Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fioletowy_kwiatek

podnieca mnie gwalt przez mojego chlopaka

Polecane posty

Gość fioletowy_kwiatek

czy to jest normalne, ze podnieca mnie "gwalt" przez mojego chlopaka(ale tylko przez niego) ? Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lubisz jak ciebie napastuje tylko i wylocznie twoj chlopak i do tego jeszcze ciebie to podnieca to trudno nazwac to gwaltem przynajmniej tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodziło
jej pewnie o taki gwałtowny ostry seks, czy się mylę- o gwałt z użyciem siły, że ty się bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy_kwiatek
podnica mnie jak mi przylozy, i rzuci na lozko i da w dupe...cokolwiek to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy_kwiatek
związuje mi ręce, wsadza mi głowę do muszli klozetowej i wsadza mi penisa w pochwę to chyba gwałt, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest cos za twoim pozwolenie to jest ostry sex i twoje pytanie czy ktos tak ma jest glupie bo kazdemu sie zdazy miec na takie cos ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam co to za gwałt ani nie wrzeszczysz ani nie uciekasz ani nie stawiasz oporu i wszystko Ci sie i tak podoba to nie gwałt to sado maso :P z tym robieniem szuwarka w kiblu to nawet dobry pomysł:P podobno przy podduszaniu partnera partnerki wzmagają sie doznania:P Dla ciekawych - przy wykonywaniu kary śmierci przez powieszenie często u męskich wisielców mozna było zauważyc erekcje i wytrysk:P ale nie polecam tego bo widziałem chłopaka który próbował sie tak dopalić i niestety sie udusił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy_kwiatek.
sorry wszystko mi się pomyliło: wsadza mi głowę w pochwę a penisa w muszlę klozetową też fajnie ale i tak uważam że to gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erekcja i wytrysk u wisielcow, prawda prawda. A potem wyrastaly pod szubienica mandragory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale dla mnie jest aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×