Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość .1.1.1.1.1.1.1.1
Bron Boze, ja nie wrzucam wszystkich do jednego worka. ja tylko prosze o jedno - nie dajcie sie nabrac, uwazajcie, nie ustepujcie. zauwaz- ja nie sluchalam, wierzylam. a teraz? dam ci kilka przykladow, dziewczyn ktore mnie przestrzegaly, a ja nie sluchalam: A- ma meza kurda. wszystko pieknie. wyzwolona dziewczyna. kocha meza i jest z nim, mimo ze ostatnio zaslania swoja twarz chusta. czemu? bo to jego religia. pobil dziewczyne. a ona dalej jest z nim. M- urodzila dziecko. chciala ochrzcic. niestety nakreslila los jaki nakreslila. dziecko jest chowane w wierze meza. P- rozstala sie po 7 latach slubu muzulmanskiego. i jedna dziewczyna ktora powidziala cos do mojej bratowej. mimo tego ze zyje z turkiem w pl, jest jak nikt. ma wszystko - pieniadze, samochod, piekny dom, ale jest sama. ja nie wnikam w niczyje zycie. nie chce cale zycie byc ponizej tego czlowieka. dlatego mowie - zastanowic sie. bo uda sie jednej na 25, na 50. a co z reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .1.1.1.1.1.1.1.1
nie, nie podszyw - prosze napisz nawet na moj email jak chcesz. ja pod nikogo sie nie podszywam - lodithe@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.1.1.1.1.1.1.1.1 jedno tobie powiem w zyciu zawsze trzeba uwazac ja wiem jedno zycie czasami zaskakuje i tego sie nie zmieni jednym sie uklada innym nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre że Ci się nie udało... ale wszędzie można źle trafić powiedź coś więcej o sobie, jak się poznaliście, długo byliście razem ? to wszystko ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszego dnia znajomości postawiłam ultimatum... będziemy mieszkać w Polsce albo nigdzie... Też byłam i mieszkałam długo w Turcji i jedno wiem napewno MIESZKAĆ TAM NIE CHCE, tutaj jest mój dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
ja wiem jedno bylam z dwoma Turkami i kazdy naprawde traktowal mnie bardzo dobrze a mieszkalam w Istanbule wiec bylam u nich w kraju nie u siebie oczywiscie ty mialas pecha zdarza sie rowniez w Polsce z Polakami akurat tak sie w moim zyciu uklada ze mam meza Wlocha jest najcudowniejszym czlowiekiem na swiecie a o Wlochach tez sa zle opinie ze leca ze wszystkim do mamusi ze malo dorosli ze zdradzaja itd itd bzdura moj maz robi wszystko sprzata jak trzeba gotuje tylko on bo ja nie umiem i nie lubie robi zakupy pierze zajmuje sie psami - mamy 5 psow :) wszystko!!!!! jego rodzice mieszkaja daleko nawet nie mamy z nimi kontaktu za bardzo tylko telefoniczny jestem bardzo bardzo szczesliwa i wszystko jest super wiadomo sprzeczki sa ale o male rzeczy i zaraz sie godzimy mamy fajny domek i naprawde jest nam bardzo dobrze o moim mezu nie moge powiedziec zlego slowa jest bardzo dobrym czlowiekiem i madrym jest kardiochirurgiem ja pracuje w banku mamy normalne zycie on nawet z kolegami nie wychodzi na piwo itd obydwoje nie pijemy nie szwendamy sie po nocach po pubach prowadzimy bardzo spokojne zycie spokojne i szczesliwe i wszystko robimy razem innych nie potrzebujemy do niczego a gdybym kierowala sie stereotypami na pewno na poczatku znajomosci bym go skreslila przykro mi ze cos zlego cie spotkalo ale mnie akurat spotkalo duzo dobrego :) pozdrawiam trzymaj sie ja biegne bo musialam popracowac na kompie ale juz skonczylam :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp zarzucasz im ze ta sa chorzy ludzie. socjopaci. nie obliczalni. falszywi.a polacy to jacy sa jeszcze gorsi a zreszto co z ciebie za czlowiek ? bez obrazy ale dla mnie jestes totalnym rasista jestes chory i tyle ja ich nie bronie ja ich oceniam indywidualnie bo wiem ze nie wszyscy sa fajni zreszta jak i polacy ale to nie znaczy zeby ich obrazac itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha mycha 37
1.1.1.1.1 mialas pecha i tyle wiele Polek tez mialo pecha z Polakami i tyle w temacie napisalam jak to jest naprawde ale nie bede nikomu na sile wbijac prawdy do glowy tak jak napisalam-do tych szydzacych jedzcie pomieszkajcie w Turcji wroccie i wtedy pogadamy :) do prawiczka kolezanka pewnie miala na mysli ze robi wiele bo inni mezczyzni nie robia nic nie trzeba kogos nazywac pasozytem chyba nie zrozumiales jej przeslania :) dobranoc wszystkim chyba nie ma sensu tu przychodzic zwykly rasizm tu panuje ale pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .1.1.1.1.1.1.1.1
szczerze ja nie mam zamiaru z nikim skakac tutaj sobie do gardel - ot, co, moja historia - bylo pieknie, 3 lata sielanki. ale gdy zaczyna sie sypac i wiadomo juz ze nie ma czego zbierac to po co walczyc? ja po prostu nie chce - jestem zmeczona ciaglymi klotniami, mam dosc zakazow, podejrzen o zdrady itp. jak mam szanowac czlowieka ktory powiedzial mi: jezeli nie bedziesz mnie szanowala( robila tego co ja chce) to mam wyj***ne na ciebie i dziecko. Dziewczyny ja szczerze sie ciesze, ze wam sie udalo. ja nie dam zamknac sie w domu, tak jak on chce. zaluje tylko ze wszystko wyszlo teraz.. nie zebym na tym forum kogos bronila, ale ot tak, posluchajcie czasami takich ludzi co maja twarde zasady - nie chodzi tutaj o wyklinanie, wojny na slowa. ja naleze do tego grona dziewczyn, ktore dostaly wielkiego kopa w tylek. i zaluje ze przez walke o tego pana, stracilam tak duzo przyjaciol. no ale koniec uzalania sie. powodzenia wszystkim ( i sobie ) zycze. jeszcze raz: myslec, sluchac, myslec, sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona turka
chyba kazdy stereotyp ma wspolny mianownik mianowicie taki by w stereotypy nie wierzyc za bardzo :)moga bardzo zmylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam tutaj kiedyś. Głupie jest żalenie się w internecie, ale nie wiem co mam robić. Tęsknię za nim jak cholera, wmawiałam sobie, że tak nie jest i prawie w to uwierzyłam, ale już nie mogę. Jak sobie przypominam wszystkie jego słowa to mnie ściska w gardle. Teraz jak to piszę to mam łzy w oczach, może mi ulży. Przepraszam, musiałam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opisywałam tego tu i nie mam takiego zamiaru. Nie chcę tego wszystkiego rozgrzebywać jeszcze raz. Myślałam, że już mi przechodzi, że mogę się odzwyczaić od niego, a tu nagle coś pękło. Nie wiem dlaczego. W głowie mam ciągle jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie chcesz nie mów napisałaś kilka słów...myślałam że jakoś pomożemy szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko to wyrzucić, chociaż nie wiem czy się da. Sama nie wiem czego chcę. Dziękuję za chęci, ale tak już mam, że nie jestem zbyt wylewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esra66
amen bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina1965
ja pierdole jaka chamowa dziewczyna(Fraszka) jest zalamana a ten chuj wykorzystuje to i jeszcze chamsko wkleja Jej stara wypowiedz pierdol sie ty chuju zlamany wypierdalaj stad zlamasie jeden masz beret zjechany za duzo chyba w jajach grzebiesz i ci sperma do lba uderzyla jaki kutas pierdolony no nie wierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp mógłbyś mi powiedzieć o co tak naprawdę Ci chodzi ? Nie rozumiem takiego zachowania, czysty rasizm i nic więcej. Chcesz pokazać polską kulturę ? Po przeczytaniu tego nie wyzywaj mnie, tylko pomyśl nad sobą i nad tym o co Ci chodzi, proszę. Wczoraj coś we mnie pękło, za długo udawałam, że wszystko jest dobrze. Swoje wypłakałam, a on zostanie w moim sercu niezależnie od tego czy będziesz mnie wyzywał od szmat czy nie. Może jeszcze jedno zdanie, tak dla w sam raz dla wertypa, żeby sobie nie muślał : nie spałam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soroz3000000
Znam trochę Turków, byłem tam kiedyś kilka miesięcy i rozmawiałem też z nim na te tematy co nieco. Przede wszystkim oni w większości nie traktują polek jako poważnych partnerek do stałego życia, bo u nich "przebieg" kobiety jest BARDZO WAŻNY. Niestety ogromna większość polek to dla nich nie szanujące się szmaty (obojętnie jakby wam słodzili tak myślą) I każda z polek szukających szczęścia z Turkami musi to sobie uświadomić. I to nie chodzi czy akurat któraś się nie puszcza na pierwszych randkach, bo oni mają już to zakodowane, że skoro jesteś taka łatwa, że dajesz się podrywać szybko to pewnie masz duży "przebieg". A wchodzenie w związek po tygodniu, dwóch znajomości, czyli w sposób w jaki to się w większości odbywa jeszcze bardziej to wzmacnia. Bo generalnie Polki przyjeżdżają tam na krótko i związki siłą rzeczy muszą się zaczynać bardzo wcześnie po nawiązaniu znajomości. Oczywiste jest to, że są wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę. Większość takich "związków" to kompletna porażka i na końcu IMO dla takiej polki lepiej byłoby takiego turka nie poznawać... Taka jest moja opinia, w długie polemiki nie chce mi się wchodzić za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czego to ma dowodzić ? Przecież narkotyki są podkładane w prawie każdym kraju, mam wymieniać ? Wertyp, sam mówisz, że Turcy są tacy i owacy, a Ty przepraszam bardzo co prezentujesz na tym forum ? Idealnego Polaka ? Chyba nie... Nie wiem dlaczego taki jesteś. Nie bierz tego do siebie, ale może masz kompleksy, albo jakiś Turek odbił Ci kobietę, którą kochałeś ? Przez takie pisanie i wyzywanie kobiet nic nie osiągniesz. I tak dobrze jak na Ciebie, że mnie nie zjechałeś po ostatnim poście. Pozdrawiam i pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina1965
o kulturze to ty mi nie pisz fiucie bo ciebie matka nie nauczyla jej wcale zenujacy gownozjadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Wertyp, ale Twoje życie nie jest dla mnie tak cenną informacją, żeby szukać wśród 10 tysięcy postów. Ciekawi mnie tylko skąd Ci się tak w głowie poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie rzetelne źródło informacji nk :D nie przyszło ci do głowy że ludzi już nudzi ta cała nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina1965
ty smieciu czemu nie wynajdujesz historii o Polkach bitych przez mezow gwalconych poniewieranych obrzucanych wyzwiskami osobiscie znam wiele takich historii z tv z otoczenia czemu ich nie przytoczysz? jest ich cala masa uparl sie kapec na jeden narod jakie to proste jezu jestes bardziej prosty niz twoj fiut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina1965
od rana siedzial i szukal nowych informacji w internecie ej zapisz sie moze do urzedu pracy moze ci znajda jakas prace bo widze ze masz za duzo czasu :D fiutek fiutek maly niedowartosciowany fiutek nie ma dziewczyny nie ma pieniedzy jest brzydki i ma rociagnieta przez Turkow dupe pierdzi co chwila bo mu zwieracze poszly i z zalu musi sie na nich mscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wertyp, naprawdę Ci współczuję... Jakie straszne trzeba mieć życie, żeby siedzieć większość dnia przy komputerze, znajdywać nowinki z życia Turków i wklejać je tutaj, a później gdy ktoś się sprzeciwi, to jeszcze bronić swojego, wyzywając wszystkich wokoło. Może poczytaj sobie jakieś wiadomości z Polski, Niemiec, Anglii, Francji, z Ameryk i Bóg wie skąd jeszcze i gwarantuję Ci, że wszędzie znajdziesz gwałty, zabójstwa i znęcanie się nad innymi, nie tylko w wykonaniu Turków. Nie rozumiesz, że w każdym zakątku świata jest jakieś zło, nie tylko w Turcji ? W każdym kraju są zboczeńcy i mordercy, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×