Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Harry Poryp
bo my z rumuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
teraz zauwazylam,ze jestes facetem.... juz teraz wiem,dlaczego jestes takim rasista... jakis turek popychal cie od tylu,a potem zostawil i dlatego taki zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
chlopaki siedze i sie z was smieje,dzieki za komplementy.a mysle sobie ze lby to macie tak samo plaskie jak te wasze qutasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
do turk: a ty masz pizde jak wiadro od jebania przez tureckie pały!!! wyrośnięte, tłuste tureckie pały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
wy macie płaskie dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
turecko kurdyjska hybryda atkuje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
wir mussen einen granaten werfen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
wy macie poprstu kompleksy,wasza meska duma jest urazona,jezeli mozna nazwac was mezczyznami.Boli was,ze kobiety wola innych. Wole byc Kurdyjska ku**a,niz spedzic zycie z polska swinia,ktora nie potrafi sie jak facet zachowac.Prawdziwy facet ma klase,ale chyba to co pisze jest dla was nie zrozumiale,bo madroscia i kultura nie grzeszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
bedą sie kurdowie napierdalać z turasami o te pytożerne laski (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
tak mam plaska dupe.wiesz od czego od nic nie robienia,bo moj maz turek zapewnia mi wszystko i nie zamienilabym go na zadnego polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
płaskodupie da sie wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
o dziadek zamienił sie w babke szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
a ociezalosci umyslowej juz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość live
ryje pilujecie tutaj na forum,ale jakbyscie stali przed turkiem,to geby odrazu ze strachu byscie zamkneli.Na takich nieudacznikow zyciowych,to Turki spogladaja z litoscia.Nic wam w zyciu nie wychodzi,a Turek,to nawet z gowna zrobi kase.Boli was,ze Turki woza tylki w mercedesach,a wy jezdzicie rozpadajacymi sie szrotami.takie wlasnie polaczki jak wy sa ponizeniem i wstydem dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
do live choc im damy troche w kosc bo sa zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość live
zalosni,to malo powiedziane,to sa niudacznicy zyciowi,ktorym w oczy kole,ze turek wszystko potrafi lepjej niz oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
>>> live "story" ja sobie jeżdze golfem z silnikiem Crosswortha a twój turek czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
a która pała jest większa - kurdyjska czy turecka? można o tym zrobić osobny topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
czy gracie na organkach? Tj. 4 kurdów ustawia sie w rzędzie z wystającymi pałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
czy ideał mężczyzny to turek z wielką pałą i BMW? czy może turek z wielkimi jądrami i Mercedesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
a czy turek z niedogoloną brodą i kręconymi włoskami ze swoją wielką pała w ręku to ideał czy tylko zachęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
które BMW lepsze, nowe ze starym turasem czy stare z młodym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
wolicie sie bzykać z turasami w BMW czy w Mercedesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
czy widziałyście turasa jeżdzącego dużym Fiatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
na razie tyle pytań pozdrawiam wszystkie ruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość live
ja jestem dumą narodu ,bo oddaje sie turkowi za granicą a wy nędzne polaczki potraficie tylko wrzeszczeć. Jeżdze z moim kochanym sobie Mercedesem po mieście i patreze z góry na tych polskich nieudaczników jak z roboty wracają rowerami. A mój turek to nawet gówno sprzeda na flomarku nie to co wy napierdalacie tynk jakiemuś szwabowi za 5 euro/godzine. Jak go poznałam to tak fajnie pachniał wielbładzimi odchodami mmmmmm on jest wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
ja też nienawidze tych polskich pijaczków. Mój mąż to tylko pije wiśnie i mówi "prima" . 8 lat temu jak uciekłam z domu przed ojcem alkoholikiem to on był dla mnie rajem. Robiliśmy to 17 razy dziennie miał czas i kase ,bo sprzedawał szroty polakom a i mi odpalił czasem jak mu dobrze robiłam ustami. Teraz mam konto w banku i pierdole polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdyjska k...wa
a i owszem zazdrośnicy gram sobie czasem na penisowych organkach z moim mężem i jego kolegami z płn. iraku i jest zajebiście!!! I nie zamioeniłambym go na żadnego innego ,bo ma taka pałe ,że warto żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak masz w nicku \"poryp\" to powinno byc bez sciemy \"pojeb\" i to pewnie z malym kutasem bo tak sie doczepiles do tureckiej paly ze trudno cie od niej oderwac he he he he zalosny jestes i zal ci dupe sciska ze turek jak nie patrzec umie o siebie zadbac i o swoja kobiete ze ma klase ktorej ci baaaaaaaaaaaaardzo brakuje jak widac i nie dobrze mi sie robie jak czytam te twoje wypowiedzi wiec zamknij morde i do kopania rowow bo tylko do tego sie nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmne86
mimo ,że ledwo umiem pisać i czytać o liczeniu nie wspomne to i tak mój turek mnie chciał mam IQ -185 fajnie nie? Dla niego mój rozumek nie ma znaczenia i to ,że nie wiem nawet na mapie gdzie leży Turcja gdzie mój ukochany wypasał świnie zanim mnie poznał. Zawsze wiedziałam ,że jest szlachetnie urodzony tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×