Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Żona Turka
jestem z Turkiem....,masz rację,zgadzam się z tobą.Ja też jestem z Turkiem w Niemczech i też czasami mi przywali,ale turki mają taki porywczy charakter,po za tym czasem to sama też przeginam.Ostatnio to zagadałam się z mamą przez telefon i spaliłam obiad,mąż wraca z pracy a tu nawet zupy nie było,więc się wkurzył,jak to turek:D Ale ogólnie jest fajnie,mamy dzieci i mieszkanko,mąż nie każe mi pracować i mogę zająć się domem i dziećmi.Oczywiście że jak w każdym małżeństwie to są gorsze i lepsze dni,a turki są czasami trochę porywczi ale w sumie są uroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona turka jestes jak widze niedojebana meska ciota :) znam jednego turka bi... lubi ruchac polaczkow w poope :) podaj mi swoj telefon... zorganizuje ci spotkanko... a moze wolisz afrykanczyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ze starych znajomych tu bywa prosze namiary na msn moj mail: alfatuning99@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2911
To może napiszę tak Koran Koranem a życie życiem. Ciekawe jak Ty się do Biblii stosujesz i jakim to super religijnym, ortodoksyjnym i prawdziwym katolikiem czy chrześcijaninem jesteś? Jakbyś był to byś o kobietach nie pisał k...y itp. Ponadto Biblia zdaje się zakazuje osądzać kogokolwiek. Ja osobiście jestem katoliczką niepraktykującą a znam takie zdanie z Biblii, brzmi mniej więcej tak: jeśli ktoś nie ma zupełnie nic na sumieniu niechaj pierwszy kamień rzuci. I co, taki kryształ z Ciebie, ze rzucasz kamieniami czy łamiesz to co w Biblii napisane????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2911
Ps. to człowiek człowiekowi nierówny, bo ja się jakiś czas temu już dowiedziałam, że po ślubie chciałby właśnie córeczkę. Jeśli byłoby więcej dzieci to potem może być syn, ale jeśli jedno to córcia. Nawet imiona wymyśla tylko dla córeczki. Jak zapytałam "a jak będzie syn" a to Tomek czy Krzysiek, obojętne :)) I przeważnie piją Turcy, tak przez całą zabawę trwającą od 23 do 4 gdzie się tańczy ect. 1-2 piwa a potem colę. No jakby Polacy tak pili może bym na jakiegoś spojrzała kiedyś. Już nie mówiąc, ze jak wypiją 2-3 razy w miesiącu po 1-2 piwa to huk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
hmmm troche doznalam szoku jesli Was bije Wasz maz Turek uwazacie to za normalne???brak slow niewazne czy dotkliwie pobil uderzyl czy popchnal dla mnie to niewybaczalne jesli pozwalacie na cos takiego hm coz bez komentarza ale chyba nie macie szacunku do samych siebie tez mam meza Turka i to co przeczytalam nie miesci mi sie w glowie nie wyobrazam sobie ze moglby cos takiego zrobic a skoro to tolerujecie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mika
Mój nie pije wcale,nawet piwa,a jest Polskim patriotą i cieszę się że trafił mi się taki mąż,bo wiem że ma swój honor i nigdy mnie nie zdradzi ani rodziny nie zawiedzie.A co do turków,to na studiach pracowałam w kebabie i wiem jak turki traktują pracowników,więc ci współczuję mika i życzę ci abyś kiedyś miała Polaka,ale prawdziwego Polaka a nie jakiegoś lewackiego Polaczka,co nic nie robi tylko pije cały dzień i rozpamiętuje "dobre czasy PRLu".Ale niestety wartościowi Polacy to chcą wartościowe Polki i raczej nie masz za dużych sznas.I módl się do Alacha żeby mój mąż nigdy nie spotkał twojego Turka,bo wiem co może zrobić 2 metrowy Polak jakiemuś malutkiemu Turkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
Do " do mika" - to pokazalas "klase" dziewczyno ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2911
do "do mika" Współczuję Ci zatem męża. Bo u mnie nazi to nie mają szans nawet na to żebym na nich spojrzała i nie chwal się ile wzrostu ma Twój mąż i coby zrobił, bo jakoś nie imponują mi mięśniaki bez mózgu, którzy potrafią tylko za pomocą siły fizycznej rozwiązać jakąś sprawę, która "im się wydaje, że istnieje". Brak tolerancji to nic dobrego dla Ciebie nie wróży. Ps. co mojego to jakoś nigdy mnie nie uderzył, za to mi się zdarzyło raz, jeszcze niesłusznie i nawet nie próbował mi oddać tylko się odsunął, więc kto tu ma więcej klasy?????? A co do drugiego postu, to pokaż swoją "klasę", najlepiej tą, którą ostatnio skończyłeś, to będzie 6 czy 8? Pewnie w zależności od rocznika urodzenia, chodzi oczywiście o klasę szkoły podstawowej, bo nie inspirujesz do wyższego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
oj dziewczyny dziewczyny ... :) co jedna to bardziej nerwowa zero tolerncji dla innej opini teraz zarzadzam walke w popcornie :) a tak powaznie szkoda czasu by sie tu klocic lepiej wyrazac swoje opinie :) znam pary ktore sie wzajmnie bardzo kloca i bija nawet ale czy o to chodzi w zwiazku i milosci...? :) zdecydowanie nie :) jesli ktos musi uzywac sily to albo nie umie sie wyslowic i wyrazic tego o co mu chodzi albo zatrzymal sie na etapie wlasnie jednej z klas podstawowki droga Miko i nie wie ze jezyczek i buzka sluza do mowienia to niech sie bije nawet z wlasnym mezem co uwazam za wyjatkowo zenujace ...:) pozdrawiam wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2911
wertyp a może Ty tak zajmij się swoim życiem. Ja rozumiem, że większość polskich facetów jest zakompleksiona, ale po poradę proponuję udać się do psychologa lub psychiatry a nie wyżywać się na forach internetowych. Prosiłabym również o uszanowanie tego z kim jestem i z kim chcę być, bo to jest tylko moja sprawa. Za to cechą Polaków jest zaglądanie do cudzego życia, może czas na refleksję i zajęcie się swoim życiem a nie włażenie z butami w cudze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2911
Proponuję zmienić wertyp na idiotycznytyp. Bardzo pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2911
Faktycznie wertyp, im mniej takich cha...ów na tym forum jak Ty tym lepiej, więc swoje słowa weź do siebie i może przeczytaj wpierw tytuł tematu a potem się wypowiadaj do której ze stron nie pasuje tu pytanie. No chyba, że masz inne poglądy seksualne i jakiś Turek Cię nie chciał z tego co wiem oni wolą kobiety :D ) no i teraz masz kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna misitanka
ja pierdziele wertep no już o ty ciągncięciu przesadzasz jak nie umiesz zachować krzty kultury osobistej to dam Ci numer do mojego turka może Cię nauczy można dyskutować ,ale z kulturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuasik
Ja Turki mają kulturę to ja jestem murzynem:D Życzę wam,abyście sie zatrudnili u Turków i żeby Turek był waszym pracodawcą,od razu zmienicie nastawienie to Turków,szczególnie w sytuacjach kiedy będziecie pracować po 12 godzin za 3zł na godzinę,a do tego cały czas będzie wam proponował seks i to nawet nie w kultularny sposób,tylko w chamski.Nie byłam kiedyś źle nastawiona do Turków,nie lubiłam rasistów,ale od kiedy poznałam Turków to jestem wielką rasistką i nienawidzę narodowości Tureckiej.Dlatego dziwię się wam dziewczyny,żeby być w takiej desperacji i do Tura iść to już przesada. PS.Zabierajcie tych swoich Turków i won w Polski.Polacy zresztą i tak zrobią z nimi porządek,bo Turek niczym się nie różni od arabów czy narodowości Romskiej.Nie ma gorszej narodowości od Tureckiej.Więc nie nie zaśmiecajcie Polski,tylko brać tych swoich śmierdzieli i wypad......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie każdy turek pracuje w kebabie, tych dziewczyn chlopacy chyba właśnie nie pracują. więc nie każdy jest taki sam ;) no ale historie o Turkach mieszkajacych w Niemczech lub innych panstwach w Europie (na emigracji) to juz legendy chodzą :D jakoś dziwny zbieg okoliczności ze wszyscy mają o nich złe zdanie.. ja to bym się nawet bała rodzinie powiedzieć/przyznać się że coś mnie z Turkiem łączy. Jak Wasze rodziny na to reagowały? albo żywcem wzięte z życia: włączcie Skypa w Trybie SkypeMe. zoabczycie kto do Was będzie pisał tabunami: Turcy i Arabowie :D i albo od razu chcą sex, albo wprost piszą ze szukaja zony i czy jestem zainteresowana, albo robią takie kilkumiesięczne podchody, żeby na koniec wylecieć z "I love u" i zaproś mnie do Polski, albo przyjedź do Turcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
do "Mika2911" ale to Ty nie szanujesz tego kto z kim chce byc :) zarzucasz komus to co sama robisz :):):)nawet straszylas ze Twoj dwumetrowy facet moglby cos zrobic jakiemus Turkowi:):):) jestes bardzo prosta zalosna i dziecinna wspolczuje temu dwumetrowemu ze musi Cie znosic:/na szczescie my tylko mozemy sie posmiac z tego co piszesz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika2911
Czytaj może ze zrozumieniem, kto pisał o 2 metrwym polaczku patriocie i co on by z Turkiem zrobił a potem zabieraj głos w dyskusji, bo robisz z siebie pośmiewisko. Ogólnie jakoś nie widziałam do tej pory przemocy u moich znajomych. To nie Polaczek, że w niedzielę rano do kościółka a w południe pobije żonę "bo zupa była za słona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariazerwan
kocham go jestem teraz w polsce on w szwajacari i sie boje ze mie zdradza zawsze na sms odpisuje a dzis od godz 16 jak mu sms wyslalam nie odpisuje chce mi sie plakac i mamy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERTYP szmato... dupe masz rozjechana przez afrykanczykow :) widzialam cie na glownej Kopenhadze jak robiles loda za showarme... Wypisuj sobie te bzdury na kafe... ciota bylej, jestes i bedziesz... PS: uwazaj z kim tanczysz, bo zyciowy parkiet bywa sliski... PS2: Twoja stara to idiotka... dlatego wszystkie kobiety sadzisz po niej... Pozdro z Kopenhagi buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo32
haha no troszku mi sie pomylilo ale i tak bzdury piszesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERTYP zabolalo???? zapamietaj sobie... wyzywajac innych nic nie zyskasz, a moze sie to odwroc w twoja strone... szkoda, ze tylko 125 dkk miales na godzine... ja za mieszkanie place 8.545 dkk a zarabiam brutto 28.0000 wiec uwierz mi... zaden turek czy inny nie jest mi potrzebny aby mi sie do czynszu dokladac... A co to za roznica, czy turek, polak czy dun???? dun pijak i cpun, polak nieuk, a turek klamie... Nie jestem zdesperowana... raczej mezczyzni sa zdesperowani, aby byc zemna... ja jednak mam za wysokie wymagania i wszystkie cioty odpadaja w przedbiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świadczy o kobietach.Są w stanie zagrać w rosyjską ruletkę,tylko po to żeby mieć męża i rodzinę.Niestety ta ruletka rosyjska jest najbardziej okrutna bo muście sobie zdawać sprawę z tego że że jest 6 komór w bębenku.Tylko jedna komora jest pusta,w pozostałych pięciu jest nabój.Czy myślicie że te kobiety,które są bite,gwałcone,malteretowanie i zamykane przez mężów-Turków to mają dostęp do internetu żeby o tym napisać?Wiadomo że tu piszą jedynie albo same Turki,albo jakieś pojedyncze szczęściary,które trafiły na normalnego Turka.I wcale bym się nie zdziwił że same sobie wmawiają że są szczęśliwe,z tego powodu że przed Turkiem każdy ich ostrzegał,a teraz nie chcą przed rodziną i znajomymi przyznać się do błędu i udawają szczęśliwe Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćufka..
W Grecji gdzie aktulanie mieszkam pewien ksiądz-jasnowidz powiedział w 1991 r - Jeżeli z 6 mil zmieni się w 12 , możecie być pewni, że zbliża się wojna, ale Grecja nie poniesie strat, na turcję najedzie rosja, na początku będzie się wydawało, że Rosja przegrywa, ale z końcem to Turcja upadnie. Trzy dni temu Grecja podpisała coś tam z Turcją na przedłużenie możliwości wydobywania ropy z 6 mil na 12mil . Do teraz się nie zgadzali by Turcja miała dostęp tak daleko na morzu, ale teraz bieda ich przycisnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh-Mimo twoich wypowiedzi to uważam cię jeszcze za względną normalną Polkę,przynajmniej czytając twoje wypowiedzi.Oczywiście o ile Polka,która ma ochotę na Turka jest normalna.Otóż dla nich kobieta jest jak krowa dla rolnika.Rolnik dba o krowę,dziennie do niech chodzi itp,ale jak krowa przestaje być produktywna,to zaprowadza ją do rzeźni i ją sprzedaje.Podobnie jest z Turkami.po prost inna kultura.Tym się właśnie różni Europejczyk od Turków.Europejczyk kobiety nie traktuje jak własności,nie traktuje ją jak zwierzęcia gospodarskiego ale jak przyjaciela czy partnera życiowego.Po drugie zastanów się nad takim faktem że w Niemieckich więzieniach to większość skazańców stanowią Turcy.Mimo że żyję ich w Niemczech dużo mniej niż samych Niemców,ale przeważają wśród przestępców.Niemcy mają z nimi właśnie ogromny problem przestępczy.Więc nie rozumiem,czemu nie umiesz sobie znaleźć normalnego Duńczyka.Czy w Danii zabrakło Duńczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp-A który Polak dobrze zarabia na zachodzie?Przecież Polacy są tylko dla nich tanią siłą roboczą.Wykonują najgorsze prace za parę groszy.Iwona z tego co pisze to jest jedynie okazyjnie tłumaczką z Polskiego na Duński.Czyli wiadomo że takie tłumaczenia w sądach czy na Policji są mało opłacane.Pewnie gdyby tej pracy było dużo to jeszcze być może dobrze by zarabiała.Ale Polaków w Danii jest mało,a tylko malutki ich procent ma kłopoty z prawem.Chyba że tłumaczy też jakieś sprawy cywilne,ale przy tak małej ilości Polaków w Danii jest oczywiste że za dużo zleceń nie ma.Na palcach jednej ręki można policzyć Polaków na zachodzie,co mają dobrą pracę i dobrze zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ktoś tu fajne prowo robi.Pewnie znów jakiś Turek się podszywa i udaje Polaka.Otóż prowokatorze w prosty sposób rozszyfruję twoje prowo.Otóż Duńczyk i Niemiec to ta sama nacja.Dania jest nacją Nordycką i nie różni się od Niemców.Nie ma różnicy pomiędzy nacjami takimi jak Germanie,Słowianie,Celtyci czy Galowie.Należymy wszyscy do tej samem rasy ludzi.Więc każdy człowiek,który ma cokolwiek pojęcia na te tematy to Niemca,Duńczyka,Francuza czy Anglika ma za swojego brata.Więc kiepskie te twoje prowo.Postaraj się jakoś lepiej to zrobić.Wiem że jesteś albo Polką albo Turkiem,ale wypadało by bardziej się postarać jak chcesz prowokacje robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lysoglowy- ja nie lece na turkow, arabow, afrykanczykow czy europejczykow... doprawdy jest mi to obojetne, z kim sie spotkam ;) wlasnie jedzie do mnie polak, ktory ma w PL zone i 2 dzieci... zlozyc mi szafe tylko ;) ale oczywiscie bez glupich tekstow sie nie obylo... JA MU ZA ZLOZENIE TEJ SZAFY PLACE... pieniedzmi oczywiscie! ;) ;) ;) polakow chamow spotykam, duny to juz w ogole porazka po calosci... dlaczego uwazasz, ze nie umiem znalezc duna??? ja mam na nich wyjebane ;) krotko mowiac... z turkiek spotkalam sie 2 razy i mi tez jego zachowanie nie podpasowalo ;) i wyjazd... mi sie czasem wydaje, ze mezczyzni sie mnie boja ;) nie z wygladu bynajmnie... Wertyp- moze to i malo na Danie, ale ja jestem tu dopier 3 lata i ukladam sobie zycie... polacy tutaj jak dotad mnie okradali i wykorzystywali do pomocy w urzedach ;) Takze jeszcze sie nie puscilam :) to znaczy trzymam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertyp-Dobra prowokatorze,pobawię się z tobą,bo widzę żeś idiota do potęgi.Otóż numer IP nie można sobie sprawdzić.Jedynie administrator forum ma takie prawo i możliwość.A teraz co do zachodu.Otóż zachód nie odróżnia Polaków,Słowaków,Rosjan,Ukrainy,Białorusinów czy Litwinów.Dla nich to jeden czort,oni nas wszystkich nazywają ludzie z wschodu z Europy środkowej.Od długich lat to gdy widzą człowieka z Europy środkowej to bardzo się cieszą,z tego względu że ludzie z środkowej Europy normalnie i uczciwie pracują,oraz są dokładni.Ci ludzie nauczyli się cenić pracowników z Europy środkowej po otwarciu granic i po całych przemianach ustrojowych.Przedtem mieli tylko imigrantów z Afryki,Arabii i z Turcji.Więc mieli doskonałe porównanie,jak pracują Turcy czy Arabowie a jak pracują ludzie z Europy środkowej czy wschodniej jak ją czasem nazywają .Właśnie dlatego cenią sobie pracowników z naszych krajów Słowiańskich a mają już dość Turków,murzynów czy Arabów.Między innymi dlatego właśnie tak chcą zaostrzenia polityki imigracyjnej.Uznano że skoro Europa środkowa jest w Unii to już imingranci nie będą im potrzebni z tego względu że oni wolą zatrudniać Polaków niż Turków czy murzynów,bo doskonale wiedzą że to nieroby i tyko same kłopoty z nimi.Więc po prostu w tych krajach powoli nie bedzie pracy dla arabów czy turków,bo każdy woli zatrudnić pracownika z Eropy środkowej niż turka,murzyna czy araba. I uwierz mi na słowo że Duńczyk nie widzi różnicy pomiędzy Polakiem ,Czechem a Litwinem.Tak samo jak wielu Polaków nie widzi różnicy pomiędzy Białorusinem,Ukraińcem a Rosjaninem,dla Polaka to wszystko są Ruscy. Czekam na dalszą prowokację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaKbh-Ale czemu mówisz że Duńczycy to porażka?Czym cię zrazili do siebie?Nie byłem w Danii,ale byłem w Niemczech i mimo specyficznego charakteru Niemców,to bardzo miło i dobrze wspominam ten kraj oraz jego mieszkańców.Jedynie jak zawsze kłopoty sprawiali Turcy,rzeczywiście Niemcy mają z nimi ogromny problem.Zwyczajnie wystarczy przejechać do większego miasta w Niemczech i po prost widać te Niemieckie kłopoty na ulicach.Turcy bardzo odróżniają się od Niemieckiej społeczności,co widać na ulicach po chamskich i agresywnych zachowaniach z strony Turków.Policyjne statystyki też nie zostawiają na Turkach w Niemczech suchej nitki,te statystyki są wręcz przerażające.Zresztą nie tylko w Turcji.Ostatnio również głośno w Polsce się robi o Turkach,mimo że jeszcze jest ich stosunkowo mała ilość w naszym kraju,mimo że ta ilość gwałtownie rośnie.Więc czego twoim zdaniem brakuje Duńczykom?A czego szukałaś w tym turku,co takiego ci zabrakło w Europejczykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×