Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniunitka

Przepis na sukces w pracy!!!?

Polecane posty

Nastawić budzik na ósmą. Wstać, umyć się, coś przegryźć i wyjść z domu. Wszystko robić tak bezszelestnie, jak to tylko mozliwe, bo jak szef się obudzi to z sukcesu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belinea
na ósmą to troche za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srawdzone, ale nie przeze mnie. Przez \"koleżankę\" z pracy, która właśnie została kierownika ( musze dodac, że nie pirwszyraz byłam takiego czegoś świadkiem). 1. ciągle bądź \"zajęta\", jeśli macie przerwy na lunch to wychodź z notatkami i je przeglądaj! 2.Gdy szefa nie ma nie przemeczaj się (chyba, że ma możliwość sprawdzic co robiłaś) a juz na pewno nie rób czegoś tak aby zabrakło Ci pracy jak szef się pojawi! 3. gdy rozmawiasz z szefem mów mu o wszystkim co zrobiłaś w pracy np. dzwoniłam do tej firmy i nie byli zainteresowani, ale szef wie jak ja z kimś rozmawiam to oczywiste, że zamówili tak dużo.... Tego typu rzeczy, to głupie ale się sprawdza, no i oczywiście nie zaszkodzi trochę lizac d... chociaż jeśli jesteś tym szczęśliwcem i Twój szef to normalny człowiek wystarczy ciężka praca i szacunek do współpracowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×