Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KerLLy

Popuściłem w dziewczynie i okłamałem żeby nie popadła w panike

Polecane posty

Gość musicie pamietac o tym
ze mloda dziewczyna biologicznie jest bardziej przystosowana do zaplodnienia, mlode szybciej zachodzą w ciąże niz ok 30 roku zycia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chłopie zostaje ci jedno: iść z nią na jakąś większą imprezę, upić ją i namówić średnio nawalonego kolegę żeby ją posunął. Zadbaj o to, żeby byli świadkowie (mało pijani, żeby pamiętali co widzieli). Zrób to jeszcze w tym tygodniu. Jeśli masz taką możliwość to dopilnuj, żeby kopulator miał tę samą grupę krwi co ty. Ważne: facet musi być na tyle pijany żeby nie myślał o zabezpieczeniach i nie zdążył wyjąć przed wytryskiem. A swoje dziecko będziesz czasem mógł podpatrywać ukradkiem przez ogrodzenie w przedszkolu. Radość duża, koszty żadne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondomlencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza grobu
ta twoja dziewczyna to jakis okurwieniec!!! 16 lat - bez gumy preferuje, bo lepsze odczucia - hahaha!!!! sam powiedziales : "lepiej sie zna", zaproponowala ci analny, chloooopieeee ona to olewa a ty sie przejmujesz to tylko swiadczy o tobie, mimo swoich 17 lat i jeszcze malej wiedzy jest w tobie jakas odpowiedzialnosc, mimo wszystko wez se znajdz jakas porzadna dziewczyne z ta lafirynda daleko nie zajedziesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dajcie już spokój
nie podnoście tego tematu, przecież widać, że jakaś znudzona panienka go założyła... Każde kolejne zdanie, to kolejna malutka prowokacja. Bo tylko troszkę, bo tak 1/5 wytrysku itd. Poza tym chyba niewielu facetów z taką dokładnością wie, który to dzień cyklu i jak długie cykle ma jego partnerka. Wie, co najwyżej czy może, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
nie wierze w realosc problemu, to na pewno prowokacja ;DDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
gdyby nie, to radze kochac sie na calego, to takie same prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jak przy stosunku przerywanym innymi slowy, maly, niepotrzebnie sie martwisz, i tak na jedno wychodzi czy wystrzeliles w niej, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esta234
Do autora--->>>Idiota i mołolat jesteś:P znam przypadki że dziewczyna w kochała sie z facetem w trakcie okresu i tez wpadli, tyle ze oni mają 22 i 25 lat. Dziewczyna powinna dokładnie znać swoj cykl żeby sobie na takie "przyjemności"znaczy bez np.gumki, pozwolić.Tak jak pisano wcześniej plemnik jest w stanie przetrwać jakieś 72 godziny a jajo ok 8-10. Wiec gratuluję kolenym młodym rodzicom.Tak na marginesie to ona Cie zaje...... jak sie okaże że to prawda:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam
i wydaje mi się, że tu same małolaty na tym forum są! Ja od 16 lat stosuję stosunek przerywany i wszystkie dzieci mam planowane (żadnej wpadki) i doskonale znam cykl swojej partnerki, to dlaczego on miałby nie znać??? Jak planowalismy dziecko to próbowałem od 9 dnia cyklu, pierwszy miesiąc nic, 10 dnia na drugi miesiac - nic, 11 dnia na trzeci miesiąc - nic, dopiero za 6 razem tzn. w 14 dniu cyklu zaszła! Ale każda kobieta ma inaczej i wszystko zdarzyć się może. Zyczę więc żeby Wam się idało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak sobie
czytam i gratuluję konsekwencji w stosowaniu metody antykoncepcji... Sam chyba Jesteś małolatem, bo żaden dorosły facet nie napisałby takiej bzdury. Chyba, że ten stosunek przerywany stosujesz raz w miesiącu tuż przed okresem i stąd taki super wynik. Poczytaj sobie trochę statystyk i nie wyskakuj z takimi tekstami. 1 raz wmiesiącu, daje 12 razy w roku x 16 lat... No tak, udało Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirscha
odpuście już sobie; koleś napisał aby zapytać, co zrobić, a nie aby "księża" i "nauczyciele życia" moralizowali go...od tego ma rodziców.Ludzie!!!!! Do autura topicu- ile jej cykl trwa? i ile lat już miesiączkuje?pytam,bo na tej podstawie można wyliczyć dni płodne i nieplodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam
oj dzieciaki, dzieciaki. Kochamy się srednio 15 razy w miesiącu, ale to własnie lata praktyki doprowadziły do tego że wiemy kiedy można do końca a kiedy trzeba "wyskoczyć". Co Wy wiecie o seksie? Wstydźcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba niewiele wiesz
jednak o sexie skoro uważasz, że wszystko sprowadza się do umiejętności wyskoczenia w odpowiednym momencie... i w tym upatrujesz swoje sukcesy. I dziwię się też, że jeszcze nie maz nerwicy od tego wyskiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim eks bawilismy sie w wyskakiwanie ponad rok:o Teraz wiem jaka to byla glupota, ale nic sie nie stalo. On to praktykowal rowniez ze swoja poprzednia dziewczyna 3 lata. Dochodze do wniosku ze facet chyba strzelal slepakami i dzikuje opatrznosci ze nie zmachal mi dzidziusia, bo teraz widze ze zycie z nim to bym miala zmarnowane.NIGDY WIECEJ PRZERYWANYCH STOSUNKOW! Ludzie, opamietajcie sie! Naprawde lepiej kupic gumki niz pojsc na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda
Dziecko...ŻADEN LEKARZ nie stwierdzi 5-6 dniowej ciąży bez badań krwi chociażby...ale te robi się w okolicach spodziewanej miesiączki. Tak to jest jak dzieci biorą się za sex i rzeczy, których nie rozumieją... Współczuję TATUSIU>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek....
to forum jest chyba dla dzieci i niedouków... żaden lekarz.... współczesne testy ciążowe wykrywają już po kilku dniach od zapłodnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no sa takie testy, bo kolezanka moja robila. Juz kila dni po zaplodnieniu maja bardzo wysoka skutecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Przeczytałem w czasopiśmie, że jeśli po stosunku normalnym będzie 16 razy anal to znika ryzyko ciąży. Jetseśmy już po dziewiątym razie, mamy przerwę na zatamowanie krwotoku (mojego, z nosa). Azor próbuje się do nas dołączyć - czy powinniśmy na to pozwolić? :O Proszę tylko o powarzne komentaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, jak Azor sie dolaczy to juz sie nie liczy i musicie dobijac do 16 od nowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeżeli stosunek był
był w 4 dniu cyklu, to jest szansa na ciążę? Cykle 24-28 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak anal to ryzyko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm........
prawdopodobienstwo male, ale zawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svdiablo
wiesz jestem studentem ratwnictwa medycznego , po co ja okłamałeś a jak dojdzie do zapłodnienia masz w sumie 3 dni - w ciągu tych 3 dni mogła by wziąść jakieś tabletki hormonalne. uwież mi uczyłęm sie o tym na ginekologii. życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KerLLy
Jestem. Ta osoba co pisała o analu to nie byłem ja! Ktoś się zabawił. Dziewczynie nie powiedziałem niestety:( nie miałem odawagi, a teraz już nie ma sensu mówić bo nic tego nie zmieni. Mam nadzieje że będzie dobrze i że się jednak nic nie stało. W końcu jak piszecie nawet podczas niebezpiecznego okresu jest trudno. Jestem więc dobrej myśli. Z dziewczyną macie racje, powinna lepiej pomyśleć o zabezpieczeniu. Mi to nawet pasuje, ale to ona zaproponowała taką metodę i jeśli wpasnie to będzie jej winna. Ja mogłem zakładać gumki, ale ona wymyśliła że woli bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybitny undergrundowy herszt
wszystkiemu zaprzeczaj. To i tak jej wina, więc moralnego kaca powinna mieć ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zajdzie jednak, to powiesz - Twoja wina, ja umywam rece:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autora
Zacznij zakladac te gumki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×