Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

kasia - Turek i w tym caly problem polaczki to na nauki do " brudaskow" haha ! Co ja biedna poczne musze niestety jechac do Polski i patrzec na tych wymoczkow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie wspomne o seksie ja chyba do klasztoru pojde hehe lepsze to niz te polskie fujary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_turek____
no to ci wspolczuje Miriem mnie na sama mysl o seksie z polakiem to az trzesie-fuj! to na dlugo nie jedz do Polski bo az strach pomyslec co z toba bedzie! ale cos za cos jak wrocisz do swojego turka to dopiero bedziesz szalec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumer
Mam świetny pomysł. Może zrobimy spotkanie wszystkich forumowiczów? Na przykład w Turcji? Poznamy się lepiej :-) Dzięwczyny, Wertyp? Co Wy na to? :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina45
... najgorzej jak sie komus cos wydaje :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej na stale jade do Polski wwrrrrrr co bedzie to bedzie ale mojego " smoluszka" to bede odwiedzac najwyzej bede poscic hahaha!Wertyp to juz ma jaja urwane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochjąca
Powiem ci Tak od 2 lat jestem z muzumaniem . Nasza Miłosci bardzo duzo złego prztrwała. 2 razy rostalismy sie n a jakis czas bo wyjechałam do angli do pracy a to ze on jest Turkiem i nie mogł ze mną jechac więc zotał w Polsce ... Teraz własnie szukamy kupilsmy sobie mieszkanie wyjechalismy do jego rodziny co bardzo dobrze mnie przyjeli ...Własnie bedziemy otwierac lokal i za jakis czas bedziemy brac przepiekny ślub ... Nie mówie bo nie ktorzy turcy są okropni ponizają dziewczyny ... Ale zycze powdzenia jak jakies pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wertyp Ty matole szybki numerek blalalahahaha jak 1,5 h to dla Ciebie jest szybko po 3 razy w ciagu doby to sie lecz zlamancu ! Wista Wiooooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Wertyp to jakas podstawiona wieprzowina ! Nic nie poradzisz jestes tylko biednym polaczkiem ty gnido wiejska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIRIEM chyba dostała konkretnego kosza od Polaka :) Między wierszami da się to wyczytać. Ale mi jej szkoda hehe :D A żeby nie patrzeć na tych wymoczków z małymi penisami to załóz sobie po prostu ... Burkę :D Taką fundamentalistyczną, bez dziury na oczy :D Wtedy nie będziesz musiała ich oglądać. Sam Ci taką kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz ja kosza hihi smiechu warte ! Skonam ze smiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt kosz to mało powiedziane, ty dostałaś wielkiego kontenera na śmieci :) Lubisz śniadych, ciemnowłosych panów rozumiem, mnie też ciągną egzotyczne kobiety, ale w związku z powyższym nie obrażam Polek choć też mają wiele za uszami. Nie zrobiły mi nic złego więc czemu mam je wyzywać? Mimo wszystko jako wielbiciel psychiki ludzkiej chciałbym poznać prawdziwą Twą historię, niestety to niemożliwe z powodu dumy urażonej. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekuj Wertypowi i cofnij sie kilka stron to poznasz przemilego polaczka czy Wy naprawde wszyscy tacy jestescie ! Dla mnie czlowiek jest czlowiekiem !Do jednego wora to wy wrzucacie ! Nie znasz mnie i nie oceniaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_turek____
bumer super pomysl! jestem jak najbardziej za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
oooooooo matko boska jaki frajer on nie tylko siedzi na kafeteri... ty pojebany tepaku wooooooooooonnnnnnnnn mi do obory kozy ruchac ty skurwysynu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
matko widze ze tu ludzie glupoty pisza.... PO pierwsze mireiem ty wiesz zeybsmy nie obrazaly polakow gdybay nie jakis frajer ktory obraza nas... pozatym nie wiem co on tym wskora chyba buduje tym swoje ego ktore musi miec cholernie niskie i zajebiste nudy musi miec ze takie rzeczy wogole go obchodza.... bo mnie nie intereuje wogole z kim pierdola sie nasze polaczki.... a tym bardziem bym nie weszla na stronke na ktorej byliby sami faceci.... po drugie skoro cie az tak odrzuca sama mysl ze my jestesmy takie odrazajace to jak ty wogole mozesz wchodzic pomiedzy ten tlum tutaj kobiet krtore kochaja sie z turkami co noc...jednak nie masz za grosz poczucia jakiejolwieg godnosci...piszesz i wypowiadasz sie na tematy nie dotyczace wogole w jaki kolwiek sposob dotyczacej twojej malowartosciowej osoby.... masz cos z glowa tak chorego chuja nigdy w zyciu nie widzialam... miej chlopie choc troszjke godnosci i wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
czesc mireiem widze ze ktos sie do ciebie przyjebnal... a co ty do polski zjerzdzasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze mam kilka spraw no i chyba zostane w Polsce jak oczywiscia wszystko pojdzie po mojej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na 100% w Polsce nie bedzie to Polak o nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepny rozumy pozjadal haha jacy Ci ludzie sa pospolici !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
oj oj w polsce jest bardzo duza ilosc turkow a wiec.... a z jakich okolic z polski jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
nooo moj brudasek moje kochanie zapracowane ja tez ale jakos dajemy rade skarbciu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
nooo moj brudasek moje kochanie zapracowane ja tez ale jakos dajemy rade skarbciu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYCZE WAM DUZO SZCZESCIA I JESZCZE WIECEJ ZAJEBISTTCH ORGAZMOW HEHE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz
kurcze wierze ci aj ty bidulko ale znajdziesz jeszcze na slasku to ich tam troche jest moja kolezanka byla w styczniu tam w polsce i ona tez ze slaska to mowila ze az w szoku byla ze ich tak duzo tam,,,, dawaj do niemiec tu to ich jest do wyboru i koloeu hehe minam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM JUZ COS W ZANADRZU HEHE NIE TUREK ALE TEZ MUZULMANIN HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×