Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwi123

Ślub - sierpień 2007

Polecane posty

hallo!mysmy byli sale zaliczkowac:))) pozdrawiam.do \'po wekendu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornikova
Hej laseczki ! Czy kamerzyste i fotografa tez trzeba załatwiać z rocznym wyprzedzeniem ? My w sobote bylismy posłuchać orkiestry była OK - chyba sie na nia zdecydujemy :-) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a mogę Was zapytać ile płacicie za orkiestrę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornikova jak masz okazję zarezerować i zaklepać fajną orkiestrę to nie masz na co się oglądać i spisujcie umowe. My orkiestrę mieliśmy zaklepną jako pierszą tak więc rok czy dwa nie czekaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabcia ja za dwa dni płacę 1500zł trzy osoby w zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuncia1
hej witam.my mamy slub 23.06.2007.nie moge sie juz doczekac ale chyba to normalne:-)juz w lutym zarezerwowalismy sale i orkiestre.teraz po dlugim weekendzie idziemy do kosciola ustalic godzine, ja chcialabym na 19 a potem fotograf.mam problem z kamerzysta bo nie wiem jaki a jestem z Lodzi.zeby miec wynarzony slub trzeba duzo wczesniej planowac.moj facet mowi ze oszalalam,oni chyba nie czuja tego co kobiety;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia1984
Witam wszystkie przyszle panny mlode A wiec moj slub odbedzie sie 25.08.2007 i mamy juz zaklepana sale, zespol i kamerzyste-fotografa (2w1) Jestem z Białegostoku i u nas w miescie trzeba ponad rok wczesniej rezerwowac sale bo pozniej to juz same odpady zostaja Mam nadzieje ze ten watek bedzie trwal bo jest mi milutko wiedziec ze nie tylko ja musze czekac jeszcze roczek na ten dzien Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra!!! Byłam w jednym miejscu co myslałam ze to salon sukien jest,a okazalo sie ze to jest krawcowa ktora robi suknie jakie sie tylko podoba i zobaczylam tam taka sliczna górę sukienki ktora napewno bede miec,dół juz tez obmyslam i chyba wiem jaki chce,zakochalam sie w tej górze sukienki...... chociaz wczesniej wcale ie bralam pod uwage krawcowej. Wczoraj przez internet dowiadywalam sie o koszty salki tej która upatrzyłam,menu i ceny pokoi dla gosci. Za zespól ja raczej nic nie bede płacic,ale moj tato(bo on gra na weselach) bierze ok.1300 zł za 2 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze znalazłam śliczne spinki do mankietów dla mojego narzeczonego,i są tak śliczne ze chyba sie nie opanuje i kupie mu je teraz (24.maja ma urodziny wiec jest okazja na prezent) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizona23
Czesc Dziewczyny! Ja biore slub 9 czerwca 2007 :) Sale bede zalatwiac pod koniec tego tygodnia ale jeszcze nie zdecydowalismy sie na miejsce. Mamy teoretycznie liczbe gosci juz wiec tylko zostaje nam zarezerwowac no i z ksiedzem pogadac. A tak pozatym to mam pytanie czy ktoras z was "importowala" ksiedza z innego kosciola? Bo mamy wlasnie taki problem ze lubimy kosciolek ale ten ksiadz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornikova
Nasz orkiestra chce 2400zł za 2 dni, z tego co sie orientowałam to nie jest to wygórowana cena,a księdza chcemy mieć swojego , najlepiej powiedzieć że jest on z rodziny :-) kuzyn na przykład ;) my tak zorbimy najprawdopodobniej ! Fajny topik mam nadzieje ze ebdzie sie rozwijał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!!pukpuk jest tu ktos??? jak wekend?wypoczete? dziewczynki jak to jest u was z kosztami weselenymi???rodzice?wy sami?;( bo my w zasadzie płacimy sami. p.s mysle ze kazda osoba powinna cos napisac o sobie---aby przestało byc anonimowo:) .......papatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( nikogo niema???? szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej AMI27 ! jak na razie to ja chyba napisałam o sobie najwiecej :) ale powtórze: jestem z Wrocławia,ślub panujemy na poczatek wrzesnia 2007r,zareczyny mielismy w Wigilie 2005r. Z kosztami nie wim jak bedzie,za wesele w najwiekszym stopniu placa moi rodzice,my nie mamy pieniazkow bo sie jeszcze uczymy,ale to co sie zwroci z wesela to oddam rodzicom.mam juz upatrzona salke i kosciólek (wesele zamierzam robic 100 km od mojego miasta bo tam jest taniej i mieszka wiekszosc mojej rodziny) zespół raczej mam pewny (moj tato i jego wokalistka i moj chrzestny-wszyscy sa muzykami) a i mam wymarzony krój sukni. To by było na tyle o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
Sabcia 85 to ja. Jestem z Rzeszowa. Ślub mamy 4.08.2007 roku. Sala już zarezerwowana tylko ta orkiestra:( nie mam pojęcia na kogo się zdecydować jeśli zaglądsną tu dziewczyny z okolic to proszę o namiary ok?? Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam panny młode 2007:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiecie do jakiego wniosku doszłam? ze TRZEBA zarezerowac sale,orkiestre,kamerzyste-a o szczególeach gadac z wami:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) mieszkamy z G.w Szczecinie,oboje pracujemy-mieszkamy w kawalerce słuzobowej G,-na razie za nic nie płacimy-zadne rachunki,zadne opłaty-wiec odkałdamy:) bo chcemy sami zapłacic za slub i wesele. mam 25,pracuje w hurtownii farmaceutycznej.jestem z G od 5lat,---generanie to choleryk----ale o takim człowieku marzyłam całe życie! pozdraiwm i czekam na Was kobietki!!! aaaaaaa gdyby ktos nie zauwazył:) :-P 2.06.2007-to nasza data! mamy orkiestre-jesli któras chce podam linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja:) Mam 24 latka a moje slonko 25. Jestesy ze soba potora roku... moze ktos pomysli ze za szybko to wszysto sie dzieje... ale u nas jakos tak jest od samego poczatku:) Po 3 miesiacach znajomosci wyprowadzilismy sie do zupelnie obcego miasta i zaieszkalismy razem :) Po roku moj skarb mi sie oswiadczyl (listopad) a ja nie sprzeciwialam sie:) Poprostu sie kochamy i wiemy czego chcemy w zyciu. Ustalilismy date slubu a teraz zajmujemy sie kupnem naszego pierwszego wlasnego mieszkanka... To tak po lebkach :D zebyscie przypadkiem nie zasnely... Dodam ze jestem z dolnoslaskiego a konkretnie z Walbrzycha. Procz daty jeszcze nic nie zalatwilismy, ale w piatek sciagaja mi gips z nozki po 6 tyg (troszke mnie unieruchomili:)) i jak tylko dam rade to zaczne biegac za sala itp... A poki co buziaki wielkie dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zdycha-P
i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nas naprawde tak mało:(:(:(:(:( czy tak niewiel osób bierze ślub 2007??? czy trzeba specjalny topik załozyc-----ślub 2007---- ? jak cos to załoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Agusia 1984 - ja tez jestem z białegostoku, ale jeszcze nie mam ani zespołu, ani kamerzysty ani fotografa - kogo ty wybrałaś? a gdzie masz wesele, bo ja w Dworze Czrneckiego? A temacik bardzo fajny, oby się utrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuncia1
hej,hej ja mam problem z kamerzysta a nikt mi nie moze pomoc:-( jestem z Lodzi i potrzebuje jakies namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuncia1
a wogole to sukienke mam juz upatrzona od dawna:-)a slub dopiero w czerwcu 2007,najchetniej kupilabym juz dzisiaj i non stop przymierzala:-)chyba mi odbilo na maxa:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim widzę ze topik sie rozwija to dobrze może przetrwa do \"naszych pięknych dni\" Ja nie patrzę jeszcze za sukniami bo to chyba za wczesnie na to mam taki fason w głowie ale tak to tylko czasem strony internetowe odwiedzam aby zobaczyc co tam jest W sierpniu idziemy na wesele mojej przyjaciółki wiec zobacvze wiecej bo ostatnie wesele na jakim byłam to jak byłam nastolatka i to małolata chyba miałam 13 lat Wiec dobrze bedzie podglądać Będe uczestniczyła w przygotowaniach bo mam zostac u przyjaciółki na noc i jej rano pomagać wiec bedzie ok na razie to stresuję sie jej weselem ale tak to jest jezeli to przyjaciółka I mam pytanie jak jest ktoś ze śląska to czy macie wesele w GOSTYŃCU???? Albo napiszcie gdzie macie i ile za osobe????? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRnikova
HEJ!To ja tez napisze troszke o sobie;) jestem ze Śląska, slub planujemy na 9.06.2007 mamy jak narazie lokal zarezerwowany a weeekend najprawdopodobniej zarezerwujemy muzyke;) Trzeba byłoby rozglądać się za reszta ale nie mamy czasu ;-/ praca, studia moja obrona - roboty w brud 1pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam :) My jutro jedziemy ogladac sale i moze cos wybierzemy. SLub i wesele mamy w innych miastach. Chcielibyslmy sie pobrac 7.07.2007 ale nie wiem jak to z sala bedzie. No wlasnie mamy tylko jeden dylemat, bo moj ukochany nie chce wesela tylko przyjecie, ja bym chciala wesele, ale s drugiej strony wiem ze to strata pieniedzy... Nie wiemy jak to pogodzic. Myslelismy zeby zrobic cos pomiedzy ale czy cos takiego istanieje?, a jesli tak to jak to wyglada??? Moze macie podobne rozterki...? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) My juz mamy ustalona date : 25.08.2007 -oczywiscie wszystko zalezalo od sali czy bedzie wolna i tylko ten termin sierpniowy zostal wolny, a raczej ktos go zwolnil.... Niestety ale tak to jest.... Zespol tez juz mamy wybrany. Za cala noc biora 2 200 zl. Wesele bedzie 40 km od Warszawy. a slub w Warszawie. Teraz zostaje tylko fotograf do wyboru .... a suknie to juz pozniej...Powiem Wam ze w ogole nie odczulam tej bieganiny za sala. Moze dlatego ze u nas byla to szybka decyzja a znajomi zrobili wczesniej rekonesans. Pojechalismy, spodobala sie, a ze trafil sie wolny termin ktory nam odpowiadal to zaplacilismy zaliczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
dziewczyny nie pozwólmy umrzeć topikowi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam sale :0 chyba ... W tygodniu bede jechac i ogladac... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i juz ja zaklepiemy... Pan wola za nia 1500 zl od czwartku do poniedzialku razem ze sprzataniem. Co wy na to? To chyba ie za duzo :) A i dodatm ze weselicho planujemy na ok 60 osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sale za 1500 zl a jedzenie sami organizujecie? tak zrozumialam. Ja nie znam sie niestety na takich cenach bo my szukalismy juz sali razem z jedzieniem wiec inaczej to wychodzi wtedy. Dodam ze my za osobe placimy 130 zl w tym jest: 5 goracych posilkow, przystawki, lody, ciasta, owoce, tort...wszystko oprocz alkoholi ( szampan tylko jest) .RObimy wesele na mniej niz 100 osob. Rodzice placa za wszystko. Oczywiscie kazdy za swoich gosci ale to jeszcze bedziemy ustalac.... Nie pozwolmy zeby topik umarl - zgadzam sie z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jak sie ludzie wczesnie biora za przygotowania... ja z moim ukochanym zareczylam sie w marcu a slub mamy w sierpniu tego roku, dokladnie 5 miesiecy pozniej. Sama na poczatku nie wierzylam ze uda nam sie wszystko zalawic, ale w kwietniu ostro sei wzielismy i wlasciwie wszytskie najwazniejsze rzeczy zalatwilismy, teraz pozostaje tylko dopiac wszytko na ostatni guzik. Na dodatek udalo nam sie zalatwic bajeczna sale (poczatkowo nawet jej nie bralismy pod uwage ze wzgledu na cene, ale cudem dostalismy upust i okazalo sie ze jest niewiele drozsza od takich przecietnych lokali), swietna i sprawdzona orkiestre (mieli wolny termin tylko dlatego ze ne ten termin mieli plany, ktore zostaly w kwietniu przelozone na kiedy indziej), ja wybralam sliczna suknie, zamowilismy obraczki, wybralismy zaproszenia (trudo bylo sie zdecydowac i ostatecznie wybralismy dla wzory - dla roznych pokolen gosci), a slubu udzieli nam zaprzyjazniony ksiadz. Sama jestem zaskoczona, jak dobrze nam poszlo :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×