Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość np. po całym dniu

myjecie sie przed miłością francuską

Polecane posty

Gość np. po całym dniu

jak to jest czy zawsze przed miłoscia francuska sie myjecie, bo przeciez wystarczy ze sie raz zrobi siusiu a juz piczka inaczej pachnie a wlasciwe śmierdzi ! Nie przeszkadza wam to ? ten zapach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszkownica
przeszkadza i myjemy się dlatego to niemiłe , lizać siki czy kupę , nawet swoje własne to obrzydliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania moda
no nie wyobrażam sobie się nie umyć! A czy ty jesteś mężczyzną czy kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugi chudy lolo
nie , mi nie przszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. po całym dniu
ja jestem kobietą, i tak zaczynamy sie z chlopakiem dopiero zaberać do tego.. wiec pytam z ciekawosci jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traaaaa
nie myje sie miesciac przed fransyska milosci bo wtedy seks lepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ze jak
jak sie facet do Was dobiera to mowicie przepraszam i idziecie do lazinki sie myc? Ja mojemu mowie ze ide siku wtedy. A on mnie podglada pzrez szybe w lazience i nie moge sie swobodnie umyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania moda
ja miałam bardzo duże opory przed tym pierwszym razem.Międzinnymi z powodu takich obaw.Zapaszki powstaja na skutek braku higieny i nie ma cudów!Zresztą każda kobieta ma swój naturalny zapach(każda inny)i chodż nie wiem jakbędziesz i czym się szorować to i tak jakiś tam zapach pozostanie.Przecież nie wyskakujesz z wanny i odrazy rozkładasz nogi.Gra wstępna jest złożona i mija czasem chwila nim przejdziecie do rzeczy.Dobrze jest depilować dokładnie te miejsca.Wtedy jest bardziej higienicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w trakcie nie wychodz umyj sie przed pieszczotami ewentualnie ja zawsze mam husteczki do higieny intymnej i w razie wu zawsze myk myk odswierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugi chudy lolo
robice problem nie wiem z czego! jesli myjecie sie dwa razy dziennie i nie macie jakiegos syfa to przeciez nic tam nie smierdzi wrecz przeciwnie pachnie, to wlasnie kilku godzinny zapach jest podniecajacy! gdybym chcial lizac mydlo to wziabym sobie z lazienki i dziewczyna nie bylaby mi potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie niedoczytalam, bardzo wazna jest depilacja tych miejsc, to ma duze znaczenie, kapiel przed przytulankami i w trakcie jesli idziesz siku szybkie podmycie i husteczki do higieny intymnej moj facet mówi że pozostawiają miły zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. po całym dniu
no dobra to a propo golenia? jak czesto sie golicie i czym bo mi juz po jednym dniu włoski odrastaja i to potem mnie drazni, troche boli troche swedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy się kurdwa
nie znacie,miłość francuska - to wymysł Napoleona,on swojej starej nie kazał się myć przez parę miesięcy i dopiero wtedy ją lizał bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka23
ja sie nie myje przed fancóska i jest nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania moda
nie no! jak to się nie myć! nie udawaj ,że ci smakuje nie myty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem.
cipka ma pachniec cipka ale raczej umyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyahjik
ja dodatkowo smaruje sie balsamem zapachowym np kokosowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipke se smarujesh
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka23
mi tam nic nie smierdzi co wy gadacie za gfłupoty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejkaaa
ooo tez dobry pomysl! musze sprobowac:) a co do golenia to depiluje veetem do skory delikatnej tym w 3 min:) i jest super nie uczula nie ma podraznien zadrapan i nie odrasta jak po goleniu a depilacja np.woskiem albo depilatorem to sadomaso...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka23
ale z was brudasy wy jestescie chorzy skoro od was smierdzsi z tym do lekarza a nie sie myc ja i moj partner potrafimy sie nie myc kilka dni i nie smierdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po goleniu
Bernadeto23 kazdy ma jakies zapachy a kobieta to juz na pewno ma różne wydzieliny z pochwy!! A moze to Ty powinnac isc do lekarza bo moze jestes bezpłodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bermadetka23
ja nie mam zadnych wydzielin z pochwy to wy macie zagrzybiałe babska bleeeeeeeeeeeeeee syfy jakies macie tio wam coś tam wycieka u mnie nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem plodna mam juz corke i nie smierdze napewno to wy won do lekarza ja nie musze sie myc i nie smierdze a wy sie myjecie i co i kto tu jest chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejkaaa
hahahah sorry ale jak mozna sie nie myc kilka dni i nie smierdziec to moze lepiej wy pojdzcie do lekarza bo cos z wami nie tak, nie udawaj cipuszki niesmierdzioszki bo zapach to rzecz normalna normalne jest dbac o to by zapachu nie bylo ale popierdolone jest nie być sie przez pare dni pojebane wachac sie po tych paru dniach sprawdzajac czy jednak śmierdzi a potem wciskac na forum ze nic nie czuć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×