Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nick mi nie działa

potrzebuję.......................

Polecane posty

Gość nick mi nie działa

pomocy , czy mógłby ktoś w sposób obrazowy objaśnić jak wykonać JEMU profesjonalny masaż stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick mi nie działa
apeluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś umialam nieźle taki masaż stóp ale zapomnniałam jak to się robi:P coś tam było że najpierw trzeba tak głaskać, potem kręcić kółka stopami, potem samymi palcami, potem uciskać, oklepywać, wstrząsać itp. ale opisać tego nie umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderY
zlituj się:( jak mam się nauczyć Cięmasować jak mnie kasujesz??? no jak, litosci nie kasuj, wynagrodzę Ci to ❤️ SŁOWO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderY
zakochałam się, warunek- >erotyczny masaż stóp, odda mi panel i stopkę, pomóżcie!! PLEASE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderY
witam koleżankę:) obiecałaś nic nie mówić!! i proszę o to Cię:( nie zaliczyłam wczoraj, ale szansę mam, kobieta to wie;) zona? ach!!! ona ?? a......nie była zaproszona, moja droga ja nie chcę mu skarpetek prać!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo moderY :D im wiecęj dyskretnych kobiet tym mniej cnotliwych mężczyzn;) o masażu Ci napiszę, może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick mi nie działa
nie ma tu mężczyzn którzy tak mieli?? robione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderY
poczekam :( a to była stopka: _____________________________________________- Każdy Twój oddech Oraz każdy ruch Każda złamana bariera, każdy postawiony krok Będę Cię obserwować Każdego dnia Każde wypowiedziane słowo Każdą rozegraną grę, każdej nocy Będę Cię obserwować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderY
:) co nie zmienia faktu, że na ten widok krew zaczyna szybciej krązyć, serce bije jak oszalałe a to była stopka: _____________________________________________ Każdy Twój oddech Oraz każdy ruch Każda złamana bariera, każdy postawiony krok Będę Cię obserwować Każdego dnia Każde wypowiedziane słowo Każdą rozegraną grę, każdej nocy Będę Cię obserwować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech stracę:D nie wiem na ile to profesjonalny masaż, ale zawsze działa, robię go czasami gdy jest zmęczony i nie ma ochoty się kochać, a kończy się zawsze ..wiesz;) masuję całe stopy od grzebietu i palców, aż po pięty i kostki, ruchy powinny być zdecydowanie ale nie sprawiające bólu bólu, Nie oczekuj od razu orgazmu, choć nie jest wykluczony,;) jeśli masz ochotę na coś więcej poświec szczególną uwagę okolicom kostek. to takie ogolne wskazówki, możesz dodatkowo podsycić podniecenie uzywając oleku do masażu np.ylangowego, różanego. ja to robiętak, chwytam dłonią az za kostkę i kostkę głaszczę grzbiet stopy, najpierw prawej potem lewej, to relaksuje chwytam dłonią piętę, drugą ręką delikatnie krązę po przedniej częsci stopy,raz w lewą stronę raz w prawą, to znosi napięcie to znosi napięcie w stawie biodrowym i nawet jak jest zmęczony zaczyna mysleć o seksie, potem delikatnie masuję wszystkie palce zaczynając od największego palce rozluźniają się krew krązy szybciej, uciskam kciukiem podeszwę zaczynam od góry przy środkowej krawędzi stopy i przesuwam w kierunku piety w poziomych liniach, masuję zewnętrzne krawędzie stopy, biorę obie stopy w dłonie tak że kciuki obu rąk lezą na podeszwie, pozostałe palce rozmasowują okolice kostek, bardzo starannie masuję punkt tak w polowie miedzy kostką pietą, masuję zewnętrzne krawędzie stopy i punkt od kostką...jak dotą dojdziesz to daj cynk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick mi nie działa ....
dziekuję:) ale ktoś dowciapny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×