Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka_87

Kto mi wyjasni, dlaczego mój chłopak ...

Polecane posty

z tego co piszesz wnioskuje ze cche cie tylko przeleciec a pozniej pochwalic sie kolegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE MĘŻCZYŹNI KTÓRZY SIĘ TU WYPOWIADAJĄ SĄ MAŁO DOJŻALI . DLA WAS MIŁŁOŚĆ TO LÓD????? PUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ ZAŁÓŻCIE KLUB LODZIARZY BO CHYBA TYLKO TO WAM W GŁOWIE A GDZIE MIŁOŚĆ? NIE KAZDA PARA DECYDUJE SIE NA LODA. ROBISZ TO CHYBA NA CO MASZ OCHOTE A NIE ZEBY SIE ODWDZIECZYC BO ON MI LIZE TO JA MUSZE MU LODA ZROBIC PRZECIEZ TO JEST CHORE!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
Chodzę nago po dworcu centralnym i z wielką determinacją zapowiadam spoźnione pociągi. moj chlopak zdolny fryzjer strzelil mi balejaz plakatowkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
mam dysortografie, w szkole miałam zaświadczenie od lekarza i z kuratorium i byłam zwolniona z dyktand ortograficznych do jasnej cholery i skonczcie sie czepiac już błęndów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
ANULKA ! nie daj sie prowokować , nie opisuj się a na co to komu!!! słuchaj ludzi, którzy Ci dobrze radzą. przeciez to jak wyglądasz kim jestes ile masz skonczonych szkol nie jest wazne albo to z błędami patrzcie na siebie jeju skąd biorą się tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea kupa
Curva on jej liże chce żeby było jej dobrze wypadało by się odwdzięczyć durne egoistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Wiedzialem ze sie opiszesz atrakcyjnie. Kazdy erotoman by tak zrobil zeby podtrzymac temat. Ja erotoman NR1, to wiem. Najlepiej to go ugryz w malego podczas loda... no albo ten JUMBO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Tak, wiemy, te żółte papiery. Na głupotę też masz papiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
nie ma to jak debil ktory sie podstawia za inną osobę:) taki jestes mądry? to dlaczego nie piszesz tego swoim nickiem tylko podszywasz sie za mnie? masz 6 lat i doradzasz ??? ha ha ha imbecyl do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
prosze cie nigdzie nie napisałam że jestem atrakcyjna, długo miałam kompleksy na punkcie mojego zwzrostu bo jestem niska i wyglondam jak dziecko kurdupel taki a ty jakbys sie opisał to byś napisał że masz krulicze zemby i kszywe nogi ? debil, w swojego małego sie ugryz wyglonda na tio ze jak ludzie mają zawodowe wykształecenie to sie nie powinni piepszyc wcale a ja myslałam że mi ktos tu poradz coś mondrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm No to jesteś baaardzo
intrygujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
Anulka !!!!!!!!!1 przeciez ci doradzam tylko ze ty wolisz odgryzać się tym debilom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
Gdy moj madry chlopak przychodzi z zapytaniem ile to jest 2x2, pale glupa i zamykam sie w wersalce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Ugryz go w tego loda!!! Bedziesz miala spoko. ... no i nie zapomnij o JUMBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
ja wiem basienko ze doradzasz jak mozesz ja ci podziekowałam już i wiem, że tylko ty traktujes zmnie tu powaznie i rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - NIE RÓB TEGO Wyraźnie widać, że chcesz to zrobić 1. z pożądania nie z miłości (\"to\" dziwne uczucie w brzuchu, że chciałabyś więcej:P ) 2. z ciekawości 3. już łapiesz schizy \"tyle mam lat a dalej dziewica\" a to najgorsze co mozna o sobie myśleć 4. z szantażu emocjonalnego jaki stosuje twój chłopak, bo inaczej nie da się tego nazwać. Ja pierwszemu i jedynemu oddałam się w pełni po 6 miesiącach bycia razem już tak oficjalnie. Oczywiście wcześniej nie siedzieliśmy z założonymi rękami, ale robili prawie wszystko inne:P (chociaż też nie seks oralny, bo to dla mnie jakby nawet \"więcej\" w skali intymności niż normalny stosunek). Też słyszałam takie niedźwiedziowate marudzenie, że go to boli i nie może całych dni przy mnie spędzać, ale było to powiedziane z taktem i przymróżeniem oka. Absolutnie nie trać z nim dziewictwa bo nie warto, wyraźnie niestety widać że chyba o to mu chodzi! Ale możecie pieścić się przy sobie, jeśli czujesz się gotowa na taką intymność i tego chcesz. Po prostu popieść go trochę ręką, nie bierz do buzi jak nie chcesz, bo masz prawo nie chcieć, i możesz go poprosić, żeby pokazał ci jak go pieścić żeby było mu dobrze (w domyśle niech on sam skończy przy tobie). Ale ostrzegam, że pierwszy raz jak się to widzi to to jest trochę taki dziwny widok;) Przecież musisz oswoić się z seksem, a nie tak od razu iść na całość. Jeśli facet naciska na seks to z reguły niestety nie chce niczego więcej i jest szansa że kiedy to dostanie to przestanie być zainteresowany. Przykra sprawa jeśli naprawdę go kochasz, ale prawdziwa. I jak się obrazi że nie chcesz tego z nim robić to go pogoń w cholerę!! Bo nie jest wyraźnie tego wart. Rozpoczęcie życia seksualnego jest jedną z pierwszych naprawdę poważnych i dorosłych decyzji, nikt tego nie zdecyduje za ciebie, masz w tej sprawie zupełnie wolną ręke i musisz przemyśleć czy tego chcesz a z dwojga złego lepiej moim zdaniem później niż za wcześnie. Zresztą tak jak piszesz, pierwszy raz jest dla kobiety przeżyciem bardziej psychicznym niż fizycznie przyjemnym więc potrzeba do tego miłości, intymności, spokoju i braku jakiejkolwiek presji! Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. (napisz koniecznie jaki był koniec historii:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
anula jak masz jakieś pytania to pisz ja Ci odpowiem. tylko uważaj bo jakiś palantunio podszywa się i na złość uzywa mojego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
jak sie raz zamknalem w wersalce to se najpierw fiuta przytrzasnalem, zaczalem wyc z bolu, a ona myslala ze mam klausrofobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki za palantunio
tak pieszczotliwie mmmmmmm ale jeszcze ci troche poprzeszkadzam :-p wredna suka - podszywacz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to...
Akurat bolące jądra to jest prawda, zapytaj swojego ginekologa przy następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea kupa
a co to za róznica jak wygląda rób loda swojemu chłopakowi odwdzięcz się za te wszystkie minetki na litość boska zrób mu chociaż dobrze ręką czy dla was zaspakajenie chłopaka to szczyt perwersji na litość boską. 4 miesiące chłopak 19 lat wytrzymał to napewno mu na tobie zależy jak by było inaczej to dawno by się zmył , czy wy myslicie , że jak nam nie zależy na dziewczynie to jesteśmy w stanie czekać w nieskończonośc żeby "przeleciec" 4 miesiące to duzo za duzo zalezy mu na tobie więc do dzieła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
dziękuję basieńko i tobie quwertaa, masz chyba sporo racji w tym co napisałas, chyba przet tym wyjazdem porozmawiamy powaznie, tylko ze ja sie wstydze strasznie, może napisze mu list ? Kurde, te moje błendy, moze lepiej nie, ale chyba czeba tak krokj po kroku jak napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
ty mi nie przeszkadzasz poprostu swoją głupotą sprawiasz że jesteś mi obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Basienka, nie biez tak tego na powaznie. Jakby Anulka chciala prawdziwej porady zapytala by sie cioci, a nie pacanow na necie. To jest stary gosc ktory juz cie zalapal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
ANULKA list nie wchodzi w gre to jest za powazna sprawa i przełom w twoim życiu!!!! musisz z nim porozmawiać i to szczerze bez wstydy . czego ty sie wstydzisz?? powiedziec ze nie jestes gotowa????? moze dzięki temu okaze die ze ten chlopak to chodzące złoto i po tej rozmowie przytuli cie i powie ze jesteś głuptas i ze on poczeka ile trzeba bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA 23
to ja już nie wiem ja uzyskałam poradę tutaj< ale na innym temacie inni ludzie doradzali> i uzyskałam super odpowiedź z czego jestem wdzięczna dziewczynom z tamtego tematu natomiast w takim razie mam pytanie po co na tym temacie siedzą mężczyżni robiący sobie zarty z mlodej dziewczyny ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka_87
ale mnie nie przechodzom przez gardło niekture słowa zwiazane z sexem np. takie zrobienie dobrze ręką albo loda ... :-0 moze jak będzie ciemno i świeczka tylko zapalona, żeby mu w oczy nie patrzec, ja sie spale, cała czerwona będe ale napisze wam jaksie skończyło, bo może basieńka ma racje i mi powie że jak nie chcem jeszcze to poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawidamek7
Palantunio, napisz cos jeszcze o tej wersalce. Podoba mi sie twoj 'sense of humor'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×