Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Edunia
No to oczywiste :D hehe Oni potrafia zawrócic w głowie ;D heh Do Ogolnie trudny temat : o to 10 lat miedzy wami ? A teraz ile masz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolnie trudny temat
Prawie 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, Zaprosic kogos tzn instalowac sobie jego odpowiedzialnosc. Jesli mowisz ja go poznalam w 2 tyg. jak 20 lat, wasz biznes. Ja bym zaprosil kogos jesli naprawde planujemy slub. Polecam zebys najpierw sprawdzila, czy jestes dla niego kandydatke na zona, kochanka na noc albo karta rezydenta w Polsce. Potem decydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do Inzynier Nocny a ile lat mieszkasz w POlsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inzynier ale jak ja moge to sprawdzic? przez internet czy smsa? musze sie z nim spotkac zeby sie przekonac, lepiej bedzie jak ja pojade do turcji? on mi mowi ze chce zebym byla matka jego dzieci ze chce byc moim mezem itd.... mowilam mu raz ze jak chce mnie skrzywdzic wykorzystac itd to niech mnie zostawi teraz na samym poczatku, ale zarzekal sie ze nigdy by mu to do glowy nie przyszlo ze mnie kocha.... klamal? mozna byc az tak falszywym czlowiekiem Inzynier a ja ty dostales sie do polski? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
OO to dosyc dlugo a co Ciebie tu sproadzilo ?:D I sam tu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tematu nie moge doradzic za duzo ymm. Ale przez internet mozesz znalesc niego na facebooka albo cos, sprawdzic jego koledzy/kolezanki. W Turcji, jesli dziewczyna chodzi za maz, jej rodzina idzie do miejscowosci chlopaka, i zapyta jakim czlowiekem on jest. Nawet na markecie. Ja tez jestem Turkiem moze inaczej mysle, ale ja bym decydowal ostrozniej jak decyduje matki swoje dzieci. Situacja z moim punktu widzenia wyglada za emocjonalny. Dawno temu tez napisalem. Teraz nic nie myslecie moze, piekna Polka fajny Turek... Zastanowcze razem, co po slubu? On chce zebys byla matka swoje dzieci, a te dzieci bedzie nalezy na jakiego wyznania, kultura? Gdzie beda udorosli? W jakim jezykem beda rozmawiali? Teraz rozowy okulary nie pokazuje takie sczegoly. Po slubu i z dziecimi jak nie dacie rade razem, zal te dzieci. Edunia, pracuje tutaj, mam firme. Mieszkam miedzy Turkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
WRÓCIŁAM !!! :) Poczytałam troszkę to, o czym pisaliście przez ten czas... Chcę raz jeszcze powiedzieć, że ja jestem przeszczęśliwa z moim Hasanem od ponad 2,5 roku ale zgadzam się z tym, co pisze Inżynier Nocny... Zapraszajcie kogoś, z kim chcecie dzielić życie a nie tylko dlatego, że było cudownie przez 2 tygodnie na wakacjach w Turcji... Takie zaproszenie to duża odpowiedzialność, musicie być pewne tego, co robicie i jakie niesie to konsekwencje dla obydwu stron... Nie zrozumcie mnie źle, ale chciałam Wam coś pokazać - zerknijcie tutaj... To są strony, o których powiedzieli mi zwolennicy - nie przeciwnicy Turcji, ale jednocześnie ludzie bardzo doświadczeni, piszący w dużej mierze prawdę... http://tur-tur.blogspot.com/2007/06/cudowni-chopcy-poradnik-dla-turystek.html http://gromader.org/marifa/marifa.php?arg=informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
InżynierNocny napisał bardzo ważne rzeczy - czytajcie co mówi do Was Turek - z tego co widzę mądry Turek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Dzieki nocka 73 za te linki...I teraz juz sama nie wiem co o nich myslec jak tp przeczytalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka dziekuje, a Edunia jak wczesniej powiedzielismy zalezny od osoba. Ale nie oczekuj ze on caly czas bedzie zachowywac jak Polak z ciemna karnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ymmm Cześć podaję Ci mojego maila maagdaw@wp.pl napisz proszę do mnie to wyjaśnię Ci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ymmm Cześć podaję Ci mojego maila maagdaw@wp.pl napisz proszę do mnie to wyjaśnię Ci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Inzynier masz rację - kobiety które zdecydują się być z Turkiem muszą zdawać sobie sprawę z tego, że to jest człowiek z innej kultury - co nie znaczy że jest gorszy - nie nie. Chodzi tylko o to, że wychował się w innej tradycji i w innej religii i wchodząc w taki związek trzeba o tym pamiętać i to zaakceptować, bo jeśli nie to marne szanse na piękną przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do Inzynier Nocny : Ale on sie tak nie zachowuje pozatym jak myslisz to ma sens jak poznałam go przez neta ....jeszcze sie nie widzielismy piszemy ,gadamy pol roku ....?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Edunia - jeśli sobie piszecie i daje Wam to radość to ok, ale nie możesz wiedzieć jakim jest człowiekiem, jeśli znasz Go tylko z monitora swojego komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
No tak masz racje .....Ehm : (Ale chce płóki co narazie chociaż miec z nim kontakt przez neta :) Moze z czasem...ale masz racje nie bd sie narazie w to bardzo angażowac :)....A jak bylo w Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jak zawsze cudownie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Tez bym tak chciala heh To kiedy sie znowu widzicie A pytanie : TY zamiezasz wyjść za niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kategorizuje, to przez net, albo real, w koncu przez net tez poznajesz prawdziwa osoba nie chat-bot. Ja znam nawet Polak-Polka poznajeli przez net i mieli slub, ale tez to jest fakt ze w realu taki sam czlowiek moze wskakowac inny niz na ekranu. Ale mysle ze poznasz go wiecej niz ymmm pozna swojego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do Inzynier Nocny :a myslisz ze ma wogole sens spotkanie w przyszlosci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Tak - planujemy ślub, ale kiedy znów się zobaczymy tego nie wiem. Oboje pracujemy - On w Ministerstwie Oświaty, ja mam sklep tu w Warszawie z ubrankami dla dzieci (właśnie Inzynier - pytanie troszkę od czapy: w jakich godzinach macie otwarte w Wólce?) ale myślę, że nie będzie to jakoś kosmicznie oddalone w czasie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mogego przynajmiej znam w realu a teraz tez przez net mam kontakt. Maadziarka napisalam ci maila , wiecej napisze z domu:) pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocka, W tygodnie otwarte do 6:00-15:30 sobota do 08:00 do 14:00 Ale jesli chcesz kupic detalu idz do Maximusa, na EACC tylko hurt ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Inzynier - latad do Stambułu - właśnie na Laleli i na Mertelu robię zakupy, ale dziecięce rzeczy bardzo poszły w górę i już nie opłaca się latać... Chciałam się właśnie wybrać do Wólki i zobaczyć co tam jest - interesuje mnie np Wenice... W Maximusie jest dość cienko - nie umiem tam jakoś kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×