Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość mormon...31
Ehhh.... Tutaj te negatywne osoby to albo faceci , którzy zazdroszcza im urody .albo naiwne laski które sie z nimi po dysce przeleciały z nimi ..i są zrozpaczone że turek ich zucił po jednym dniu bo który by chciał z taka być ? Urody? No już widać czym sie kierujesz...jestes pusta jak słoik po ogórkach :) Zrozpaczone to wy bedziecie ...juz niedługo....powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ok Edunia u mnie spoko nie moze sie doczekac niedzieli dzwoni do mnie kilka razy dziennie:-)) oby tak dalej a jak Ty co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
sprawiedliwa racja szkoda nerwow na komentarz :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówie czym się kieruje tylko czego Ty im zazrościsz.... Odzywa się ten co własnego zdania nie ma : Gada to co mu ludzie narzucą Tak wogóle co ja bd z Toba gadać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spoko tzn u NAS....Ostatnio był troche zazdrosny bo to i tamto a co jest w Niedziele ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Edunia luzik nie ma sie czym martwic wszedzie mozesz spotkac tak nastawinych ludzi ale nie ma co tematu rozciagac lepiej pisz co u Ciebie dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
no w niedziele do niego jade :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney
maormon...31 powiedz mi czemu się tak udzielasz na tym forum? Naprawdę obchodzi Cię nasza pszyszłość u boku turka? Powiedz mi dlaczego jesteś tak negatywnie do nich nastawiony. Zrobił ci coś kiedyś Turek? Proszę Cię bardzo troszkę szacunku, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney
przepraszam za wszelkie błędy przyszłość*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedz kiz 88 u mnie dobrego wiele ....Czyli jedna słowo ADEM :D :D Ooo super że do niego jedziesz :D A co ile wy sie widujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ja jetsem w Polsce teraz 2 miesisac i jade drugi raz wiec nie jest zle zreszta nie mam zamiru dlugo tutaj zostac w miare mozliwosci jak najszybciej do niego wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Dziewczyny ponownie apeluję o całkowitą ignorację wpisów, które obrażają innych. Zapewniam, że wchodzenie w dyskusję niczego nie polepszy a wręcz przeciwnie - tylko nakręca całą sprawę... "Ty za mnie nie umrzesz, więc mi nie mów jak mam żyć..." Radziłabym się tego trzymać i naprawdę nie reagować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
nocka 73 milo ze zagladnelas :-))) co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Witaj kiz :) U mnie wszystko w porządeczku - cieszę się każdym dniem, kocham coraz mocniej i dziękuję losowi, że postawił na mojej drodze kogoś, dla kogo warto żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super masz kiz 88 ... Ja tez bym chciała do mojego askim ... :D..... Fajnie ze nas nocka odwiedziłaś ..Coś rzadko tu zaglądasz....ostatnio hehe a jak Ci się z Twoim turaskiem układa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Cześć Edunia :) Nie zaglądam tu za często, bo czasu mało a do tego moja Paula jest chora :( Tak jak napisałam wyżej - wszystko jest pięknie i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula to córka tak ? hehe Coś każdy choruje mój brat chory i mnie ,,tesh \'\'coś bierze . A w sql u Nas to epidemia jakaś .... a kiedy sie do Turcji wybierasz albo On do Ciebie ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Paula = córka, tak :) Nie wiem kiedy teraz polecę - zobaczymy. U mnie to jest szybka decyzja - jak mam wolniejsze dni to wsiadam w samolot i lecę :) Ale czuję, że chyba teraz Hasan zrobi mi niespodziankę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarisin
u nas też epidemia, chyba już taka pora beznadziejna... tym bardziej ciągnie do ciepłych miejsc (ech, każdy pretekst da się podpiąć :D ) kiz, zazdroszczę tej niedzieli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ..:D Ooo fajnie ! nocka 67 : Ale słyszałam że Oni mogliby mieć trudności z załatwieniem jakiegoś pozwolenia ?? prawda to ?^^xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Edunia dodałaś mi 6 latek :P Jacy oni??? Jakiego pozwolenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobitki ja mykam ;( Bo psióły wpadają ....^^ A zaraz ,, ukanie '' na sprawdzian z fizy ;/ może potem wpadnę a jak nie to nadrobię straty jutro Buziam Was wszystkie i pozdraiwiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro popiszemy o tym bo musze bo sa laski moje ;* Pozdro :) Paaaaa ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
No muszą mieć zaproszenie - bez tego ani rusz :) Ale mój ma w konsulacie w Ankarze, wystawione na rok z góry, także no problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!>...A ja mój bd juz do mnie jechał to pewni masa problemów bd ;/;/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki ;) przepraszam dosc dlugo mnie juz tu nie bylo.. tkz czytalam, ale nie mialam chwilki,zeby sie odezwac;) Widze tutaj nowe osoby na forum bardzo mnie to cieszy i smuci z powodu tych palantow ktorzy sie udzielaja bez niewiedzy ... ;/ I jak taam u Was? ja tez jestem coraz bardziej szczesliwa z moim H ;-) Wczoraj bylismy na 4h spacerze.. rozmawialismy duzo o naszych religiach i kulturach ;) roznice miedzy Turczynkami a Polkami.. czasami sie tak zastanawiam.. dlaczego on wybral mnie a nie swoja ex?? dlaczego ja wole Turka niz Polaka.. wiem moze to glupie, ale czy ktoras z Was sie nad tym kiedys zastanawiala?? pozdrowka dla Was Kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pokazania stronki.. kiedys z moim siedzialam i tlumaczylam mu to wszystko .. smial sie,ze my potrafimy takie bzdety pisac .. chodz praktycznie nic o nich i ich kulturze nie wiemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×