Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Bumer
Zerknij na obraz "Trzy Gracje" Rubensa. Jeśli oglądałeś filmy z Merlin Monroe to też zauważysz, że jej kształty obfitują w sexy tłuszczyk :-) A przecież do dzisiaj uważa się ją za symbol kobiecości i seksapilu. Zerknij na ten filmik z Merlin. Zobacz jak ona jest uroczo pulchniutka :-) W okolicach 40 sekundy zauważ Wertyp jaką ona ma słodką oponkę. Spójrz także na jej ramiona. I oczywiście nie możesz nie zauważyć jej pełnych piersi. Pulchność w gruncie rzeczy jest kwintesencją kobiecości :))) www.youtube.com/watch?v=BbFLfSVNYSQ enjy, Wertyp. Z dedykacją dla Ciebie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! To jest niemozliwe co ten debilek wygadule placze ze smiechu ! Skad to to sie wzielo ! On na bank jest impotentem kurwa co za cwel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
jaaaaaa tam nie mam problemow bo nie jestem gruba aaaa to co ten zlamany fagas robi to niech robi ....lepiej by i otworzyl ten burdel to by i kase mial bo by w jakikolwiek sposob pracowal i nie siedzial caly dzien przed komputerem i z siebie glaba nie strugal -...... bum tralal la la smierdzaca fujaara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
ochhh miriem kochanie gdzie bylas ??? czekalam jak tam sprawy z twoim ogierem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z moim "brudaskiem " i ciagle i ciagle i nie moge sie nim nasycic ciekawa jestem czy jakas babka moze to samo powiedziec o tym wypierdku blahahah biedny ten chlopczyna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak myslisz lozeczko plenerek wwwwwwwwwwwwwrrrr dalej mam na niego ochote moj DIABEL!A co u Ciebie zadowolona hmmmmmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
no sluchaj miriem pewnie ze biedny.... taki to jest los rasisty---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
baaaaa czy mogla bys uslyszec inna odpowiedz niz taaaaaaaaaaakkkkkkk???=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz sama jakie to my mozemy byc tluste po takim seksie kilka razy dziennie juz nie wspomne jak dlugo jahajahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba ja wiedzialam haha innej opcii nie ma zadowolona to malo powiedziane co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
masz racje a ile kalorii zawsze umyka hehe.... zadowolona hmmm wszystkiego kupic nie mozna za wszelkie inne przyjemnosci odowiada trek =) heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej wielokrotnego orgazmu nigdzie nie kupisz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten CYMBAL haha nawet nie wie o czym mowimy lalalaala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
boju naprawde ja nie wiem jak to jest mozliwe 5 orgazmow podczas jednego stosunku nie za kazdym razem 5 no aleeee zdarza sie 5 pod rzad mmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni poprostu sa cudowni i kropka jak kochanka to tylko muzulmaninka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten nasz MALY PTASZEK HAHA znowu trzepie pewnie kapucynka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
czekaj pewnie drukuje juz literka po literce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego cennika hahaha to to chyba my musialybysmy placic za uslugi i raczej wiecej haha jak to dobrze ze nie sa tak zepsuci jak to barachlo Pan WERTYP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
miriem nie uwierzysz mi ale przysiegam wlasnie pisze do mnie turczyknka w wyrozbieanych fotkach w samych majtkach i pyta czy nie mielabym ochoty z nia i z jeszcze jednym facetem sie spotkac na sexik.... a ja do niej ze nie bo ja mam faceta itd,,,, a ona do mnie ze ona tez ma ,,, ja pytam a ten twoj turek nie jest zazdrosny jak jakis facet cie tam jeszcze ciupcia bo moj jest cholernie o wszystko,,,, ona na to ze on nic nie wie boze jakie ona ma zdjecia i to turczynka kurwa az nie mohge i mowia o nas ze my zle kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to taki palant bedzie nas obrazal ja to mam gdzies ! Lece kochana umowilam sie z moim DIABLEM PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
buheheh co za brudas mi tu bedzie mowil co ja mam robi na stronie stworzonej dla mnie..... ty chuju scisnij tego pytaga i sam wypierdalaj o zal pizdzicho ci sciska ??? widze ze ostro cie zabolaly moje slowa ze kazesz mi wypierdalac,,,,, scisnij dupe frajerze i zamiataj sie z tad.... to co taki turek przerucha ty nawet w stanie pomarzyc nie jestes.... padalcu jebany... mieszkasz podejrzewam na strasznym zadupiu i chodujesz kozy w stodole bo jak nie odpisujesz to wiem gdzie jestes w stodole i dmuchasz kozice w te smiedzace dupsko i wtedy tak samo jebie jej z dupy jak i ci z pytaga z ryja tez ci dobrze napierdala jak chuja kozie ciagasz i do ryja bierzesz.... a wiec sisnij dupsko i nie podskakuj przychlascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykuzey
Witam!po co się tak kłocicie..dajcie spokoj,,ja też jestem e związku z turkiem ktory mieszka prawie 10 lat w uk,,poznalismy sie w internecie,nasza znakomosc trwa ponad 2 lata.podczas wspolnych rozmow on nigdy nie zachowywał sie niewłasciwe..nie rozmawialismy o seksie jak to zwykle bywa tylko o zyciu,,on mial cięzkie zycie w turcji potem wojsko i irak ,po wszystkim wyniosl sie do anglii poznal polke ale ta go wycackała z kasy..zbudował dom w polsce gdzie mieli razem zamieszkac..ale po wszystkim go zostawila nawet tam z nim bylam ponieważ pomagalam mu kiedy przyjechal na rozmowe z ex..wtedy tez widzielismy sie twarzą w twarz po raz pierwszy,spędzilismy 3 dni ze sobą bylo swietnie,,i on bardzo uwazał zeby chociaz przypadkiem mnie nie dotknąc ,bardzo się bał ze ja mogę sobie pomyslec iz on chce czegoś ode mnie..typu pojscia do łozka,kiedy odlecial po kilku dniach zacząl pisac ze mnie kocha,,pierwszy raz to powiedzial od ponad 2lat,,aa no i mielismy 6miesieczny okres przerwy ja sie wycofałam bo bylam zajęta,spotkalismy sie znowu po miesiacu było tez super,no i nawet doszko to tego ze się kochalismy,,no i on sie juz calkiem zakochał na zaboj,,jest mi bardzo bliski bo tyle spraw nas lączy ale ja mam obawy ciągle.noo i teaz jest troszke inny .bardzo zazdrosny,nawet dzis sie o to poklocilam.przez te gadanie innych jacy to zli są ci turcy mozna nawet porządnych ludzi podejrzewac ze tez są tacy..napewno macie z tym racje no ale to moj pierwszy kontakt z mezczyzną tureckiego pochodzenia i oprocz zazdrosci niczego zlego nie znajduję..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_turek____
WITAJ! JA Z MOIM MĘŻEM JESTESMY JUZ 5LAT PO SLUBIE I NIE ZAMIENILABYM GO NA NIKOGO INNEGO! ZYCZE POWODZENIA. NIE SLUCHAJ TYCH GLUPOT NA TEMAT TURKOW ITP. KAZDY JEST INNY CHOCIAZ NIE TWIERDZE ZE NIE ZNAM TAKICH "BARDZIEJ ZASADNICZYCH". BEDZIE DOBRZE NIE TRZEBA SIE PRZEJMOWAC TYM CO MOWIA INNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie , bo Turek jest opiekunczy troskliwy romantyczny duzo by jeszcze wymieniac mmmmmm kobieta ,ktora spotkala na swojej drodze Turka wie co to jest milosc ,ze jest zazdrosny phi to takie slodkie .bo przeciez tak naprawde nie ma o co bo zadna kobieta na iinego juz nie spojrzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes odrazajacy Twoj zasob slow swiadczy tylko o Tobie , naprawde masz cos nie tak pod kopula ! Uwazaj na slowa bo mozesz tego pozalowac chlystku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze chodzi mi o Twoja fotke ? blahaha ja nie bede sie zozdrabniac pachole raz Ci sie usralo ! Wiesz jak wyglada elnuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_turek____
wiecie co dziewczyny nie warto dyskutowac z takim chujem! szkoda nerwów! zazdrosc przez niego przemawia i tyle! wiesz dlaczego w twoim mniemaniu nikt nie bedzie nas chcial? bo sie boicie ze sie zblaznicie podczas sexu bo MY "KURWY" TURKÓW mamy wieksze doswiadczenie od was majac takich właśnie CIAPATYCH czy jak to tam nazwales. żal dupe sciska wiesniaku co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Ach ten sex z Turkiem. Brak słów. Faktycznie trudno będzie im dorównać. Są boscy. Są najlepsi. Są mistrzami. Uwierzcie co mówię, bo wiem co mówię! Ach ach ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×