Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka_87

Kto mi wyjasni, dlaczego mój chłopak ...

Polecane posty

skoro nie umiesz tego samam wytłumaczyc to jak cokolwiek chcesz wyjasnic lub o co kolwiek pytać..... i nie nazywaj mnie dziewczynką.....bo takim jak Ty to ja jedynki do dziennika za bledy ortograficzne wpisuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
tak kutasa mam chyba na czole poprostu w piątek wyjeżdżamy a ja z kazdym dniem bardziej sioe zastanawiam czy to jusz bedzie ten pierwszy raz. Mysle że chyba wolałabym mieć to jusz za sobom. BOJE SIE BOLU I KRWI i tego wszystkiego i jescze nie jestem pewna czy on potem nie zostawi mnie jak już bedzie miec to co chciał. Moze ja jednak najpiewr zrobie tego lodzika ale jak ? Jezykiem ? a moze do usta całego włozyc, kurde no nie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
zakochana ja cie przepraszam pomyliłam niki myslałam ze masz jakis inny, ale to na innym topiku widziałam - napalona dziewczynka czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Kup sobie wibrator marki JUMBO... no i wazelinke. 3 razy dziennie i bedziesz gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
anulka_87 ------------------> PO PIERWSZE NIE JESTEŚ GOTOWA NA SEX, PO DRUGIE TWÓJ CHŁOPAK NIECH NIE BĘDZIE TAKI MĄDRY ŻE GO BOLĄ JAJA PO TRZECIE PÓKI NIE MASZ PEWNOŚCI ŻE ON CIĘ KOCHA TO NIE BĄDŹ GŁUPIA I SIĘ NIE ODDAJ, PO CZWARTE NIE SŁUCHAJ TYCH BZDUR O LODZIE Z FINAŁEM. JA JESTEM Z CHŁOPAKIEM OD WRZESNIA 2005 Z CZEGO OFICJALNIE OD 4 MIESIĘCY(LICZYMY OD PIERWSZEGO POCAŁUNKU) ON MNIE PIEŚCIŁ PRZY CZYM PODNIECAŁ SIĘ BAAAARDZO I NIE BYŁO SŁOWA O TYM ŻE MAM MU SIĘ ODDAĆ BO COŚ TAM ALBO ŻE GO JAJA BOLĄ TO JEST BEZCZELNE STWIERDZENIE!!! PODCZAS TAKICH PIESZCZOT DAŁ SYGNAŁ ZE ON JEST GOTOWY I CZEKA NA MOJ ZNAK. MYŚLISZ ŻE SIĘ ZGODZIŁAM???? MUSIAŁAM TO PRZEMYŚLEĆ BO TO NIE JEST ZABAWA KLOCKAMI A PIERWSZY RAZ POWINIEN BYC CUDOWNY I TO Z TYM KTOREGO PRAGNIESZ A NIE DLATEGO ZE WEEKEND SIE ZBLIZA A ON NALEGA! ZEBYS POZNIEJ NIE ZALOWALA!!!! JA SIE ZDECYDOWALAM NA TEN PIERWSZY RAZ Z MOIM CHLOPAKIEM ALE TO WTEDY JA MU POWIEDZIALAM ZE PRZEMYSLALAM TO I ZE JESTEM GOTOWA! KRWI SIE NIE BOJ TO JEST BOL NA 6 MINUT I DO ZNIESIENIA WIZYTA U DENTYSTY JEST GOOOORSZA. JA MOCNO KRWAWIŁAM ALE KRWAWIENIE NIE BOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
DODAM ŻE LODZIKÓW NIE ROBIŁAM I NIE BĘDĘ ROBIĆ POPROSTU NIE UMIAŁABYM SIE PRZYMUSIC JAK KOCHA TO ZROZUMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
basienka dziekuję ci tylko ty potraktowałaś muj problem poważnie :-) zobaczymy jak to bedzie, piszcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
BASIEŃKA...jesteście z jednej klasy czy jak? Poziom podobny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
CZY KOMUŚ PRZESZKADZAJĄ DUŻE LITERY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Napewno Cię zostawi, bo żaden szanujący się chłopak nie będzie chciał być z dziewczyną która nie potrafi się wysłowić. Nie chodzi mi o błędy czy literówki bo sam też je robię. Ale w języku polskim nie ma słów "tesz" "bojom" "sobom" :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Cos mi sie jednak wydaje ze lodzika to ten chlopak moglby ewentualnie zrobic tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
anulka_87 -----------> słuchaj każdy z nas ma jakiś problem. pamiętaj że zanim to zrobisz czy z tym czy kiedyś z innym to najppierw zadaj sobie pytanie, czy jakbyś zaszła w ciążę czy on cie nie zostawi? i czy to własnie z nim chcesz zyc??? bo przespac sie to jest 10 minut a zyc trzeba całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noż curva mać
Dlaczgo kobiety to takie wredne egoistki? Liże cię , odwdzięcz mu się tym samym, myślisz , że z twojej pusi żadne soki nie lecą . Twoja odp nie umiem przyjdzie ci to naturalnie jak spróbujesz . Zrób mu tego loda do jasnej cholery albo ja mu zrobię szkoda mi chłopaka stara się dla ciebie żeby ci było dobrze a ty nie umiesz , nie chcesz . tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
A wibrator marki JUMBO ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
nie zajde w ciąze bo sie napewno zabezpieczymy jak juz, co wy z tom przerwa w szkole ? odbiło wam ? wolne mam dzis za sobote :-0 a tak wogule to co ma wysławianie do zostawiania - przeciez jak coś muwisz to nie widać czy przez u otwatrte czy zamkniete a takie coś jak dysortografia to wiesz co to jest ? poza tym mój chłopak tez nie jest jakiś orzeł tylko skończył samochoduwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
....a JUMBO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
masz 19 lat? jeśli tak to serio Ci mówię poczekaj bo nie jestes gotowa. ja mialam kiedys chłopaka bylismy ze soba dwa i pół roku i wyobraz sobie ze w ostatnim momencie sie zawsze wycofywałam i tez go kochalam i to jak! widocznie nie byłam na to gotowa! teraz mam 23 lata od 4 oficjalnych miesiecy jestem z obecnym chlopakiem i juz mamy pierwszy raz za sobą! ja do 17 kwietnia 2006 mając 23 lata bylam dziewica ale wiesz ze dla swojego chłopaka jestem teraz skarbem bo on mnie kjkocha i wie ze jestem tylko jego bo tylko on zaszczycił we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
JUMBO bez wazeliny nie pojdzie... nie zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
to wyżej było do ANULKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_pleple_bez_nicku
nie chce nic radzic powiem tylko ze moj pierwszy raz byl wtedy gdy bylam juz bardzo dojrzala emocjonalnie, nie balam sie seksu, docenialam te zjawisko ale tez bylam gotowa oddac sie tylko mezczyznie ktorego kocham i do ktorego mam zaufanie warto bylo czekac w twoim wieku jeszcze sie uczylam no i bawilam dobrze ale kazdy ma co lubi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea kupa
rób mu tego loda i nie denerwuj ludzi debilnymi pytaniami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
PRZESTANCIE POISAC TAKIE BZDURY TO TEJ DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
A to przepraszam, zdecydowanie zawyżam poziom inetelektualny w tym topicu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Anulka, a czy mozesz opisac w skrocie jak wygladasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
ten JUMBO to se w dupe wsadź swojom :-0 basieńka no właśnie, ja sie tez zawsze wycofuje prawie w ostatnim momencie i dlatego on jest niezadowolony, ja tam sie nie brzydze zeby samego ktaska bez spermy wzionść do buzi tylko boje sie ze nie umiem i on sie zniecierpliwi albo coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea kupa
Basia idź do psychiatry , ty masz jakieś zaburzenia emocjonalne na tle seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_pleple_bez_nicku
nie chce nic radzic powiem tylko ze moj pierwszy raz byl wtedy gdy bylam juz bardzo dojrzala emocjonalnie, nie balam sie seksu, docenialam te zjawisko ale tez bylam gotowa oddac sie tylko mezczyznie ktorego kocham i do ktorego mam zaufanie warto bylo czekac w twoim wieku jeszcze sie uczylam no i bawilam dobrze ale kazdy ma co lubi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_pleple_bez_nicku
nie chce nic radzic powiem tylko ze moj pierwszy raz byl wtedy gdy bylam juz bardzo dojrzala emocjonalnie, nie balam sie seksu, docenialam te zjawisko ale tez bylam gotowa oddac sie tylko mezczyznie ktorego kocham i do ktorego mam zaufanie warto bylo czekac w twoim wieku jeszcze sie uczylam no i bawilam dobrze ale kazdy ma co lubi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Anulka mam nadzieje,ze TWoj post to prowokacja, bo tylu bledow ortograficznych (pomimo,ze topik dotyczy innego tematu) dawno nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
a co ma do żeczy jak wyglondam ? Normalnie. Jestem szczupła, drobna, mam 158 cm wzrostu, mam włosy do połowy pleców i niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×