Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

wiesz... to że Polska nie jest idealna nie znaczy że już nic złego o kimś nie można powiedzieć. Jak ten świat by wyglądał gdyby wszysktie złe rzeczy były przemliczane, tylko dlatego, że samemu się nie jest perfekcyjnym? Uwierz że Turcy też krytykują kraj, z którego pochodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia88
matko.. ostro się tu ostatnio zrobiło.. masakra, nie da się już, nie da... niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp ty polska gnido ty spierdalaj bezmozgi palancie kurwe to w rodzinie poszukaj jestes beztalenciem i czlowiekiem pojebanym zal ze taki fajfus chodzi po tym swiecie i pierdoli glupoty bezrobocie zajebane daj sobie buraku spokoj i zjezdzaj stad gnido dworska szkoda zreszto pisania na twoj temat twoj poziom jest tak niski ze nawet tego nie widzisz wspolczuje komukolwiem kto cie zna zjebie kosmiczny rasista zajebany zadufany w sobie i glupiej mowie burak tepy jak cholera spierdalaj i tyle !!!! dziewczyny nie sluchajcie bajeczek wyssanych z palca albo od takiego kretyna macie wlasne zycie i rozumiecie co jest dobre a ty werpku zacofany lepiej bajeczki ogladaj bo takiego zacofanca jak ty w zyciu nie widzialam i nie chce !!!!BURAK!!! nie rusza mnie to twoje glupie pisanie bo tylko obrazac umiesz spojz na siebie tepaku narodowy smieszny jestes zreszto widac jak cie rodzice wychowali wspolczuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraku tepy mam chlopaka kurda i co masz jakis problem jest zajebisty w porownaniu do ciebie i wie co to szacunek o czym ty nie masz zielonego pojecia trepie glupi jestes hujem i palantem bezrobotnym masz zero pod deklem i pisz dalej te swoje poematy swinio !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomnialam dodac gorszego gowna jak ty to nie ma na tym swiecie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp ty jestes palantem do potegi w porownaniu do ciebie pracuje jako kierownik dzialu w mojej fabryce gdzie taki ciemniak nie mialby szans nawet dostac sie a on jest cudowny i ceniony nawet przez polakow a ty szmaciazu kim jestes debilem siedzacym na kobiecym forum hehehe!a suke masz w rodzinie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzi
lili009 wertyp ty polska gnido ty spie**alaj bezmozgi palancie k**we to w rodzinie poszukaj jestes beztalenciem i czlowiekiem poj**anym zal ze taki fajfus chodzi po tym swiecie i pie**oli glupoty bezrobocie zaj**ane daj sobie buraku spokoj i zjezdzaj stad gnido dworska szkoda zreszto pisania na twoj temat twoj poziom jest tak niski ze nawet tego nie widzisz wspolczuje komukolwiem kto cie zna zj**ie kosmiczny rasista zaj**any zadufany w sobie i glupiej mowie burak tepy jak cholera spie**alaj i tyle !!!! dziewczyny nie sluchajcie bajeczek wyssanych z palca albo od takiego kretyna macie wlasne zycie i rozumiecie co jest dobre a ty werpku zacofany lepiej bajeczki ogladaj bo takiego zacofanca jak ty w zyciu nie widzialam i nie chce !!!!BURAK!!! nie rusza mnie to twoje glupie pisanie bo tylko obrazac umiesz spojz na siebie tepaku narodowy smieszny jestes zreszto widac jak cie rodzice wychowali wspolczuje !!!! wow, za to two poziom jest iscie wysoki! Ale co sie spodziewac po kims kto daje dupy kurdasowi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzi
wertyp ty jestes palantem do potegi w porownaniu do ciebie pracuje jako kierownik dzialu w mojej fabryce gdzie taki ciemniak nie mialby szans nawet dostac sie a on jest cudowny i ceniony nawet przez polakow a ty szmaciazu kim jestes debilem siedzacym na kobiecym forum hehehe!a suke masz w rodzinie !!! gdyby byl faktycznie taki cudny i wspanialy, to w zyciu by sie ni9e skundlil z taka sucza jak ty, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa buraki z was i tyle piszecie bajeczki ok wasza sprawa jestescie zenujacy i tyle zreszto szkoda nerwow i czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzi
no to sie nie denerwuj, bo ci zyla peknie, buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty palancie zyjesz tylko jakimis statystykami i wpierdalaniem nosa tam gdzie nie trzeba a dziwka to cie chyba urodzila bo takiego zjeba jak ty to nie ma i pewnie debilu ze wole byc z nim niz miec takiego huja jak ty zgroza !!!!tyle mam juz do powiedzenia na tym rasistowskim forum i obrazaj dalej sobie bo to cie podnieca zgnily hujku hahaha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle...
fajnie tu sie porobilo dziewczyny psioczycie na wertypa ale same nie jestescie lepsze zeby kobiety takich slow uzywaly ... patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menda spoleczna to ty i powinni cie zamknac w psychiatryku z dala od jakiej kolwiek formy zycia twoj talent to wtykanie nosa i obrazanie osob na forum zalosny jestes i tyle a po drugie wertyp co cie obchodzi kto z kim jest nie twoja sprawa i nie musisz nikogo obrazac tylko dlatego ze masz jakis uraz psychiczny do obcokrajowcow zajmij sie czyms pozytecznym i tak nie ciskaj sie i tyle....a i daruj swojego slownictwa bo niczym nie imponujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle...
to prawda ze slownictwo wertypa jest straszne ale dziewczyny widzicie co wy piszecie???????? ja jestem dziewczyna i nie moge uwierzyc jak wy sie zachowujecie oki on jest chamem ale wy to nie? to ze ktos sie zle zachowuje to wy tez musicie ??? wcale nie jestescie lepsze od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon wertypa
super o to mi chodzilo rybka chwycila haczyk :D teraz bedzie cie latwiej namierzyc :D hahahahahahahahaha jakie to bylo proste :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon wertypa
czytales ta moja wypowiedz ? wertyp to bylo moje drugie ja przepraszam za wszystkie zle uczynki moje i tego swiata niedlugo zarejestruje nick wiec bedziecie mogli mnie namierzyc nie boje sie niczego bo zem wertyp z krwi i kosci zrobiles dokladnie co napisalem :D super dzieki ulatwiles mi robote :D do milego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
witam, mam na imie nina i mam 19 lat , a od 17 lat mieszkam wraz z rodzicami w Holandii. Chyba nie musze mowic ze jest tutaj full Turkow, tak jak w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii. Ale przechodzac do sedna sprawy - chodzi o pewnego Turka. Ale jeszcze dopowiem ze bylam 6 razy na wakacjach w Turcji , ale wiecie na 2 tyg, przewaznie na riwierze tureckiej, w hotelu, gdzie Turcy sa mili az za mili i wchodza nam bialym dziewczynom ze tak sie wyraze metaforycznie w dupe, by zribic na nas jakies wrazenie. I szczerze mowiac, Turcy z mojej obserwacji inaczej sie zachowuja tutaj na emigracji a inaczej w kraju ojczystym.. Inaczej w miastach turystycznych a inaczej juz na wioskach czy mniejszych miastac gdzie nie ma turystow . tak wiem wiem zaraz mi ktos napisze ze co ja taka smarkula moge wiedziec o zyciu Turkow jak bylam tam raptem pare razy ale mowie z gory - to jest moje zdanie, kazdy ma prawo je wyrazac, wiec nie krytykujcie ani nie komentujcie bez sensu.. dobra teraz przechodze do sprawy !!!! otoz.. od paru miesiecy spotykam sie z Turkiem ma na imie Mehdi.. Ma 20 lat, mieszka od chyba 10 lat w Holandii, przeprowadzil sie tutuaj z rodzicami i bracmi. Szczerze mowiac, to nie bylo chodzenie, tylko takie eehmm jakby to ujac "krecenie" .. On ciagle mi pisal sms, wiecie ogolnie duzo slodzil, jaka to ja nie jestem piekna, nie kazal mi nawet scinac wlosow ( i tak scielam :P), same och ach i ech.. i w sumie nawet fajnie mi sie z nim zawsze gadalo, rozmawialismy na temat roznych rzeczy o religii, o kulturze, ja mu oopowiadalam o sobie, a mi o sobie.. Czy jest ladny? powiem tak - zajeb*iscie ladny, ciemny,czare wlosy, piwne oczy - typowy Turek.. opalony.. na prawde idac z nim po miescie czulam sie glupio, gdy jakies lachony usmiechaly sie do niego, a on do nich - jakby to go jaralo, w ogole zapominal chyba wtedy ze ide obok niego.. nie wiem co do niego czuje.. moze zauroczenie ? chociaz sam zaczal do mnie zarywac, pisac itd.. ale oczywiscie okazalo sie ze mnie klamal - wielokrotnie, nie bede pisala o co poszlo, gdyz to nie istotne.. moja przyjaciolka i bliskie kolezanki mialy dosc podzielne zdanie na jego temat.. no az do czasu gdy na sylwestra polecialam z rodzicami na Kanary... jedna wlasnie z moich kolezanek byla w Amsterdamie w klubie i co? widziala go jak sie lizal z jakas dziewoją... spoko, okej, nie chodzilismy razem, ale byslimy blisko chodzenia, a on to olal...a pozniej jak powiedzialam mu zeby przyznal sie do tego, to stwierdzil, ze skoro ja sie na sylwka dobrze bawilam to on tez chcial zaszalec.. ja je*bie myslalam ze kur*wicy tam dostane ... przepraszam za przeklenstwa. Juz od paru miesiecy w ogole nie gadamy, spotykamy sie dosc czesto na ulicy, ale udajemy ze sie nie znamy.... i mysle, ze chyba na tym zakoncze moje stosunki damsko-meskie z Turkami.. WIEM WIEM nie wszyscy sa tacy sami, ale zrozumcie - czuje do nich niechec.. i nawet do Turcji mnie nie ciagnie, tak jak kiedys.. zreszta wszyscy oni sa siebie warci :P pozdrawiam, Nina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
okej, ale czemu bym niby miala nie umiec swojego ojczystego jezyka ??????? znam biegle 5 jezykow, to dziwne by bylo gdybym swojego nie znala, czyz nie?? a co do Holenderek to duzo jest zwiazkow Holenderka-Turek. Ale w sumie czemu tak twierdzisz? Holandia pozwolila na osiedlenie Turkow, tak samo Polska na osiedlenie Cyganow czy tam ROmow... ich tez nalezy deportowac? oj czuje ze Ty w ogole czujesz nie chec i nie smak nie tylko do Turkow ale i tez dla osob ktore mieszkaja za granica. uwierz mi, ja bym nie przeprowadzila sie z Polski , ale majac zaledwie 2 lata co ja mialam w takiej sprawie zrobic?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
a jezeli chodzi o zwiazki katolicko-muzulmanskie to tez osobiscie jestem przeciwna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
tak znam 5 - polski, niderlandzki, niemiecki, angielski i wloski.. w szkole uczymy sie tez francuskiego, ale nie umiem sie w tym jezyku dogadac, hehehe :P z tymi nielegalnymi emigrantami to masz racje - ale coz.. sa ludzie i parapety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksja 12345
witam wszyscy turcy sa tacy sami tylko kwestia czasu kiedy poznacie ich oblicze ja mialam wczesniej ostrzezenia i wskazowki ale nie sluchalam nie widzialam na szczescie w moim przypadku nie doszlo do chwili gdy jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
tez tak twierdze ze sa oni wszyscy tacy sami .. nie tylko Turcy .. wszyskie muzulmany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
generalnie liczy sie do nich tylko rodzina ale nie rodzina pod wzgledem zona , dzieci, tylko rodzina jego - matka, ojciec, bracia, siosrty, kuzyni , ciotki itd... dla nas europejek jest to nie normalne - dla nich - czyms normlanym, ze na pierwszym miejscu zawsze bedzie jego rodzina.. nie wiem czy to prawda, ale ponoc oni czesc swojej wyplaty dawaja rodzicom???????? moze i sa "inni" tzn pod wzgledem wygladu , ale to tylko tyle co maja do zaoferowania i nic wiecej.... a Polki i inne biale kobiety leca na to... szczerze? ja inie wiem po co ja krecilam z tym Turkiem.. kuźwa na serio nie wiem.. chyba przydalby mi sie wtedy mocny jebs krzeslem o glowe moze wtedy bym juz zerwala z nim kontakt.. a teraz on mysli ze ja pewnie przeplakuje kazda noc i ze tesknie za nim :////// na serio pojeba*na wtedy bylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
nina nie rozumiem ciebie jak i innych dziewczyn ktorym nie udal sie zwiazek z turkiem czy tam kurdem czy jeszcze tam kims oczerniacie ich tylko z tego powodu smieszne obrzucacie ich blotem i piszecie brednie a same to swiete jestescie?ile dziewczyn oklamuje i czaruje innych niektorym sie wydaje ze chlopak jest nie wiem glupi czy cos same czasami nie wiecie czego chcecie a zalicie sie jak nie wiem co ja tam do nich nic nie mam nie spotkalam sie z ich strony z czyms zlym a tak naprawde sa spoko jesli ty w obec nich jestes tak samo taka jest prawda....nie wiem tez gdzie te brednie przeczytalas z rodzina fakt rodzina sie u nich liczy ale tak samo zona i dzieci dbaja o nich nie wiem skad bierzecie te glupie brednie ale mniejsza o to wy wiecie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
okej, okej, kolejna ktorej Turek jest inny .. zycze ci jak najlepiej ale z tego co wiem to malzenstwo katolicko-muzulmanskie ktore przetrwa z 10 lat to obchodza zlote gody.. lepiej niz w Stanach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
acha jeszcze jedno - ja na nich nie najezdzam ani im nie pociskam... pisze prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
wertyp a ty kim jestes zeby mnie pouczac ???? czy ty wogole jestes normalny???a dla twoich wiadomosci jestem z polakiem i pisze co widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
a to przepraszam, widzisz sam mowisz ze piszesz co widzisz.. ja to samo robie. wiec nie wiem dlaczego na mnie "naskoczyles" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylXXX
nina jestem dziewczyna:) i naprawde wiem ze niektore staraja wszystko odwrocic zeby oni wygladali na zlych a wy na pokrzywdzone to mnie denerwuje troche sorki nie naskakuje na ciebie bo to nie w mojej naturze ale naprawde wkurza mnie ze ich sie oczernia a nie widzi sie co sami robimy znam zwiazki ktore naprawde sa szczesliwe mimo co piszecie ale mniejsza juz o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×