Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość do nika123
wstrząsnęła mną Twoja historia. nawet nie samo zachowanie męża, tylko to że jesteś prawdziwą osobą z krwi i kości która rzeczywiście pisała świetnie na temat swojego wybranka, a teraz zdradza że wcale tak kolorowo nie jest. Pozdrawiam Cię i trzymaj się mocno !!! do mooniśka - a gdzie ona pisze że wszyscy są tacy? po drugie przecież to normalne że są i dobzi Turcy, nikt tego nie kwestionuje, a to że Ty tak strasznie ich bronisz, może zdradzać że u Ciebie samej nie jest w 100% idealnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mooniśka
poza tym już irytuje mnie podawanie przykładów że "sama znasz szczęśliwe małżeństwa turków z polkami i dziećmi". ja też takie znam. i znam te też niedobre. czyli tak jak w ... w Polsce? nad czym tu bić pianę przez 319 postów dziewczyny? :D Oprócz różnic w religii i kulturze, jest jeszcze po prostu szczęście, które jedni mają a drudzy nie. Rozważanie czy z Turkiem warto czy nie, jest takie samo jak rozważanie czy z Chińczykiem warto czy nie. Nigdy nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem skad ten atak.. czy bronie.. napewno nie bo jak napisalam historie sa rozne.. ale to ze jednej z nas sie nie ulozylo nie znaczy ze ze wszystkimi tak musi byc.. tez znam kilka malzenstw ktore sie rozpadly lub zwiazkow ktore trwaly latami i nic z tego nie wyszlo.. ale takie jest zycie.. nie zawsze jest uslane rozami.. a co do mojego zwiazku.. u mnie tez czasem kolorowo nie bylo.. ale chodzi o to zeby nad zwiazkiem i miloscia pracowac.. i jak pisalam wyzej tego musza chciec obie polowki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska - Poczytaj sobie caly watek i policz ile jest tu szczesliwych malzenstw, powtarzam małżeństw, a nie związków gdzie nie ma dzieci, albo zwiazkow, w ktorych nawet niemieszkają ludzie ze sobą, albo piszą sobie słodkie rzeczy na skypie...;/ W małżeństwie wiele się zmienia. Czasem komuś sie wydaje, że skoro są małżeństwem to druga osoba jest częścią Twojej własności. No i tu wiele zależy od tej 2 osoby. Albo zgodzi się na coraz gorsze traktowanie, albo postawi jasne ultimatum. Moj mąż wczoraj przyszedł do domu z kwiatai i przeprosinami i obietnicą, że to się więcej nie powtórzy. Ja powiedziałam mu jasno i wyraźnie, że kwiatów nie przyjmuę i że mu tego nie wybaczę i że jeżeli to powtórzy się raz jeszcze będzie miał ze mną mnóstwo problemów. Powiedziałam mu też, że nie kocham go tak szaleńczo, żeby godzić się na wszystko tylko po to , żeby z nim być. I jeszcze jedna taka skucha i żegnamy się raz na zawsze. Nic nie powiedzial, bo wie że jestem w stanie to zrobić. I wie, ze mam poczucie wlasnej wartosci na wysokim poziomie. Finansowo nie jestem od niego zależna, poza tym jestem osobą atrakcyjną i będę zawsze mogła ułożyć sobie życie na nowo. moooniśka- nigdy nie było jakichkolwiek objawów gdy nie byliśmy małżeństwem. Ten faceto to jak los wygrany na loterii. Ale ja wiem, ze to nie dotyczy tylko Turkow. Wielu sie zmienia po ślubie. Tylko, że u Turka pewne jego mentalne cechy wyjdą prędzej czy później. W genach mają zapisane, że facet ma dominować. Jeśli nawet on Ci tego nie pokaże, to zdarzą się sytuacje, w których jego środowisko to na nim wymusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszwe przykro mi ze odebralas moj post jako atak na Ciebie.. ale trudno.. w kazdym razie.. gdzie Ty chcesz szukac szczesliwych zwiazkow?? na forum kafeterii?? nika prosze Cie.. ja jestem zona wlasnie oczekujemy potomka i po kilku latach nie widze zmian.. oczywiscie byly sytuacje ekstremalne ale nigdy nie dochodzilo do sytuacji ze ktos komus narzucal cos na sile.. ot normalne problemy ktore maja niejedne malzenstwa.. wiem ze masz wiele racji w tym co piszesz.. chcesz przestrzec inne kobiety ok kazdy ma do tego prawo.. ale tak jak Ty zaryzykowalas kiedys tak niejedna zaryzykuje dzisiaj wlasnie w imie milosci.. jednej sie uda innej niestety nie.. zycie jest ciagla loteria.. a co do dominacji.. to moj ma chyba jakies babskie geny.. bo to ja mam zawsze wiecej do powiedzenia niz on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turek? mieszkalam troche w holandii a am Turków jest od groma.... z tego co wiem Turek zawsze traktuje kobiete przedmiotowo, on jest Panem a ty nikim, takie ich rozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska-----ojej, jaki atak na mnie? Ja tego tak nie odebralam w zadnym wypadku. Zrelaaksuj sie Moj tez mial babskie geny, ale co raz bardziej je traci. No coz, moze to rzeczywiscie kryzys w naszym zwiazku, bo nigdy miedzy nami nie bylo zle. A moze ja wszystko wyolbrzymiam, a moze to ja nie jestem zadowolona z decyzji, ktora podjelam. Moze juz go nie kocham.... i wszystko co robi mnie wkurza.... A moze to on czuje to, co opisalam... Nie wiem.. Wiem tylko, ze cholera przez ostatnie kilka mcy jest do d...y, a jesli on posunie sie dalej, to go zostawie. Nie moge znies tego jego zakutego lba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika naprawde radze odwiedzic forum salam.. tam przynajmniej nie musisz sie martwic ze ktos napisze jakies nieprzyjemnosci.. zreszta chetnie bym opisala Ci moja hIstorie tak od poczatku do konca.. moze po tym bys mnie lepiej zrozumiala.. ale tutaj pisac nie bede.. to nie jest dobre miejsce na pisanie o wlasnych problemach i o tym co sie przezylo.. moj facet jednak nigdy na mnie reki nie podniosl i szczerze nie wiem jak bym zareagowala gdyby cos takiego zrobil.. a byly miedzy nami czasem naprawde ogromne spiecia.. w kazdym zwiazku po jakims czasie nastepuje wyczerpanie materialu.. wazne zeby to przetrwac bo potem sa znowu te lepsze dni.. ja nie bede mowic ze powinnas przy nim zostac czy odejsc.. to juz sama powinnas wiedziec co da Ci najwiecej szczescia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna czasami jestem tu. Jak masz pytan postaram sie odpowiedzic. Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatai
a co z mezami-polakami ?nie bija zon ?nie pija ?sa gorsi od turkow ,nie mierzcie wszystkich jedna miarka !!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniaaauuu
czesc wszystkim zawracam do was z takim pytanie stare jak swiat i napewno juz bylo kiedys ale wciaz nie jest mi to jasne.czyzby to prawda ze dla wiekszoscic turkow blona dziewicza jest bardzo wazna i ze jak dziewczyna juz nie jest dziewica to turek bedzie nia gardzil i wogole??pilne prosze odp od was wszystkich.pozdrawiam i zycze wszystkim milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On. Wie o czym pisze!
Wiem ze to stary temat i zadko tu juz ktos zaglada, ale musze napisac ze te kobiety ktore sa za turcja i zyciem u boku swoich tureckich "przystojniakow" i niewazne czy mieszkaja ze swoimi "mezczyznami" w niemczech, polsce czy w jakimkolwiek innym kraju niech przejda na ich wiare a nie chrzcza swoich dzieci "po kryjomu" przed swoim tureckim "tyranem" (pozwolilem sobie na takie okreslenie nie z byle jakiego powodu. Znam tych czubkow ale to dluuuga historia) Wiec wracam do tematu. Dlatego ostrzegam te Pania ktora to zrobila (ochrzcila swoje dziecko i swojego brudasa,chociaz i tak juz jest za pozno) ze on sie dowie predzej czy pozniej, a gdy to nastapi to... nawet jej nie wspolczuje... bo tylko idiotka wychodzi za maz za turka!!! Powodzenia Ci zycze! i dla Pan ktore sa w zwiazku z jakims takim czarnym smieciem- zrezygnujcie z niego puki jeszcze nie jest za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oniaau, wydaje mi sie, ze calkiem spore grono mezczyzn (a juz Turkow na pewno) bedzie predzej czy pozniej gardzilo kobieta, ktora aby "zasluzyc" sobie na jego milosc bedzie sie zmieniala w zaleznosci od jego zachcianek. Podejrzewam, ze po jakims czasie kobieta zacznie gardzic sama soba. Tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloss
Hallo Sinan czy mozesz udzielic mi jakiekolwiek informacje o miejscowosci Hnak prawdopodobnie wioska na wschodniej granicy Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulenthbhgbj
bulent hepinizi sikiyim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia 25
witam serdecznie! Jestem z Turkiem od 7 lat i mialam tez wielkie watpliwosci, jednak udalo nam sie pokonac wszystkie problemy j jestesmy szczesliwa para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmhdfdfd;ld;df
A ,czy to prawda ,że w Turcji małych chłopców się obrzeza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hdmhdfdfd;ld;df
tak, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gloss, Hnas, mam zielonoga pojecia. To nie jest Tureckie slowa, moze kurdyjskie tak wydajemi sie. Przykro mi ze nie moge pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika32
smutasik a ten twoj ma moze na imie samet ? jesli tak to chyba sie zalamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysl
bulent hepinizi sikiyim Bulent, to imie a reszta to wulgaryzm w stylu - piprze wszystkich. Obrzezanie to rytual nie tylko religijny ( islam, judaizm) ale i higieniczny. Wielu mezczyzn z roznych kregow kulturowych, religijnych poddaje sie obrzezaniu w celu ochrony przed roznego rodzaju schorzeniami, czy chorobami. Turcja jest dwa razy wieksza i dwa razy liczebniejsza od Polski, wiec i imiona i historie aniko moga sie powtarzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniauuu
hej sinan nie znamy sie ale mam do ciebie prosbe.czy znasz moze takie centrum handlowe pod warszawa wolka kosowska??bo wlasnie tam pracuja mase turkow.jesli tak to co moglbys o nich powiedziec??chodzi mi o to jacy sa?? z jakie czesci w turcji najczesciej pochodza??itp.bede ci za to bardzo wdzieczna:).pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oniauuu, Znam to. Tam sa duzo Turkow sprzedaja glownie textil. Bylem tam tylko raz wiec nie za bardzo znam jaki oni sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiia
Mi turek złamał tez sece pare dni temu pobawł sie mna 2 miesiace i zostawił ja 28 lat on 55 lat.a na poczatku był taki dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam yakamoz, Nie wiem gdzie ty mieszkasz ale w warszawie sa kilka miejsce ktore sprzedaja takiego rzeczy. Jest w Al. Jerozolimskie sklep Tureckie to sie nazywa TOROS przy milenium plaza. Drugi to sie nazywa SAMIRA (W internecie mozesz znalesc szczegolny address) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, to jest mail na chwile narazie prosze wyslij to tego adresy potem Cie dam inne mail unal@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turki lubia otaczac sie kobietami ,to sa babiarze! ,nie myslcie sobie ze jestescie ta jedyna...oni lubia bajerowac na piekne slowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×