Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KerLLy

Popuściłem w dziewczynie i okłamałem żeby nie popadła w panike

Polecane posty

Gość tu przyszły dziadek
nie ciesze się. coś ty k...a narobił??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
dobra, to mzoe ustalmy fakty. Jaka miala tego dnia wydzilne z pochwy? Obwita, przezroczysta i ciagnaca sie? Czy tez skąpą? Spytaj sie jej ile dni trwal jej ostatni okres, bo nadal nie wiemy, ktory to byl dzien cyklu, kiedy sie kochaliscie. Mogl jej okres trwac 4 dni, a mogl rownie dobrze 7, jak u mnie. To wazne! Ja na Twoim miejscu bym powiedziala jej i szybko do gina po pigulke. Lat chyba maja malo, skoro chodza do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wielkie prawdopodobienstwo ze moze byc w ciazy . jedno dam na pocieszenie . w ciaze wcale sie tak latwom nie zachodzi bo nawet przy dniach plodnych gdy konczy sie w srodku to jest 25% szans ze plemnik zapłodni kobietę. ale rownie dobrze mozesz miec to szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko
zalamal sie chlopaczyna...:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
rzeciez to nic strasznego, od wieków, ba tysiacleci kobiety zachodzily w ciaze, to piekna tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu przyszły dziadek
dzieci, co wy zrobiliście?! ciągnąca się? fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Smucicie mnie:( To tak specialnie? Nie uważaliśmy, ale ciąża była by tragedią. Ja mam 17 lat, a ona 16 i to bylo by fatalnie:( Nie wiem czemu się dałem namówić jej na takie stosunki. Ale chciałem żeby było nam razem fajnie. Zaufałem jej z tą metodą i bo ona mówiła że jak wyciągne przed to nie ma się co martwić. Jest młodsza ale lepiej się zna. Niepotrzebnie mnie na to namawiała, teraz się bede stresował. A jak ona zajdzie to nie wiem co zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
dzieci + zapałki = ...a nie to nie ta bajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
w ogóle to seks jest beeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! i dlatego ja nie uprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
no to pamietaj: ta metoda nie jest dobra, powiem wiecej - jest zla!!!!! Nawet jak sie nie spuscisz do sroska, to Twoj plyn ejakulacyjny moze zawierac juz nasienie i zaplodnic kobiete. Ta metoda jest najgorsza ze wszystkich znanych! Daje chyba 25% zabezpieczenia. Ciegnaca sie....tak, taka wydziline maja owulujace kobiety, widac zadnej nie miales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
To co teraz mogę zrobić? Lepiej żebym jej powiedział, czy nie? Zdenerwowaliście mnie. Nie chce nawet myśleć że ona po tym może zajść. Usunięcie ciąży jest drogie i ja takiej kasy nie skombinuje:( Proszę wieć o podpowiedzi co teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, teraz to juz nic nie zrobisz. Na postinor juz za pozno. A skoro wypada wam juz tylko czekac, to lepiej jej nic nie mow, bo sie dziewczyna zestresuje niepotrzebnie i jeszcze sobie wmowi symptomy ciazy. Stersuj sie sam. A na przyszlosc- jesli wam sie jednak upiecze- badz madrzejszy i albo zadbaj o to, zebyscie byli zabezpieczeni (nie tak jak dotychczas), albo przestancie ze soba sypiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Nie zwracałem uwagi na to jaką ma wydzieline. Nie wiem jak poznać jaka ona jest i w jakim stanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
postinor do 72 godzin po, a oni sie chyba dzisiaj kochali, tak? Jesli zdazycie zalatwic postinor pzred uplywem 72 godzin to lepiej tak zrobcie i wtedy jej powiedz. Jesli nie, to nie mow nic...kross dobzre radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
powiedz na kafe jak sie sprawa rostrzygnie, wszyscyśmy ciekawi a poza tym wiemy o tym dziecku wczesniej niz jego matka wiec chyba cos sie nam nalezy, no nie? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko
2 dni temu sie kochali - czyli jeszcze zdaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
ale ze mnie zdewocialy prawiczek - nie bierz do siebie tego co pletę podczas nocnej masturbacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu przyszły dziadek
miałem kobity, miałem:) szalało sie w młodości:) ale fakt faktem juz długo nie byłem z przyszła babcią, ma menopauzę i twierdzi, że u niej pustynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Kochaliśmy się w niedziele pod wieczór. I wtedy to miało miejsce. Nie chce mi się już o tym myśleć. Klade się spać bo jutro do szkoły nie wstane. Porozmawiam z nią może na przerwie. Ale sam nie wiem czy dam rade się przyznać. Nie chce wyjść na kłamce i żeby się obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu przyszły dziadek
pociesze cie synu, że skoro była 5 dni po okresie, to choć zagrożenie już było, to jednak nie jej sezon w pełni. owulacja jest w połowie cyklu. tyle jako dziadek wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dziadkowie
pani na lekcji o motylkach, żabkach, pszczółkach a dzieci....wasza pani pewnie by sie przewluciła jakbysiedowiedzialajatEzIdEspacjuz....hrap hrap hrap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nie daje rady
ona będzie matką tego dziecka wiec chyba lepiej jakbys jej powiediząa no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nie daje rady
powiedział miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz chyba
pozostaje sie pomodlić do św. Judy----->patrona od spraw beznadziejnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ludziska....
halo ludzie.... powiedzmy ze fakt jest duze prawdopodobienstwo ze zaszla w ciaze... ale jest tez duze prawdopodobienstwo ze nie jest w ciazy ile ludzi stara sie o dziecko.... wszytsko z nimi w porzadku kochaja sie w czasie dni plodnych i co... za ,kilka tygodni dowiaduja sie ze nici musza prubowac jeszcze raz.. wiec nie martw sie.... wszytsko moze byc w porzadku.. ja na twoim miejscu pogadala bym z dziewczyna i powiedzia;la ze wydaje ci sie ze moglo ci cos wyleciec zanim wyjales ... zeby sie nie deberwowala i ze zadbasz o to zeby sie dowiedziec prawdy czyli kup test ciazowy .. oczywiscie najpierw z nia pogadac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Wlasnie dostalem od niej smsa, mowila, ze nie ma sie czym martwic, bo byla wczoraj u lekarza. Zaproponowala mi seks analny i chyba sie zgodze, czy jest w 100% bezpieczny ? Pisala, ze bede mogl sie sposzczac do srodka do samego konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia od tego gupiego wnusia
a co z hemoroidami byla? I lekarz powiedzial, ze jest wszystko ok? dzieci, dzieci............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZ
przeczytalam wszystkie wypowiedzi i powiem wam tylko jedno kocham was!!!:))) dawno sie tak nie smialam. ona nic nie wiedziala, bo chyba na przerwie jej nie powiedziales:) ale poszla do lekarza, jest ok i teraz juz bedziesz mogl sie spuszczac do konca.Ot, co Pozdrawiam wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO PROSTU STRASZNE
Nie chcialbys aby wpadla w panike? Nie chcialbys latac po lekarzach? A jednoczesnie nie jestes gotowy na dorosle zycie? Jesli tak to czemu nie zastanowisz sie nad jakas metoda antykoncepcji? Skad ty ze sredniowiecza? Nie wiesz, ze wystarczy kropelka, nie musisz ulewac ani poczuc a ona moze zajsc w ciaze. I z tego co widze niechiana... przez ciebie! Nie umiesz z nia o seksie rozmawiac a masz seks? Dziekuje za tak nie dojrzalego partnera. Sa metody by zapobiec ciazy w takich wpadkach, postinor, zastrzyk... ale tak, trzeba sie bylo zglosic do lekarza w ciagu 24 godzin. Szkoda mi tej Twojej dziewczyny. Nie szanujesz jej zbytnio jak masz do tego taki stosunek. Nie zaprzeczaj. Powinienec ja chronic, a tobie sie nawet nie chce kondoma zalozyc (bo pewnie wolisz bez) a nie jestescie przygotowani na to by miec dziecko. Jakie ty chcesz rady? Pocieszenie? Ja ci tylko moge radzic by ta sytuacja byla dla ciebie ostrzezeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×