Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana11

Wydzielina blee

Polecane posty

Gość zdesperowana11

[25.04] 18:23 z problemem Jak dbacie o swoje intymne miejsca. Ja czasem mam taką dziwną kwaśnawą wydzielinę koloru białego i nie wiem jak sobie z Tym radzić. Ginekolog mówi, że wszystko w pożądku, ale ja za każdym razem jak mam mieć zbliżenie obawiam się, że tego dnia tak właśnie mam. A uwielbiam seks oralny!!!! Mój ukochany nigdy mi nic nie powiedział, ale może się wstydzi. Pomóżcie i podajcie nazwy jakiś preparatów czy coś... [25.04] 18:26 inkipinki kuwa... no mydlo na przyklad (przed stosunkiem) [25.04] 18:39 kto pyta ten bladzi A Ty myslisz ze mydlo pomoze gupku? Toz to za pare minut jak ja bedzie piescil znowu sie wyleje. Nic sie chyba na to nie poradzi, taka nasza uroda [25.04] 18:53 z problemem Mydło nie wystarczy. Ja mówię o takich spontanicznych sytuacjach, wtedy ciężko jest iść się podmyć. Czy któraś też ma taki problem? » Odpowiedz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak
tes sie tego wstydze i nie wiem co z tym zrobic. Czy u kazdej kobiety jest taka biala wydzilina mniej wiecej po owulacji i tak do okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana11
Spróbowałam, żeby zobaczyć co mógłby poczuć mój chłopak. Przecież liżemy się nawzajem. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No se kurde ... budyń znależli :( Idę odgrzać zalewajkę - bo znowu mi sie cofło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydzielina z pochwy jest kwasna bo zawiera kwas mlekowy ktory niszczy bakterie ,dlatego cipka jest czysta i nie smierdzi a pachnie seksem dla doswiadczonego faceta.Zupelnie sie nad tym nie zastanawiajcie podczas gry wstepnej a nad odbieraniem przyjemnosci ze stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×