Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmarta

Buty do ślubu.

Polecane posty

Gość mmmmmmarta

hejka. mam takie pytanie czy pod sukienke slubna mozna wlozyc buty bez obcasa nie to ze bym w nich nie umiala chodzic ale moj przyszly maz jest tylko troszke od mnie wyzszy jak zaloze obcasy to bede wyzsza. prosze o wasze doswiadczenia co mi radzicie buty na plaskim czy na kaczuszce czy na obcasie????? dziekuje za wszytskie odpoweidzi pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad czym się tu zastanawiać. Pewnie, że płaskie buty! Przecież nie możesz przyszłego męża stawiać w głupiej sytuacji już pierwszego dnia na waszej wspólnej drodze życia. Moja kuzynka brała ślub w płaskich butach bo jej mąż był niższy. Miała sukienkę do samej ziemi i nikt nie patrzył czy jest obcas czy go nie ma. Głowa go góry, nie masz innych problemów? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
Ja kupilam sobie piekne zielone buty Gino Rossi a sukienke bede miala ecru :) aha chcialam dodac ze moj przyszly maz jest ode mnie wyzszy o 6 sm a buciki mam na 5 cm obcasie i fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy moga być białe sandałki
do slubu ? czyli i palce i piety "na wierzchu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie byłoby to bez znaczenia - byle Tobie było wygodnie no i Twojemu mężowi (są tacy co wzrostem się wogóle nie przejmują :D) Ja też założyłam później sandały i było mi wygodniej (żałuję że nie od razu). Przecież butów i tak prawie nie widać, a nawet jeśli to na pewno wybierzesz coś ładnego i delikatnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie pary ładne
zamawiał ktoś byty na tej stronie bialebuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×