Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ooooooooooooooo
a nja nie zycze jej tureckiego facet abo ona nie zasluguje na takiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Inżynier napisałeś to do mnie? Chyba źle mnie zrozumiałeś - ja jestem absolutnie po Twojej stronie i właśnie podkreśliłam, że Turcy mieszkają poza granicami swojego kraju i cały czas pamiętają rodzimy język, a Realista ma taaakie duże problemy... Szacunek (nie szucunek - pisałam w nerwach i literki mi się pomyliły) dla języka kraju, z którego się pochodzi!!! A brudasy? Tu też popieram Inżyniera - większych brudasów jak Polacy ciężko będzie znaleść - niedoprasowane koszule, zapach a raczej hmmm - no niech będzie brak zapachu i wiecznie brudne buty nie mówiąc już o higienie osobistej typu paznoknie, dłonie itp... Turcy są bardzo czyści, szczególnie mężczyźni, więc proszę się dobrze zastanowić zanim napisze się kolejną bzdurę lub powieli następny stereotyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realist
Kazdy musi sam ocenic czy na ten temat moge wjecej ja napisac po ponad 20 latach pobytu miedzy millionom turasow, czy jakas glupia ... z polski, ktora poznala turka w internecie albo na urlopie w turci i sie z takim puscila. W mojej firmie pracuje 7 tureckich facetow. Kazdy, naprawde KAZDY sie z polek smieje po mial taka jak was w sypialni. Na szczescie sa jeszcze inne polki, ktore sie przynajmiej n ie puszczaja z turkami. Ale robicie polsce wstyd, przynajmiej za granica. Turczynki jakos nie maja takiego pomyslu zeby sypiac z polakie czy niemcem.... To tylko ciekawe dlaczego???? Zastanowcie sie czemu tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie uwazam za puszczalska, bo akurat jestem z Turkiem!! Japierdziele.. ludzie opanujcie sie co Wy tutaj piszecie!! ... Nie wszyscy sa tacy sami!! A masz grawancje w 100 % ze wyjdzie Ci zwiazek z Polakiem?? tak samo jej nie masz bedac z Turkiem, Niemcem czy Chinczykiem!! Moja mama byla z Polakiem i co nie powiodlo sie jej !! Do Realista Napisales, ze Turczynki nie chodza z Nikim innym tylko Turkiem.. a tutaj jestes w bledzie!! Przyklad.. siostra mojego chlopaka jest z czarnym Amerykaniem.. natomiast jej kolezanki rowniez nie sa zwiazane z Turkami .. moze taak jest w Niemczech, ale nie w Anglii.. W ogole uwazam, ze jestes zakompleksiony ... i zazdrosny o to,ze Polka jest z Turkiem a nie wlasnie z Polakiem.. bylam w zwiazkach z Polakami..i podziekowalam! I troche szacunku, do kobiet ktore nie sa z Polakami, lecz z facetami z innych narodowosci!! bo nie sadze,ze sa latwe !! i sie tak nie czuja! Latwo jest kogos oceniac .. bez podstaw tak jak Ty to robisz.. a to,ze sie Turki smieja,ze Polki sa latwe?? Nie wszyscy .. to pewnie tacy sami kretyni .. taak jak i te osoby, ktore sie o Nas brzydko wypowiadaja na tym forum... !! a myslisz,ze Wy faceci-Polacy macie dobra opinie .. ?? pfff ... smieszne to co wypisujesz tutaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze jedno .. Dlaczego Turczynki nie spia z Polakami?? Mam kolezanki Turczynki .. i nie zaciekawie sie wypowiadaly o Polakach ... moze dlatego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooiooo
realisto za toba na pewno sie zadna nie obejrzy czy to polka czy turczynka bo zwykly burak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polscy faceci to brudasy
rzadko sie zdaza zobaczyc jakiegos zadbanego, z czystymi niepoobgryzanymi paznokciami i takick ktorzy nie zabijaja smrodem spod pach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppptuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zuzzzia
jestem z Turkiem od roku, znamy sie 3 lata. jest cudownym mezczyzna, zawsze ja jestem na 1 miejscu. jest troskliwy, opiekunczy z poczuciem humoru. jest przy mnie zawsze liedy go potrzebuje. ma dopiero 27 lat a ma stala prace, kupiony dom i jest w pelni odpowiedzialny. nie kazdy turek jest zly jak nie kazdy polak to pijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka nie zauwazylem ze to Ty pisalas... Sorki :( Teraz jestem w Turcji... Polecam :) Jest piekna pogoda, bardzo blisko mnie przygotuja dom jezenia dla iftar, jesli ludzi nie trafia do domu, bezplatny dostaja jezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeeeee
wszytsc znaja cala prawde o muzulmanach.... ludzie znowu generalizujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum robi sie okropne... :(:( zamiast opowiadac o swoich parnerach .. doswiadczeniach jak to wszystko wyglada... to kazdy wyjezdza.. ze Turcy to brudasy i w ogole... erhm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, masz swieta racje:(( az sie odechciewa wszystkiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
No racja :P a znacie inne takie forum ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
a TY ymmm mash jakiegos chlopaka turka ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Edunia Chyba to jest jedyne takie forum .. nie znam innego niestety.. kiedys tutaj zalozylam jedno .. ale niestety .. nikt sie nie wpisywal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do Turk Kizi : A jakie załozylas? NIe wiem czemu tu tak nagle ucichlo?? Ja kiedys widzialam duzo takich forum ale mnie one wtedy nie interesowaly :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna powiedziec ze mam chlopaka turka.... ale to wczesne stadium, dlatego jestem na tym formu zeby sie czegos wiecej dowiedziec od innych bardziej doswiadczonych. ale to czasem sie tu wyczytuje to az zal sie robi ze ludzie moga taka nagonke robic na innych..... mozna nie lubic innych ludzi, mozna nie godzic sie zich przekonaniami ale zeby od brudasow i swirow wyzywac? ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ymm ... Tutaj raczej nie znajdziesz nic ciekawego.. jeszcze przez takie posty zaczniesz myslec,ze Twoj chlopak jest taki kiego opisuja tutaj inni... zal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokate
moim zdaniem takie głupoty piszą ludzie którzy nie mieli styczności z turkami. ja także byłam z turkiem i to były najlepsze chwile w moim życiu, czułam się wyróżniona przez los. już wolałabym mieć męża za turka który jest inteligentny, pracowity i wykształcony niż polaka dla którego ważne jest piwo i telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilveRek
Witam wszystkich, a szczególnie Moją Turk Kizi:] Skarbie nie przejmujmy się osobami, z którymi ewidentnie jest coś nie tak, skoro krytykują a nie znają...Macie Swoje życie to się nim zajmijcie a nam pozwólcie w spokoju żyć z naszymi Turaskami, którym nie dorastacie do pięt... Po prostu kochane nie zwracajmy uwagi na ich głupie i puste odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przez te wypisywane tu bzdury zaczynam sie robic bardzo podejrzliwa w stosnku do mojego askim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki noi oczywiscie moja SilveRek buska kochanie :*:*:*:* Do ymmm Prosze Cie nie podejrzewaj swojego Turka na podstawie tych glupich postow.. tak jak ktos napisal .. niektorzy sie wypowiadaja tutaj, bo nic o Nich nie wiedza.. nie mieli z Nimi stycznosci .. albo stereotypy..to jest tak jakby ktos z obcokrajowcow stworzyl swoje forum .. piszac \'Jacy sa Polacy\'? i kazdy pisze te glupie stereotypy.. Polacy tylko pija i kradna.. wezcie! nie kazdy jest taki sam. Czytajac te posty ymmm zaczelam mojego Turka podejrzewac .. pytac Go o rozne rzeczy.. Wkoncu wybuchnal i sie pyta o co Ci chodzi.. powiedzialam mu o tym forum i o tym co ludzie tutaj pisza.. byl troche zbulwersowany! Powiedzial, ze nie kazdy Turek jest taki sam, i dlaczego oceniamy wszystkich tak samo.Ostatnio bylismy w Polskim Pubie.Moj poznal duzo niezyczliwych Polakow, ale mimo tego co mu powiedzieli i jak Go potraktowali mysli, ze napewno gdzies sa taam normalni i fajni Polacy. Czytaj to z rozsadkiem.Uwazam iz, ze polowa tych postow to byly zmyslone historie, bo to sie w glowie niemiesci co ludzie potrafia tutaj wypisywac, ale dlaczego nie zauwazamy bledow u siebie? tylko wytykamy je innym? 3mac sie pozytywne kibitki :):) Buska :*:* SilveRek-- aa my mamy do pogadania ;D odezwij sie Canim :* Optum :* xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 123
@ Turk Kizi Dawno nie bylo mnie na tym forum, ale ostatnio weszlam i przepatrzylam kilka stron postow wstecz. bardzo zaciekawila mnie Twoja historia z byla dziewczyna Twojego chlopaka. A to dlatego, ze ja mialam podobnie, zreszta mam do tej pory, od czasu do czasu:). Ja wiedzialam wczesniej o niej, powiedzial mi na samym poczatku naszej znajomosci, wtedy ich zwiazek byl na wykonczeniu. Gdy sie poznalismy ona mieszkala jszcze u niego, bo wyrzucili ja z wynajmowanego mieszkania i nie miala gdzie zostac. Zreszta bez stalego meldunu stracila by takze prace. Miala mieszkac u niego 2 mce, ale zawsze stawalo jej cos na przeszkodzie i tak zlecialo z pol roku. Jednak po jakims czasie zrobilo sie to dla niego meczace, bo laska po prostu miala jakas paranoje na jego punkcie. Wszedzie widziala jego potencjalne dziewczyny, nawet jak byl w pracy to uroilo jej sie we lbie, ze ma tam kogos i ja zdradza, w biurze!!! Kilkakrotnie staral sie z nia skonczyc, ale to dobry czlowiek i jej gorzkie zale, histeria i grozby samobojstwa sprawialy, ze nie potrafil po prostu kopnac ja w tylek. Potem poznal mnie, po naszym pierwszym spotkaniu przylecial w niedlugim czasie do Polski, a ja zapytalam wprost " Czy ja kocha" powiedzial, ze nie i nie chce juz z nia byc i zebym dala mu tylko miesiac. Zgodzilam sie, bo wczesniej postawilam ultimatum albo ja albo ona, sytuacja ma byc jasna. Gdy wrocil z warszawy ona znalazla maile i smsy ode mnie. I zadzwonila, to byl koszmar. Mowila jak zbity pies, plakala, mowila jak bardzo go kocha, ze jest dla niej wszystkim, ze nie moze zyc bez niego. rozmawialysmy tak moze z godzine, a ja mialam serce w przelyku. Szkoda mi jej bylo. Rozbeczalam sie jak glupia ale postanowilam, ze wiecej sie z nim nie spotkam. Przez pare dni nie odbieralam tel, nie odpisywalam, on wariowal bo nie wiedzial co sie dzieje. Az wkoncu ona mu powiedziala, ze do mnie dzwonila. Wsciekl sie strasznie. po paru dniach odebralam tel i zaczelismy gadac. Blagal mnie zebym nie konczyla znajomosci, ze teraz z tamta to juz koniec, ze zalezy mu na mnie i jej to powiedzial, ze chce byc ze mna. Wahalam sie ... Ale ta wariatka znowu zaczela wydzwaniac i wypisywac jakies bzdury i raz powiedziala :Ja wiem, ze on mnie nie kocha, ale ja go kocham za nas dwoje i nikomu go nie oddam, chocby nie wiem co" To mi dalo do myslenia i doszlam do wniosku, ze zalezy mi na nim. On chce byc ze mna, ja chce byc z nim, w czym problem. Przeciez skoro i tak konczyl ten zwiazek to co za roznica!! Jak nie ja, to bedzie nastepna, ale z nia i tak nie bedzie, Ja nie musze byc Matka Teresa i przejmowac sie, ze jakas dziewczyna cierpi, ja tez cierpialam. przylecial do mnie do Krakowa, dal jej tydzien na spakowanie sie i po powrocie chcial miec wolne dom. Nie, nie wyrzucil jej na bruk, znalazl jej mieszkanie. Boze jak ona wariowala, jednej nocy mialam od niej 96 nieodebranych polaczen i 19 smsow, on tyle samo. straszyla, ze sie zabije. Koszmar!!! najlepiej bylo nie reagowac. Od tamtej pory minelo juz kilka mcy, a my jestesmy szczesliwi ze soba. Ona nie dzwoni juz do niego ale czasem do mnie i jego znajomych, nawet juz sie nie przejmuje. Dalej cos kreci i intryguje, ale mam nadzieje ze to sie kiedys skonczy, chociaz ostatnio widzialam ja kolo naszego mieszkania, nie wiem co ona tam robila... Pozdrawiam i nie daj jakiejs wariatce i histeryczce zepsuc waszego szczescia. A przede wszystkim NIGDY NIE SLUCHAJ TEGO CO ONA MOWI:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze to nie tak latwo sie nie przejmowac:(( i nie wierzyc chocby w czesc tych wszystkich opowiesci............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny
To co pisze Turk Kizi jest glupie. Tu pisza nawet kobiety co maja dzieci z turkami. Trzeba tylko czytac wszystko, wkoncu jest ponad 100 stron. Ja np. miezkam w niemczech, gdzie tutkow jest napewno niem malo. Ja jestem ozeniony(z polka) i mi to jest obojetne czy wy kobiety cos zaczynacie z turkami. Ale naprawde to nie jest takie proste zeby sie udalo. oni maja zupelnie inna mentalnosc. Jusz widzialem nie jedna polke ktora miala nadzieje ze sie uda. Ale niestety effekt jest prawie zwasze ten sam. Sobie kazdy moze wmowic sie sie uda bo z polakie to tez nie wiadomo itd. Ale fakt jest ze polak nie mowi w innym jezyku, nie zeni sie po paru latach z utrczynka(bo mu sie z polka nie udalo), i nie uwaza ze tylko polska jest piekna. Turcy mysla ze oni sa najlepsi, a reszta to nic nie warta. Taka jest niestety prawda, Nie zawsze, ale 8/10 razy napewno. Ja bym hetnie jusz wrocil do polski, i to wlasnie dlatego bo tego tu jusz nie moge ogladac. Tylko mam dobra prace.... Gdyby wszystko bylo takie cudowne, to byl bym bardziej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Neutralny Dlaczego glupie? Czytalam kazdy post.. zgadzam sie sa tutaj kobiety ktore kiedys pisaly ze maja dzieci i w ogole.. ale niektorzy zaczynali tak \'\'z tego co wiem to Turcy sa tacy i tacy... \'\' dlatego powiedzialam,ze nie niektorzy nic nie wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×