był bardzo podjarany) a że ja też byłam podniecona to mu strzeliłam lodzika w jednym takim zaułku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×