Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pyta ten bladzi

czy zdarzylo sie ze od partnera/partnerki brzydko pachnialo??

Polecane posty

Gość kto pyta ten bladzi

W czasie lozkowych zabaw oczywiscie? z czym mieliscie do czynienia? -brzydki zapac z: pod pach z genitaliów stopy zapach z ust? Co wtedy? Wycofac sie czy dalej sie zabawiac z taka osoba? Jak sie zachowac zeby jej nie urazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
no ale jesli to nie milosc, tylko np. przypadkowy seks? Zabieracie sie za siebie, a tu od partnera wali:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletttttta
Mam koleżankę, od której brzydko pachnie spod pach :( Jest atrakcyjna kobietą i ma powodzenie u facetów. Zawsze się dziwiłam, czy oni tego nie czują? Przykro mi to mówić, ale po jej jednej wizycie u mnie, musiałąm wietrzyc mieszkanie przez godzinę. Ciekawa jestem własnie opinii facetów na ten temat. Co robicie, jak poczujecie taki smrodek od atrakcyjnej dziewczyny? (juz w trakcie zblizenia). Autorze topicu! jakies traumatyczne przejscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie zastanawiam czy ludzie naprawde nie czuja własnego smrodu??? ja jak tylko poczuję że brzydko mi pachnie z myszki to kategorycznie sie wzbraniam przed sexem oralnym i idę się po prostu umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiaaalam raz cos takiego
chcialam zrobic mojemu chlopakowi lodzika... a wtedy poczulam ze ON brzydko pachnie, pod napletkiem... nie kochalismy sie poprzedniego dnia i wygladalo to tak gdyby robila to z jakas inna ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może sie nie umył?? ale tego tez nie rozumiem, a jak widział że chcesz mu zrobić to mógł zaprotestować.. i jak zareagowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiaaalam raz cos takiego
szczerez?/? nie zrobilam mu, pobawilam sie tylko troszke i koniec, no nie potrafilam, wkurzylam sie na maksa, ale co mailam sie go zapytac; kochanie uprawiales z kim seks czy sie nie umyles ze twoj penisek tak smierdzi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się też bym nie zrobiła a wręcz bym go wysłała do łazienki, wiem że to radykalne i okrutne :D ale sama dbam o to żeby byc czystą do przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam traumatyczne przezycia, trwalo to dosyc dlugo, pisalam juz o tym:o Mojemu eks jechalo z dząder. To bylo straszne, ilekroc zdejmowal spodnie i majtki to stojac 2 metry od niego od razu to wyczuwalam. Raz mnie naklonil do robienia mu lodzika w takim stanie, myslalam ze padnę - nie mialam jak odmowic, wykrecalam sie jak moglam ale nie dalo rady. Jechalo od niego czesto. Raz do mnie przyjechal po imrezie chyba - choc nie przyznal sie do tego - brudne wlosy, zarost, pot spod pachy, no i te jajka:o Nie zlicze ile razy odmawaialm mu seksu pzrez to, ale slismy razem do wanny....Teraz sie zastanawiam, czy oby nie przychodzil do mnie po tym, jak pzrelecial jakas brudna laske. Zostala mu na penisie jej smierdzaca waginalna wydzilina i po paru godzinach caly jego penis mial taki cudny mintajowy aromat wlasnie:oMdlosci dostaje na sama mysl teraz. Zeby bylo smieszniej, zostawil mi chorobsko. Wtedy sobie nie zdawalam sprawy, ze grzybica pochwy przenoszona jest droga plciowa i ze mialam to przez niego:oCo za ciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiaaalam raz cos takiego
o jezu pozdro ty mnie ani nie strasz ja jestem z moim 1,5 roku ale kurde czasem mam jakies dziwne podejrzenia, no ale to zdarzylo sie mu tylko raz-ten zapach, ale bylo to po tym kiedy ostro sie poklocilismy ;/ dlatego pomyslalam ze mogl zrobic mi na zlosc i prxzeleciec jakas chociaz w to nie wierze bo mam nadzieje ze by mi powiedzial ale ten zapach niestey nie nalezy do przyjemnych dlatego apelujmy do facetow zeby myli sie dokladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaaaa pozdro 600 porażka na całej linii!!!! jak wytrzymałaś nie obrazajać nikogo z takim brudasem!!! faceci czasem są naprawde bezkrytyczni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwłaszcza po
:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiaaalam raz cos takiego
pozdro wspolczuje ja bym ztakim chyba ani calowac sie nie umiala wiedzac jak smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady___makbet
Pozdro! Fuuuj!!!! Niedobrze mi sie zrobiło... A pfe................................................ Ludzie, noż kurwa, myjcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro jest okropna
zygac mi sie chce jak widze pozdro twoje wpisy jak mozna cos takiego pisac i sie tak ponizac????robilas mu lodzika mimo wszystko to cudownioe!!!!tylko swiadczy to o tobie.... a robilas sobie test na hiv bo moze jeszcze ciew tym zarazil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrzymalam go kochalam bardzo tego nie dosc ze brudasa, to i nie wartego zlamanego tynfa dupka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie, okai? Nie widze nic okropnego w tym co pisze, nie wymyslilam tego, pisze o tym bo taki jest temat. Idz na uczuciowe albo gotowanie dom i ogrod, skoro odrzuca Cie pisanie o tym, jak to ludzie potrafia sie nie myc moja zawsze pachnaca panno (albo panie):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
ktos jeszcze sie wypowie? To ciekawe opowiesci, czekam na cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka hiszpaneira
raz tak było.... ale nie czułam na początku, bo najpierw był standardzik, potem on mi zrobił minetę a potem na lodzika. i kiedy zabrałam się do lodzika...... fuj!!!!!!!!!!!!!! potem powąchałam siebie i śmierdziałam tak samo... ja się kąpałam 3 godz. wcześniej więc to nie mój zapach, poprostu rozśmierdziałam się od niego :( on cały nie śmierdział, tylko jego członek :( pewnie sobie z tego sprawy niezdawał, a mnie było głupio, bo potem robił mi minetę i pewnie myślał, ze ja tak śmierdzę, a ja się rozśmierdziałam od niego :( takiego zapachu nigdy wcześniej nie czułam, niewiem co to było, ale było straszne :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to znam
to straszne ale dobrze ze jest taki topic :) mojego faceta penis czasem tak wstrętnie smakuje, ale dziwne jest to że nie ma to nic wspólnego z czytsoscia, bo po kąpieli tez ma czasem tki dziwny smak, a czasem jest taki smaczniutki. To naprawde jest malo przyjemne i wykreceam sie wtedy od oralnego bo mdli mnie po prostu i zadna to przyjemnosc z sexu. ale nie mówiłam mu o tym bo wiem ze zrobiło by mu sie przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Czy wy dziewczyny nie pachniecie brzydko? Non stop jak jadę metrem , autobusem itp czuję ten mdły słodkawy zapach potu , wymieszany z perfumami . Lejecie na siebie te wszystkie specyfiki ten zapach się miesza z zapachem potu i powstaje słodkawa mdława woń. Do tego dodam , że wiele dziewczyn ma śmierdzącą skórę głowy , włosy bo wiele z was je myje co 2 -3 dni fe brudasy . Ja myje włosy 2 razy dziennie podczas wieczornego i porannego prysznica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz tluste wlosy to
musisz je myc 2 razy dziennie (ale to przyspiesza przetluszczanie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
może jeszcze wam się wydaje że wasze pusie pachną wanilią? Wiele puś juz odwiedziłem i każda w mniejszym lub większym stopniu (zalezy kiedy kąpiel była itp) intensywnie "waliła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×