Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojojojoj **** ratuneczek

Czy to mozliwe zeby w wieku 27 lat

Polecane posty

Gość Sto
Miałem kilka epizodów. Pojawiają się po: libacjach, ogromnym wysiłku, towarzyszą infekcjom itp. Nie zdarzyły mi się już od 5-6 lat, nic nie biorę, kiedy mnie dopadały-detralex. Unikaj tego, co wyżej, oraz ostrych przypraw, nadmiaru słodyczy, siedzącego trybu życia. Ja ruszam się całe życie i jakoś sobie radzę. Ogromne znaczenie w powstawaniu ma dziedziczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male glupie babsko
Dziewczyny - ja nie wiem czy mam. Czy jesli odczuwam w okolicy odbytu kucie, to znak, ze tam sa? Nie mam zadnego krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nieprzyjemne
swędzenie..wziełam tydzien detralex po 6 dziennie przez3 dni czopki i masc i wchłonał sie..nie ma sladu..Ale i tak mam doła ze sie w ogole pojawił...Tez nie ma zadnych innych objawow u mnie-było tylko swedzenie..i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami powraca dolegliwosc
a czesto znika i pojawia sie w wieku mocno zaawansowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczulia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczulia
cieszę się ,że znalazłam takie forum o hemoroidach! ja dostałam jak byłam w ciaży!od 7 miesiąca to siedziałam tylko w wannie ,bo ciepła woda zmniejszała mi ból!czego ja nie stosowałam!nasiadówki z kory dębu,potem brałam takie pastylki rozpuszczane w wodzie venobiase znajoma dostawała z zagranicy!a obecnie stosowałam posterisan maść jest świetny,ala drogi ok.30 zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczulia
ale teraz wynalazłam jeszcze lepsza maść za niecałe 11 zl rectosec jest tam dużo środka znieczulającego bardzo mi pomaga!teraz właśnie mnie też moja ostatnia najwieksza boli i biorę detralex ale to jest drożyzna 80 zl -za to polski odpowiednik to pelethrocin ok 30 zl to samo!nie wszystkie hemoroidy pękają tylko te wewnętrzne!ja już usunęlam 2 metoda zamrazanie!sam zabieg nie boli,ale naparzało mnie potem.ale moje koleżanki usuwały i nic je nie bolalo -każdy z nas ma iny organizm!teraz zbieram siły ,żeby usunąc ostatnią najwieksza jak to okreslil lekarz!zeby nie miec nigdy wiecej z dupa problemow!!!!hemoroidy nie lubia i to wam gwarantuje-alkoholu,ostrych przypraw!!!czestych zaparć ,czestych biegunek,długiego siedzenia na kiblu!to sa te prykazy ktorych sie stosuje!jezeli nie moge sie załatwic tez mam swietne tabletki przeczyszczajace ale nie tak drastycznie tylko tak jak trzeba radirax-biore tylko polowke,albo 3/4 tabletki bo po wiekszej ilosci to hemoroide mialabym po kolana !jezeli bedziecie miec do mnie jakies pytania to chetnie odpowiem pozdrowienia dla wszystkich bolacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholera ja też mam...
Mam 23 lata i od 3 dni mam ten sam problem... Miałem już kiedyś, ale wtedy nie bolało i znikło, a teraz od 3 dni mnie piecze i kłuje :-( Idę dziś do apteki po Proctoglyvenol i będę smarować... Na razie nie krwawie... Mam nadzieje, że mi zniknie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pojawiły sie znienacka, pojawiła się taka\\\"gulka\\\" przy odbycie, nie swedzi, nie leci krew, tylko gdy dotykam to troszeczke boli. Czy moge zrobic cos, zeby nie isc z tym do lekarza :/ ? Coś pewnego i dyskretnego . Prosze o pomoc. Mam 16 lat i jestem zszokowana, pojawieniem sie ich. a zapewniam nie jem ostrych przypraw, słodyczy tez duzo nie jem, alkoholu nie pije i co najważniejsze nie siedze caly czas tylko jestem aktywna. Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie .....
zastosuj maść posterisan jest bardzo dobra , ja mialam kilka miesiecy temu pojawiły sie po imprezie bardzo bolące i pieczące chodzić nie mogłam, ale po tej maści ból szybko ustąpił tylko, że do dzisiiaj mam małą niebolącą gulkę nie wiem czy kiedykolwiek zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna hemroida
Myslicie ze takie hemoroidy to styd przed partnerem seksualnym? :( U mnie widac ze wystaje a jak moj chlopak (jeszcze sue nie kochalismy) bedzie chcial mi wylizac cipke to przeciez zobaxczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sobie .....
mysle że wstydem dla niego będzie jeśli będzie mu to przeszkadzało i nie zrozumie problemu bo zdrowie jest najważniejsze! a być chorym to NIE WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rade, zobaczymy czy będą jakieś rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara21
wstydze sie mojej gulki i przed chłopakiem i przed sobą.żle się z ty czuje.czytałam cos o zamrażaniu(chodzi mi o zewnetrzne hemoroidy)jaki to zabieg i czy można to jakoś usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita88
ja mam to samo a mam tylko 20 lat!!! no i zgadza się mało chodze,a bardzo duzo leże,siedze itd. juz prawie 2 miesiące nie pracuje itd.;/ boje się strasznie jestem obecnie zagranicą nie wiem gdzie moge się tutaj wybrac do lekarza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anity88
Spróbuj poszukać w aptece tabletek z kasztanowca, na pewno będą miały rysunek kasztanów na opakowaniu i pewnie będą bez recepty. To są na żylaki ale w końcu hemoroidy to też żylaki. Mi one pomogły!!! Zupełnie się wyleczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anity88
a do wiadomości prawiczka - anala nie uprawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za pomoc,poszukam coś w ten ptce może znajde ;) a ha i dodam że analnego sexu nei uprawiam wiec to raczej od tego nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemek
no ja już to troche mam ale kur... kiedy to zniknie, mam taka masc na to. jestem pewna ze to hemoroidy bo przy posiedzeniu czasem kuje strasznie a czasem krew ale rzadko sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemek
i to sa one, moja mam tez miala to ja mam po niej?? siedze duzo w biurze i moze temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×