Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kiz88
sprawiedliwa ja tez bym leciala do istambulu ale gdzie ten sylwester to tez jeszcze nie wiem moj pochodzi z izmir a to troche daleko wiec pewnie gdzies po drodze bysmy sie zaczymali poki co to plany napewno dam znac jak cos konkretnie sie dowiem Ty tez mi napisz gdyby cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiz 88 : dzieki słonko ;*...no jasne że mam plany i to ogromne ...heh :p Tylko jak to zorganizować??? Dodam że moi rodzice byliby przeciwni na 99% naszemu związkowi : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Edunia oka co do slownika to widzialam jakies instalki na chomiku sprawdz to o dokladniej to Ci sarisin napisze bo ona mi mowila jak cos znajde to wysle linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poznaliśmy sie na wakacjach i nie widzieliśmy sie od tamtego czasu a to juz 2 miesiace bedzie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
kiz ja juz mam bilet kupiony i w sumie mam juz zaplanowany dojazd tam i z powrotem, a lece z bratyslawy bo stamtad jest najtaniej, jego brat mi tak wlasnie doradzal i faktycznie tak jest pozostaje mi tylko poduczyc sie tureckiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie mu zaproszenie albo pomoge jakas szkole w polsce zalatwic i on przyleci do mnie... ale to najmarniej z miesac sie zejdzie a ja juz tak tesknie:((((((((((( gdyby nie te rozmowy na kamerkach to bym sie zatesknila na smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ymm to jest takie trudne ...Nie możesz go przytulić ani nic : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, chciałoby sie go przytulic:((( zobaczymy jak to dalej bedzie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ymm pociesze Cie, ja mojego H. do grudnia nie zobacze:( tez tylko kamerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
o szlag az z bratyslawy........ a tam jak dojedziesz odwozi cie ktos czy autobusem? a skad Ty wlasciwie jestes w Polsce sprawiedliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Edunia ja sie dopiero zaczynam uczyc:) ale chce umiec w sumie tylko podstawy:) to mi wystarczy bo i tak ciezko mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) juz wrocilam :DD Heh zamiast sie uczyc to spalam .. co tam u Cb Kiz?? super pioseneczka jak masz daj jeszcze.. ale smieszne .. bo taa Laska wyglada w tym stroju jak Christina Aguilera.. niektore turczynki strasznie sie robia na amerykanskie pop stars .. ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jestem z krakowa, wiec do bratyslawy nie mam zlego dojazdu, jade autobusem...no jest pare godzin ale tak czy inaczej musialabym sie przesiadac bo z krakowa nie ma lotow do istambulu (wiec musialabym do w-wy) a bilety z bratyslawy sa naprawde tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
witaj Turk Kizi u mnie ok dzieki, wiesz co ja zapomnialam imie tej laski z tej piosenki i kazalam mojemu szukac siedzial ze 30min. ale znalaz a wytlumaczylam mu ze to chce ta piosenke co panna goscia w kosmos wyslala ja mojego tez wysle jak zasluzy :-)))) a co tam u Ciebie wyspana??? to do akcji zapodaj nam jakis temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzwiam Was dziewczyny, ktore macie swoje Askim gdzies daleko ... :( bo ja chyba bym taak nie mogla.. ja nie potrafie przeczekac do wkendu .. bo mi sie pali .. a powiedzcie mi rozmawialilyscie kiedys ze swoimi o przyszlosci.. o slubie .. dzieciach?? taak z ciekawosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmmm A Twój turasek dostał pozwolenie w Turcji na przyjazd do Ciebie ? hehe u mnie na lekcjach jak jakiś nauczyciel powie coś o Turcji obojetnie co np . na hiscie to moim znajomi zawsze sie patrza odrazu w moja strone i się uśmiechają .... :D.... Tylko jeden zaczoł coś wygadywać jak dzieciak LOLLZ turkisie xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sprawiedliwa dzieki za info nie wiedzialm o tym no ja tez z tych okolic pewnie nawet mam blizej bo ja juz za krakowem mieszkam z dobre 2godz. sprawdze te bilety dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np ja rozmawialam z moim na temat slubu .. ciekawilo mnie to .. w sumie to on sie zapytal jak u Nas slub wyglada.. i mu powiedzialam.. i sie zapytalam czy wzial by slub w kosciele katolickim.. on do mnie ze jezeli by musial to taak .. ale tylko 1 jednej religi.. nie tak jak inni robia w 2 .. a z drugiej bajki.. macie tez taak ze nie mozecie gadac z innymi facetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby moj turasek dostal zgode na przyjazd do polski musze mu wyslac najpierw zaproszenie, a od czasu jak zloze wniosek do urzedu o takie cos to musze czekac miesiac na decyzje, potem musze mu to do turcji poczyta przeslac , potem on z tym musi do naszej ambasady udaci i czekac na wize, jesli oczywiscie mu ja dadza:(( wiec to takie latwe nie jest niestety...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turk KIzi : No My wiemy że w przyszłości chcemy się spotkac napewno ! :D...... A co do dzieci ,ślubu to w moim przypadku o WIELE zawcześnie ale jakoś zdaje mi się że im ogólnie się jakoś spieszy do tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edunia To chyba zalezy .. wiesz:D bo z moim gadalam o slubie itp .. ale on powiedzial,ze bylby na to gotow dopiero za pare lat .. z porownaniem do mojego ex .. to juz bym mogla byc zareczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ymmm : Ale czemu mogli by mu nie dać ? ;((( Turk Kizi : Hmm ja tak moge normalnie gadać z innymi facetami czemu nie ? heh a co ? a Ty ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turk Kizi : A chciałabyś za kilka lat ślubu z nim ? :D Tzn .chodzi mi o to czy traktujesz Was jak związek z daleka przyszłością czy nie pierwszy i nie ostatni ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej bajki.. macie tez taak ze nie mozecie gadac z innymi facetami ? Tak napisałaś heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×