Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nocka73
Hrabia - a czemu tu nikt nie mówi po angielsku? Może to po prostu polska strona :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nocka73 kochanie stęskniłem się za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Nie wątpię Hrabia, nie wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nocka rozmawiamy po angielsku po zatym to jest strona Turecka i wszyscy powinni mówić po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To jest strona turecka ????? Hrabia - zapewniam Cię, że tureckie strony nie mają na końcu w adresie "pl" a kafeteria jak raz ma. Dla wyjaśnienia - pl = Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A nie chcesz mówić po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jestem Polką - nie bardzo wiem czemu mam mówić po angielsku???? A jeśli wg Ciebie jest to strona turecka to mówmy po turecku może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nie znam Tureckiego kochanie a stęskniłaś się za mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jakoś nie bardzo... Może to dlatego, że pojawiałeś się tu pod innymi nickami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ale wiesz co - zaintrygowałeś mnie... Powiedz dlaczego uważasz, że na (wg Ciebie) tureckiej stronie powinniśmy rozmawiać akurat po angielsku a nie np po japońsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nocka dlatego po angielsku bo obcokrajowcy w tym także Polacy u nich się mówi po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Zrozumiałam Hrabia. Jednak jest to polska strona i tu mówimy po polsku. A co? Masz problemy z tym językiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nie mam problemów ale jak nie umiesz po angielsku to nic nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Poddaję się - ręce mi opadły... Staram się Ciebie zrozumieć, ale mimo ogromnego wkładu pracy i siły nie potrafię... Zatem: - dobranoc - iyi geceler - goodnight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Ale to nie jest wstyd nie umieć jężyka międzynarodowego jaki jest angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Daruj sobie te wypowiedzi, i się tu nie pokazuj jezeli coś nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Ja nie bede tutaj nikogo obrazal, ale jest to naprawde przykre ze akurat polki sa takie naiwne. Tyle jest fajnych facetow w polsce, gdzie sie by zadna polka nie musiala pszestawiac. Ale jest w tym dobre ze kazda z was sie prszekona jeszcze. Nawet na tym malym Forum jest wystarczajaco negatywnych przykladow...Mieszkam od 23 lat w niemczech i znam nie jednego turka, i znam ich podejscie. Oni sie smieja z polek, bo sa takie latfe. Tu w niemczech kazdy ich jusz zna, i turka sie jusz tak nieudaje. Ale na ich szczescie sa jeszcze polk.... Turki sa tutaj podobnie jak cygany w polsce widziani.... Ale w jednym macie racje. Turki sa modre. Kobiety tureckie maja TYLKO tureckich facetow bo sie trzymaja razem. A tureckie facety maja wolny wybor, bo jest wystarczajaco naiwnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orient
...czytam co piszecie i wniosek jest taki. Kobiety , ktore zwiazały sie z Turkiem i piszą swoje opinie o wspolnym życiu, bardzo chwalą i dostrzegaja same plusy. Kobiety, ktore negatywnie się wypowiadają o Turkach, nie sa w zwiazkach z nimi, natomiast opieraja sie przykładami zasłyszanymi o zyciu kolezanek MIESZKAJ ĄCYCH W Niemczech, które ponoc przechodza gehenne.Prawda natomiast jest taka.W kazdym pństwie niezaleznie od religi, pogladów są meskie prostaki, chamy , dewiańci....i tu jest problem , a nie w przynalezanosci rasowej czy religijnej. Jestem szczesliwa męzatka z przystojnym Turkiem mieszkajacym w Niemczech przed zawarciem zwiazku małzenskiego, OBECNIE W POLSCE.Jest człowiekiem inteligentnym, kulturalnym, wrazliwym, romantycznym i życzę kązdej kobiecie by poznała mezczyznę wartosciowego, z ktorym stanowic będzie mały raj na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REALISTA
@ORIRENT: Poczekajmy jeszcze pare lat. I wtedy zobaczymy co napiszesz.... W niemczech kobiety uciekaya od nich a w polsce kobiety hwala turkow. Tylko jest jedna ruznica. W niemczech jest 5 Milionow turkow i tu sie ludzie na przykladach przekonali. A w polsce kobiety na ten temat raczej sie nie moga wypowiadac. A zamiezasz z nim mieszkac w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
"ruznica" mówisz? naucz się najpierw pisać a potem obrażaj ludzi, bo już na te twoje byli patrzeć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wybrałam - wyszłam za mąż za "cudownego" Polaka i bardzo długo nie mogłam się uwolnić z piekła." Gdyby to był psychol turecki to byś mogła być martwa:P.A zdanie takich co są z Turkiem parę lat się nie liczy:P.Liczy się zdanie tych co są z nimi kilkadziesiat lat:P.A w moim dopisku na dole jest odnośnik do tematu o tym że wredny polak zdecydowanie mniej groźny jest zwykle od groźnego Arabusa czy Turka.Do tego czemu Turczynki tak nie podrywają ja k Turki:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Sorry ze niepiszem bez bledu. Ale jusz pisalem ze cale zycie zyje w niemczech. Moge dla ciebie po niemiecku pisac, ale hyba nie wypada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Realista a co to za RÓŻNICA gdzie mieszkasz i od ilu lat???? Jesteś Polakiem????? To może poświęć czas nauce ojczystego języka zamiast tracić czas na wypisywanie bzdur, których i tak nie można zrozumieć, gdyż błędy które robisz są POTWORNE i nic Cię nie usprawiedliwia. Ludzie mieszkają poza granicami naszego kraju od 50-ciu lat i pięknie mówią i piszą po polsku! Ciekawa jestem czy Turcy mieszkający w Niemczech pamiętają jeszcze jak zapisuje się na kartce lub w komputerze ich rodzinne słowa i zwroty - myślę że napewno! Pamiętaj skąd pochodzisz - szucunek dla języka !!! Po prostu wstyd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"54 nocka73 Realista a co to za RÓŻNICA gdzie mieszkasz i od ilu lat???? Jesteś Polakiem????? To może poświęć czas nauce ojczystego języka zamiast tracić czas na wypisywanie bzdur, których i tak nie można zrozumieć, gdyż błędy które robisz są POTWORNE i nic Cię nie usprawiedliwia. Ludzie mieszkają poza granicami naszego kraju od 50-ciu lat i pięknie mówią i piszą po polsku! Ciekawa jestem czy Turcy mieszkający w Niemczech pamiętają jeszcze jak zapisuje się na kartce lub w komputerze ich rodzinne słowa i zwroty - myślę że napewno! Pamiętaj skąd pochodzisz - szucunek dla języka !!! Po prostu wstyd !!! " Co prawda nie jest specem od polskiego ale w odróżnieniu OD TAKICH JAK TY MA DOŚWIADCZENIE Z TYMI BRUDASAMI I SZALEŃCAMI:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
ludzie kompleksy macie jakieś? brudasami i szaleńcami? mój Turek bynajmniej brudasem nie jest, szalony tez nie.... i pewnie w odróżnieniu od co po niektórych jest inteligentnym facetem po studiach, i nie sadzę by był takim chamem żeby obrażać tak innych jak wy to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Brawo oooooooooo - popieram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"SZUCUNEK dla języka !!!\" :) O \"brud(as)\"... Ja musialem przestac uzywac publiczniej kawe i cukier (cubic) w firmie, po zauwazeniu ile ludzi idze po toalecie bez oczysczenia reki, i od razu do kuchni, na kawe. I nawet kupilem sobie drobny cukier zeby nikogo nie dotykali. Zastanowcie co zjecie na restauracji. I jescze... Sprzataczki. Nadal nierozumiem jak im pasuje sprzatac podlogi toalety potem z samym sprzetem sprzatac podlogi pokoju. Jesli w Turcji ktos tak robi, to powod do zwolnienia. O \"jezyku\" W Niemcy, mieszkaja Turcy bez znajomosci Niemiecki przed ponad 20 lat. Tylko po Turecku. O \"Niemczech\" Nie wiem jak dasz rade tam mieszkac, tu jest 2000 Turkow a tam kilka million. W twoim slowniku, 1000 razy szalenstwo :P Conclusion Skoro napisalas \"ciekawa jestem\" zaloze ze jestes kobieta, i zycie ci Tureckiego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×