Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka_87

Kto mi wyjasni, dlaczego mój chłopak ...

Polecane posty

Gość anulka_87

... tak bardzo nalega na współżycie. Kocham go jezstsmy razem juz 4 miesiące i się całujemy i przytulamy a czasem piescimy, a on cały czas nalega, zebym mu si e oddala całkowicei. Ja nie wiem, nie jestem chyba jeszcze gotowa chociaz tak cudownie mi sie w dole brzucha napina kiedy mnie tam lize. Boje sie że jego penis jest za duzy i kiedy mi go wsadzi to bedzie bolało, bo sie nie zmieści i wogóle będzie dużo krwi. Jedziemy teraz na długi weekend razem i boję sie ze będzie nalegał a ja ulegne i co wtedy ? a jak mnie po tym zostawi bo jusz zaliczył? Moja kolezanka tak miała - koles się znią przespał a petem nie odzywał, nie dzwonił a jak ją potem spotkał to jej powiedział, ż eni esądził że jest taka łatwa. ja tez się tego boję. Pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
i co ? i nikt mi nic nie poradzi ? :-( weekend tusz tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ulegnij dużemu penisowi
:p nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo co Ci tos może poradzić....tyle ile jest osób tyle pewnie jest odmiennych opini. Najważniejsze to jest zrobić to wtedy kiedy Ty bedziesz tego chciała i bedziesz gotowa.A facet ( o ktorym wspominasz ze tak potraktowal Twoja kolezanke) swoim zachowaniem daje wszystkim do zroumienia ze jest gówniarzem, nieodpowiedzialnym chłopczykiem.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.60..........
ja pzrespalam sie z chlopakiem po 3 miesiacach..ale on nie nalegal...wydaje mi sie ze skoro nie jestes gotowa to nie powinnas robic nic wbrew sobie...co innego jesli chcesz z nim sexu.....to ok..ale nie boj sie mo odmowic...jesli mu naprawde na tobie zalezyi cie kocha to zrozumie o poczeka..chlopak z ktorym sie pzrespalam 1 raz nie namawil mnie do tego...drugi z ktoym potem bylam tez nie...to byla moja decyzja...a wiem ze jesli nawet bym tego z ktoryms znich nie zrobila to by to uszanowali i czekali...jesli jestes gotowa sie z nim kochac to zrob to..ale jesli masz obawy powiesz mu o nich..ze sie boisz ze cie opusci....jesli kocha i zalezy mu to zrozumie..i poczeka..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Daj mu coś w zamian, na przykład lodzika z finałem...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
no jak to lodzika z finałem :-0 z finalem gdzie niby ? w moich ustach ? a jak sie zerzygam ? będzie obciach może i poczeka ale on mówi z eprzezemnie go jaja bola bo go podniecam a potem on taki zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
No nie, to on przy Tobie nie kończy? Już nie mówię że w ustach...gdziekolwiek, nawet rączką mu nie robisz? Biedny chłopak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby_bolo
Nie zżygasz się, lodzik z połykiem zamknie mu gebe na dobry kawał czasu, wież mi będzie wniebowięty jak jego sperma popłynie po twojej twarzy. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kli kli kli
o rany gruby bolo ma racje, ja am o tym marzyłem a jak sie spełniło to byłem bardzo zadowolony:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
Podcieram się wyciorem z lidla co pomaga mi w unknięciu tylozgięcia macicy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Ano własnie, wilk syty i owca cała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo lepiej...
wex mu do buzi a potem niech przetestuje twoje kakaowe oczko a potem finał w buźce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
no weźcie, po twarzy ? bleee czasem go tam dotykam, ale ja naprawdę nie wiem, jak mam zrobić żeby jemu tesz było dobrze nawet reką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo lepiej...
weź w usta a potem to juz samo pójdzie, to jest jak jazda na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Jakie blee? A jak on Ci liże to nie jest blee? Egoistka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo lepiej...
nie zapomni go nakarmic rano puszeczk ananasów bo wtedy nektar jest lepszy w spożyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
no tak ale przeciesz mnie tam sperma nie leci a wy mi każecie z finałem w ustach - to chyba jest róznica co nie ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam coś tam coś tam
im dłuzej czeka tym bardziej doceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka se
no sperma ci nie leci ale cos ci leci a poza tym spójrz na to z tej strony że kiedyś bedzie mu ze smakiem i rozkoszą robic lodziki kiedy tylko zechce, to tylko kwestia czasu. Pomyśl wy sami on chce się kochać a ty rozpinasz mu rozporek wyciagasz brutala i ssiesz aż on zacznie tryskać na twoją twarz śliczną białą spermą. Mniam ide zrobić mojemu facetowi lodzika pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo lepiej...
ja swojemu przyrzadzam koktalj czosnkowo-cebulowy z dodatkiem słodkich rodzyn mojego chomika.Wtedy jego nektar pachnie cudna wonią gesiwa i ma smak swirzego krowiego nawozu {cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo lepiej...
tak masz racje nawet jakby wymaczał fiutka w gównie to też bym mu ze smakiem obciągła, uwielbiam podszywaczy. Ide ssać a ty siedź przy kompie i wal sobie dalej konia przez następne 20 lat, co anjwyżej dmuchni sobie gumi lale w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
no i jurz są podszywy :-0 no niby tak ale jak sie do tego przygotowac, ja kompletnie nie mam pojęcia a bedziemy spać w jednym pokoju, na jedfnym łuzku i napewno bedzie chciał czegos wiecej a ja nie wiem nawet jak mam mu zrobic tego lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJPIERW NAUCZ SIĘ
PORZĄDNIE JĘZYKA POLSKIEGO! POTEM JAK DOJRZEJESZ JUZ EMOCJONLNIE DO EWNYCH KROKÓW TO MOŻESZ POMYSLEĆ O SEKSIE I INNYCH SPOSOBACH ZADAWALANIA PARTNERA.... NARAZIE SORRY ALE MASZ SIANO W GŁOWIE...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Nie no, Ty nawet pisać nie umiesz to co dopiero lodzik. Powiedz mi żeby sobie sam dobrze zrobił przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
paczta jaka ja gupia jezdem nawet pisadź nie umiem poprawnie aaa i jurz mi sie chce pujde lepiej potrenowac obciak s połykiem na pryznicu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×